Manžel na zkoušku

• USA Overboard (více)

Leonardo Montenegro je bohatý a rozmazlený playboy, který si celý život jen užíval. Ale jak se říká - karma není zdarma. Když z rozmaru odmítne zaplatit za služby úklidové služby, netuší, jak mu to osud vrátí. Po jedné divoké párty vypadne z jachty a druhý den ho najdou, jak se bezradně motá v ulicích Oregonu. V nemocnici konstatují, že utrpěl totální ztrátu paměti a vyhlásí pátrání po jeho rodině. A tehdy nastupuje na scénu Kate - přesně ta, kterou nedávno tak ponížil. Vybavená širokým úsměvem a falešným oddacím listem si pro něj přijde jako zákonitá manželka! Začátek bude těžký, ale i život běžného pracujícího muže s třemi dětmi a úžasnou manželkou má něco do sebe. Jak dlouho však dokáže Kate tajit před ním jeho skutečnou identitu a udržet příjemnou idylku? (Forum Film CZ)

WayDott

Od začátku až do konce trochu predvídatelné a trochu naivní. I sebestupidnější americká komedie lepší, než ty české… Eugenio Derbez je fajn herec. Toho bohatýho a protivnýho debílka hrál dobře. Vtipné bylo, jak ho vlastní ségra nechala v nemocnici :-D Mám tyhle filmy ráda na odreagování. ()

mira007

Remake v obráceném gardu stejnojmenného filmu z roku1987 o arogantním boháčovi, který se dostane do konfliktu s prostou pracující ženou, která mu nakecá že je jeho manželkou poté, co po úrazu na jachtě má problém s výpadkem paměti. Faris a Derbez nejsou Kurt Russel a Goldie Hawn, přičemž on už ten původní Overboard byl mírně úsměvnou věcí, než nějaká fantastická řachanda do zlatého fondu a tohle nové zpracování je jen afektovaná bída. ()

filipvrbik

Jako je to přes kopírák původní Overboard, jen se prohodily role... I tak ale musím uznat, že je to fakt dobrá komedie (hlavně na konci, kde je je to přeci jen trošku jiné)...70% ()

Bozvav

Nen to ani s poloviny tak dobré jako původní film, ale koukat se to dalo a pár vtipných momentů by se taky našlo. Hlavní slabinou byly herci, většina stála za houby. Za mne dvě a půl, tedy 50%. ()

Amper01

Na tohle téma už bylo zpracováno více filmů. A víte co? Tahle verze mě opravdu chytila za srdce! Ano, byly tam i momenty, které tam být neměly... Ale tentokrát to přebíjí to dobré. DĚKUJI ()

Monisek

Puvodni "Pres palubu" je 100x lepsi. Hodnocenim jsem neverila, chtela to sama zjistit a tezce jsem narazila... Neni to ani moc vtipne.. Celou dobu jsem to jen srovnavala scenu po scene s predlohou.. Kurt a Goldie jsou proste nezapomenutelni, tahle brecka brzy vysumi... ()

BOURQUE

Klasický príbeh, ktorý sme mnohokrát videli. Žiadne prekvapenie sa nekoná, ale aj tak musím uznať, že napriek minimalistickým snahám ma film trošku oslovil. Keď na nič iné, tak aspoň na to je to dobrý, aby sme videli, že ako sa má a ako sa nemá chovať voči ostatným. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Hapretor

Přesně naopak od původního filmu, ale lepší to bylo v tom, že tady ty její holky byly mnohem příjemnější ... v původním filmu byli ti hoši na zabití ... taková hovada ... až moc extrém... o to se mi zde lépe koukalo ... ()

Ezis

Ani ne tak romantická komedie, spíš pohodová rodinná komedie. Na romantickou komedii to nemá celkem žádnou gradaci - je hodně vidět, že režisér dělá spíš seriály než filmy, protože je to dlooouhá série příhod, ne klasický celovečerní film. Ale motiv latinskoamerické menšiny je zajímavý a neotřelý, vytváří prostor pro spoustu dobrých vtípků a Eugenio Derbez je taky super. Byla jsem ráda, že tvůrci obsadili mexického herce, protože filmu dodal novou příchuť, už jenom tím, že to není hezoun, má přízvuk a originální způsob projevu, nemá americké manýry. Anna Faris mu úplně nestačila, ale jinak se k němu skvěle hodí, takže jsem neprotestovala. Škoda jen, že jsme víc neviděli nádherné lesnaté tichomořské pobřeží Kanady (tam se film natáčel). Ale protože se velká část filmu odehrává na pláži a na lodi, můžu ho doporučit celé rodině o nějakém dlouhém zimním večeru pro navození příjemné letní nálady. ()

Gaia.M

Tak jako jo, já tyhle filmy prostě můžu. Jasně, od prvního momentu víte, s naprostou přesností, jak to skončí. Ale co, občas je to potřeba. U sledování tohoto snímku jsem tak krásně vypnula a na necelé dvě hodinky na nic nemyslela a jen se vezla, usmívala se, radovala... :) Jsem holka, vole. Takže jo, za mě sakra jo. Navíc, děcka potřebují tátu! A ne že ne ;) ()

chrispe

Skoro mám pokušení dát i čtyři hvězdičky. Ale vlastně k tomu víc, než že to bylo celkem fajn pokoukání, nemám co říct. Vykrádačka Přes palubu, věřím, že přiznaná. ()

Olík

Taky by se dalo říci „remake na zkoušku“. Že se pánové Fisher s Greenbergem neskrytě nechali inspirovat rokem 1987, už tady nemá cenu po sté opakovat…...i když na druhou stranu. Tři dekády letitá Marshallova oddechovka Přes palubu se rovna Goldie Hawn a Kurt Russell. Znovu opakuji: „Goldie Hawn a Kurt Russell“. Anna Faris? Nějaké jménu už určitě má, ale pořád je to ta holka z béčkových komedií. A stárnoucí mexický seladon Eugenio Derbez? Upřímně, jeho herecké bytí jsem do tohoto momentu vlastně vůbec nezaregistroval…..paradoxně on byl tím silnějším hráčem ve hře. A to je ten problém číslo jedna…..charisma na nízkých hodnotách. Jinak jde o standardní pásovou tuctovku. Občas se pousmějete, občas je vám trapně…..taková sestřenice přes tři kolena, jejíž návštěvu jednou za rok v pohodě ustojíte a svým způsobem se na ni i těšíte. ()

Rathalos

No kto by to povedal,ze americania natocia romanticku komediu,ktora nie je len vtipna,ale i dojemna,svieza a inteligentna,dobre som sa zasmial hlavne vdaka Eugeniovi Derbezovi,lebo ten bol fakt smiesny,chvalim tento film,urcite sa vydaril...:-) ()

bararich8

Celkem povedená romantika s netradiční zápletkou. Herecky obstojné a člověk se i místy zasměje. Konec je teda až moc happy, ale proč ne. Pokud chcete vypnout a nechcete nic těžkého, ideální volba. 3,5* ()