Nezaměstnaný inženýr Stanley Hill (John Travolta) se stal svědkem vraždy své manželky, Vivian (Rebecca De Mornay), kterou napadl gang násilníků v podzemních garážích. Sužovaný vinou, že nedokázal zachránit ženu, kterou miloval, se Stanleymu stále vrací obraz Vivian umírající v jeho náručí. Když nejsou detektiv Gilmore (Sam Trammell) a další zkorumpovaní policisté schopni přinést vrahy před soud, obrátí se Stanley na svého starého přítele Dennise (Christopher Meloni) a rozhodne se vzít věci do vlastních rukou. Na cestě pomsty, Stanley odhalí spiknutí, která vede do horních řad vlády. Ti si brzy uvědomí, že Stanley a Dennis jsou mnohem nebezpečnější, než si kdy mohl představit... (TV Barrandov)

Acrobat

No na ceste pomsty už boli viacerí. Costner, Schwarzie, Neeson, Gibson sa mstil dokonca, tak teraz vytiahli Travoltu. Ten je neveriaci, ale tetuje si Bibliu. Robí si žarty pri zabíjaní, ale spovedá sa na kolenách. Je nepomenovateľné, prečo tento typ príbehu treba hnať do kostola. Ten má odpovede, len všetci ich ignorujú. A tak to je aj tu. Zo zabíjaním v USA rastie chuť a preto to neostane len pri troch vymletých týpkoch. Strieľa sa vyššie a vyššie, ale Johnovi z toho neprepne. Pretože pri úteku z nemocnice si pre nás scenárista pripravil komédiu. Komické prvky, odľahčenosť. Zastrelili sme všetkých tak sa pobavme. A pritom už úvodné titulkové videá nám napovedia, že niečo v USA je zhnité. Problém cesty pomsty sa zasekol aj tu. Ospravedlnenie hľadá v kostole, ale dejovo sa rozpadol ešte pred začiatkom. Nefukčná zložka zloduchov, ktorí sú iba terč. Nič viac. Travolta kožená bunda (!!!) a všetkých castingové klišé od oblečenia až po smiešny plán akcie. Zlatý Ayer a ďalší. Po koľajniciach si film odsýpa čo všetci vedia, ale jedno stojí za to. Všimnite si na viacerých miestach (najmä prvá návšteva v holičstve) Travoltu, jeho účes (!), tvár (!) a bočný profil. Toto je deja vu Terminátor (1984) aka Arnold. To len jediné, čo ma upútalo. Codename: Jeremiah. (videné 02.07.2016, BDrip) ()

Zevon

Pane jo, já bych nikdy neřek, že si Joník vybere tak krásné tupé. Nebo že by místo lepidla použil nějakou spešl metodu implantace? To měli u dermatologa asi ten den narváno, že museli použít silonky z nějaké barbíny či co. No, nebudu škaredý a předhazovat jeho kosmetické nedostatky, o tom to asi není. Nechci se tady zbytečně křenit, ale ten film mi sedl přesně jak ten fešný homo příčes. ()

Likan7

Předně musím říct, že Travolta vypadá fakt směšně. Nevím jaký doktor mu tohle dělal ale neumím si představit, že s tím xichtem je spokojený. A teď film. Točilo se při nejlepším béčko a tak se k tomu taky přistupovalo, ale stejně mě dokáže naštvat, když jsou tvůrci naprostý blbci a nedokážou vymyslet nic originálního nebo překvapivýho. Koukáme na milionkrát viděné a musíme dělat, že jsme to ještě neviděli. Abych nebyl jen negativní, tak míra brutality je až svěží. Hašteření Travolty s kámošem funguje a jen aby se nechumelilo, mezi tím nemilosrdně zlikvidují kupu lidí. Všichni jsou ale dementi, takže jim to ani nedá moc práce. Já pomsta je thrillerové béčko bez fantazie se směšným vyhaslým hercem a příběhem jak za časů Segala. ()

rublik05

Je zajímavé, kam až se to John Travolta dostal. Od legendárního Pulp Fiction se postupem času dostal až k prachobyčejným nízkorozpočtovým akčním béčkům nevalné úrovně, ve kterých jen zbytečně plýtvá svým talentem, neboť kdyby místo něj obsadili jakéhokoliv "no name" herce, výsledek by byl takřka totožný. Z nezáživného tuctového akčňáku číší každým záběrem neuvěřitelná hloupost, připočteme-li k tomu zoufale tristní dialogy a mizerné herecké výkony, musí být všem hned jasné, že tento snímek se fakt nepovedl. Akčních scén je poskrovnu, popravdě nejsou ani nikterak kvalitně natočené. S velkým sebezapřením se Já, pomsta dá dokoukat, o žádný velký zážitek se však rozhodně nejedná. 1/10. ()

Ceberus

Slušná jednohubka, která neurazí a je dostatečně svá na to, aby to nebyla nuda opakující jiné podobné filmy. Akorát v roli mstitelů bych očekával mladší pány. Travolta je v mých očích spíše expert na záporáky, takže jelikož revenge story znamená víc antihrdinu než přímého klaďase, tak je to v rámci tolerance. ()

himor

Večne naliaty Travolta v totálnej tupej akčnej béčkovine...ale dobre, každý stárne, Johnnymu už asi na staré kolená riadne šibe, čo aj vidno, ale tak dalo sa to pozerať, aj keď asi za dva dni ani nebudem vedieť o čom to celé bolo. A taký malý dodatok...ak ja budem taký svižný v jeho veku, tak budem fakt ešte rád heh. 45% ()

Shitonit

Noo,, film to špatnej není. Sic působí dost lacině, povrchně, ale koukat se na to dá. Travoltovi asi došly prachy, páč si nechal vytahat hubu a oči, vypadá jak něco mezi Donaldem a Micky Mousem!! a hraje tam asi parodii sám na sebe. Chvílema se mi zdálo, že to s ním fakt sekne. Děj: Drsoň se s jiným drsoněm nasere, a bez ohledu na přesilu a drsnost jiných drsňáků, v zápalu spravedlivosti, vymydlí celý to drsně drsný pseudoměsto. Co zákon nedokázal po řadu let, Micky Mouse Travič pořešil za 92 minut. Fakt borec. Konec je takovej, že ho rozstřílí komando poldů totálně na hadry, picne si fakt každej, no neva, protože se asi 5 vteřin poté Micky Mouse probudí v pohodě ve špitále, vodkrágluje posledního zkorumpovanýho zmrda, a nechá se odvézt do lázní na zotavení, nebo co. To už asi prachy zase má, páč maj Drsoňové na závěr pronajatýho tryskáče. Nebo co. Nebo jak? Jak to vůbec může někdo točit? ()

RedRose

No... Na dnešní poměry to bylo fakt už trochu slabý a místy fakt těžko uvěřitelný... Natočit to před 15-ti lety, asi by to bylo jiné, ale dnes jsou filmy už trošku jinde... Přesto to nebylo úplně debilní... Travolta se sice snaží, ale prostě jsem mu to moc nevěřil a celé to asi zachraňoval Christopher Meloni, který není můj oblíbenec, ale tady to zvládnul... Rovných 50% ;-) ()

ANTYCHRYST

Travolta Jako drsňák neni špatnej.. akorát vypadá.. Jako Michael mayers :) :) jak je umělej.. Klasickej vengeance film... Proč ne. Jen závěr je takovej mdlej... Žádné překvápko.. 40% ()

oldy

Travolta připomína vzhledem Terminatora a někdy se skoro i tak chová. Bohužel to nevypada tak dobře. Jeho kolega Meloni se mi tam libil víc. Bez něj by film byla větší nuda. 4/10 ()

vieriX

Prostě taková laciná varianta na 96 hodin ale narozdil s tím že Travoltovi to tak nezerete. Námět beckovy akce jak bysmet.Ale na jedno podívání ok ()

Mamlas

Skoro v kazdem zaberu byl deda Travolta a ja furt koukal jen a jen na tu jeho nevydarenou, odstavajici, hnede umelou stupidni paruku ale 70. leta, takze jsem z filmu skoro nic nemel, protoze on byl skoro v kazdem zaberu. Kdyz ma nekdo skoro 100 let, tak proc se snazi vypadat na 40? Vzdyt mu musi byt jasne, ze to je jasne. Jinak by to byl i dobry film, ale tihle "nestarnouci" "herci", to je fakt hnus. ()

johnsnow

Také typické B-čko lundgrenovskej šablónky tentokrát s Travoltom v hl. úlohe. PLUSY:Akcia dobrá, travolta v pohode, jeho parťák občas dobre zahláškuje, travoltova dcéra je pekná ale má málo priestoru. MINUSY:Príbeh však stál za milú riť a záporáci nič moc. ()