Darebáčci

• USA Small Time Crooks (více)

Ray Winkler je drobný darebáček s velkými sny. Naverbuje svou ženu, která peče skvělé sušenky a pár známých packalů, odejde z práce, kde se živil jako umývač nádobí, aby si mohl otevřít vlastní sušenkárnu vedle banky. Zatímco jeho žena řídí sušenkárnu, on a jeho kumpáni pracují v suterénu na tom, jak se vloupat do banky. Bohatství ale přichází z nečekaného směru a pomáhá mu splnit jeho sny. Avšak když získáte všechno po čem jste toužili, nemusíte mít ještě vyhráno. Ostatní místní boháči nejsou totiž připraveni „darebáčky” akceptovat... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Psycho.R

Svěží zálesk Woodyho originality, bizarnosti a absolutního vtipu. "Nemůžu za to, že tu mapu natiskli obráceně." :D ()

DENIROSIS

Komedie s crazy prvky,jinak klasický Woody,tak jak ho mám rád.Trošku si do něčeho šťourne,třeba do snobů,střílí sám ze sebe i druhých-pořád dokola.Pohoda. ()

Arccos

Jako komedie docela dobre, ale od Woodyho jsem teda cekal vic. Zdaleka ne tak zajimave, promyslene a rafinovane jako jeho drivejsi komedie. ()

Bounce11

Dle mého názoru spíše slabší film z tvorby Woodyho Allena. Celkem obratně se obouvá do snobů a lidské hlouposti a nejspíš z něj i plyne nějaké to poučení o životních prioritách, nicméně příliš hluboce tento film nezasáhne. Přišel..viděl..stačilo:-) ()

MaxForValue

Skvelá prvá polovica vystriedaná výrazne slabšou druhou. Dúfal som v bláznivú komédiu o vykradnutí banky, dostal som sociálnu kritiku bohatých ľudí. Čím Woody starne, tak tým viac moralizuje a menej blázni. Kde sú tie časy Annie Hall, Manhattanu, Hany a jej sestier? ()

zuzzuli

První 30 minut byl tento film opravdu ohromující, pak začala atmosféra i akce slábnout. Ještě štěstí, že ke konci filmu zase navázal na skvělý začátek. Při tomto filmu jsem se nasmála takže Woody Allenu alias Mozkovi děkuji za krásný film. ()

kubilov

Strašně moc milý překvápko, takhle upřímně vtipnej film na konci devadesátých let Woodymu trochu chyběl a právě se Small Time Crooks vkročil do nového tisíciletí v opravdu velkém komediálním stylu. Woody zase po nějaké době v hlavní roli, která mu tentokrát sedla parádně, spolu s ním jeho filmová manželka Tracey Ullman také nebyla vůbec špatná, takový ten typ co není daleko od rány k její roli skvěle pasoval. Třetí do party je Hugh Grant, jehož herecký projev byl stejný jako vždy, jen jeho motivace poněkud méně čestná než je u jeho rolí obvyklé. První Allenův film minulé dekády ze začátku vypadal trochu jako jeho vůbec první film - Seber prachy a zmiz, konkrétně pak v osobě Raye, který se nápadně podobal věčnému smolaři a nepoučitelnému zloději Virgilovi z právě zmíněného filmu, avšak záhy všechna podoba zmizela. Raye Winklera čekala úplně jiná budoucnost, ke které mu pomohla docela zajímavá a příjemná náhodička, která měla za následek spoustu vtipných scén, založených na konfrontaci buranů s manhattanskou aristokratickou třídou. Parádní Woody Allen! ()

Berry0153

Mé první setkání s Woody Allenem a asi ne příliš šťastná volba filmu. Pozor, následuje SPOILER. První část byla docela fajn, taková střeštěná ulíťárna se sestřenicí blbější než Kentán z Montarži, ale pak? Totální nuda, kterou jsme s přítelem chtě nechtě museli přetočit, jinak bychom u toho asi umřeli nudou. Ne fakt mě nebaví a nezajímá, jak totální ztroskotanci zbohatnou a chtějí si hrát na nóbl smetánku. Po přetočení jsme se ocitli u bankrotu a krádeže šperků na večírku a dozvěděli jsme se vlastně zhruba vše, ten krach, rozchod atd., takže nám nic neuniklo, vytoužené titulky přišly záhy a nejvíc z celého filmu mě potěšila titulková písnička - Tequila. Což asi o něčem svědčí. Prostě film nedoporučuju. Divná rádoby komedie s příliš ukecaným vychrtlým chlápkem a jeho střapatou střelenou ženskou a její blbou sestřenicí, co je tupější než náš krocan Karel. 35% ()

Gyrxiur odpad!

Vydržal som u toho pol hodinu, aj to som si pomáhal vínkom, aby som ten primitívny humor zvládal, no potom som cítil, že sa vlastne nútim to pozerať a štve ma to, tak som to vypol a zmazal. Nechápem, ako toto môže mať tak dobré hodnotenie a ako niekto môže milovať Woodyho, za mňa odpad a už nič také nikdy vidieť nechcem, brrrrr! ()

majk_n

Díky tomuto filmu jsem začal přicházet na chuť humoru W. Allena postupně sjíždím jeho další filmy. Zatím super ()

Aazy

Zahalte se do lehounkého hedvábného župánku od Coco Channel, kápněte na sebe 5th Avanue Elizabeth Arden a do rukou pojmětě sklenku Château Margaux, nejlépe ročník vašeho narození. Tohle není kriminální komedie, ale zábava na úrovni. ()

Filipes

Film bych popsal asi tak jako když roztočíte Káču. Káča vám krásně rotuje a svítí, ale po chvíli zvolna ztrácí tempo a její kouzlo vyhasíná. I když Woody mámí člověka opravdu výbornou hudbou a příjemnými interiéry i exteriéry, nemůže se Káča točit věčně. Někdo jí musí zase roztočit. Jako obvykle skvělý Allen, ale otřesný Hugh Grant. ()

Gortyna

Výborně nadabované. Člověk musí mít respekt před těmi, kteří Allenovy filmy převádějí do češtiny. Vůbec asi není lehké najít pro všechny ty hlášky adekvátní významy v češtině. Je to stejně náročný úkol jako u Simpsonů. ()