Marie je typická městská singl. Pracuje sice jako úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích má dar přitahovat samé blbce. Naopak její sestra Karolína už toho pravého našla a plánuje svatbu. Právě kvůli tomu Marie přijíždí po dlouhé době za rodinou na návštěvu do své rodné vesničky. Doma potkává svou dávnou lásku, Jiřího. Během pár okamžiků je jasné, že jejich city nejsou minulostí a skončí spolu v posteli. Jenže celá věc má jeden velký háček. Právě Jiří je snoubencem její sestry. (Bioscop)

Jonatána

Hmmm...neurazilo, ale docela mě štve, že jsem místo něčeho pořádného pořád čekala na tu letní romantiku a vtip. Takže jednou a dost. ()

caba

Průměrná komedie (jsou daleko horší),která neurazí a párkrát rozesměje.Aničku Polívkovou mám ráda,ta to celé podržela. ()

marusshhka

Hodně špatný dojem z filmu, Polívková je zde snad jediná dobrá, ale úplně mi neladí s postavou, kterou hraje. Její vyvolený mi nepřišel ani trochu charismatický. A háčků měl film víc, každý zde spí s každým a je to úplně v pořádku, protože je to jen úlet, který nic neznamená. Navíc ten závěr... Ach jo. ()

rublik05

Sympatická, avšak velmi jednoduchá komedie, která se od podobných tuctových komedií liší tím, že má neskutečně uvolněnou atmosféru, skvělé herecké obsazení a navíc se člověk místy fakt pobaví. Z herců mě nejvíc bavila Anča Polívková, které tento typ rolí fakt sedí, dále pak zejména perfektní Jarda Plesl a nemohu opomenout dlouhovlasého rockera Boba Klepla, ten se tvůrcům opravdu povedl. Samotný příběh je neskutečně jednoduchý, svým způsobem až hloupý, nicméně má vcelku svižné tempo, nenudí a dokáže docela dobře pobavit. Moc se mi líbila jistá odlehčenost, v kombinaci s nádherným českým venkovským prostředím jde vskutku o velmi příjemnou kombinaci. Jako takovou třešničkou na dortu je zapojení legendární vesnické kapely Brutus, tím mi tvůrci udělali ohromnou radost. U mě dobrý, pobavil jsem se, výjimečně jsem se u české komedie necítil nějak extra trapně, takže žádný velký průser se nekoná, i když se samozřejmě nejedná o nic světoborného. 6/10. ()

masekjc

Místy to bylo až moc bláznivé, ale jako odreagovaní to stačilo. Skvělá Anča Polívková si hlasitě řekla o další role :) ()

ANTYCHRYST

Další bídná česká komedie... bohužel dobrých českých filmů je poslední dobu jako šafránu... Tady to je jak reklama na podvádění a zahýbani.. každej má partnera.. každej si vyjebava jinde...a všichni jsou v pohodě.. hodně divný... Hvězdičky za 10000 kelimkacu... a starostu v hovnech..30% ()

elimS

30% - komentář 20ti slovy: Ohraný scénař, otravné komentáře na kameru a zpracovaní klasický český "skoroprůměr". Jsou ale daleko horší a kupodivu jsem to vydržel bez újmy. ()

mr.cartman

Měl jsem tu čest vidět v předpremiéře o den dříve v Lucerně a očekávání jsem neměl žádné, trochu jsem se i bál, že to bude stát za prd, ale opak byl pravdou. Když však vidím Polívkovou, okamžitě si film spojím s Účastníky zájezdu, kteří také nebyli špatní. Herecké obsazení vůbec není špatné, děj je méně předvídatelný, než by se dalo čekat (i když všem je jasné jak to nakonec dopadne) a určitě se pobavíte. Asi to není na to, vidět film vícekrát, ale za shlédnutí 100 % stojí. Na začátku mě tedy mírně otravoval všudepřítomný Product placement, ale jakmile si Polívková nechá zaparkovat super auto z "Áček", tak už je klid. Dále co neumíme, tak je rozhodně hrát ve filmu jiný pořad (pořad pro kutily), tyto části mi přišli trapnější a možná i zbytečný, ale určitě na to dnes (26.4.2018) jděte! ()

Coliseum

Je chvályhodný, jak se nám tyhle diluviální romantiky beze zbytku snaží načrtnout domovinu jako přezelenalou zahrádku s perníkovejma chaloupkama, ve který se dá najít romantický zákoutí i za mobilníma hajzlama. Já pevně doufám, že Ester zůstane na plakátech, případně v dalšim vydání Vogue, Anně konečně dají jinou než spotřební roli a zároveň sem ztratil víru, že Holubová někdy zahraje někoho jinýho než sebe samu (což není kompliment ani v zákrutě). Letní venkovní veselici s Brutusáčky v zádech bych dal, to mě navnadilo! ()

KateW

Myslím, že jediné co zachraňuje tenhle film je charisma Polívkové, tzv cringe jsem si užila hned několikrát během sledování a ten konec byla pakárna, nebudeme si nic nalhávat. ()

koblenzer53

Holubová, Klepl, Polívková jo mám je ráda, ale tohle byla trochu nuda. Že bych si nejraději udělala svou sbírku kelímku při sledování tohoto filmu. Konec naprosto nesmyslná romantarna, uvěřitelna snad pro puberťačky. ()

Oto10

Film, který mne nezklamal, ale ani mne nenadchnul. Ono je to taky i tím, že jsem zase nějak hodně od tohoto filmu neočekával. Děj filmu ubíhá rychle a při sledování jsem se občas pousmál. Nicméně asi už zhruba v polovině filmu jsem měl jasno a už tušil, jak to celé dopadne. A to mne i štvalo, protože jsem doufal v konec trochu jiný, protože prostě jsou všichni "kreténi". Celá rodina Marušky (Anny Polívkové) je skvělá (Eva Holubová, Bohumil Klepl i Ester Geislerová). Jejich skvělé herecké výkony. tak trochu zachraňují celkový dojem z filmu. Ve filmu se mi vůbec nelíbil Plesl - tomu jsem to ani nějak nevěřil. Možná je to tím, jak byl napsán scénář. Myslím si, že trochu průměrná česká komedie by si mohla zasloužit alespoň 3*. ()

Tominni

Tak která sestra je nakonec pro Jiřího ta pravá? Ve filmu je odpověď jasná od začátku, horší už to je s filmem samotným. Asi komedie, i když jsem se tedy nezasmál po celých 89 minut, malinko romantiky, ale opravdu malinko, žádné herecké superpředstavení….tak nakonec alespoň jednu * za Brutus. ()