Marie je typická městská singl. Pracuje sice jako úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích má dar přitahovat samé blbce. Naopak její sestra Karolína už toho pravého našla a plánuje svatbu. Právě kvůli tomu Marie přijíždí po dlouhé době za rodinou na návštěvu do své rodné vesničky. Doma potkává svou dávnou lásku, Jiřího. Během pár okamžiků je jasné, že jejich city nejsou minulostí a skončí spolu v posteli. Jenže celá věc má jeden velký háček. Právě Jiří je snoubencem její sestry. (Bioscop)

angel74

Především Anna Polívková, Jaroslav Plesl, Bohumil Klepl a legendární tancovačková kapela Brutus zařídili, že nešlo o tak velkou trapárnu, jak to ze začátku vypadalo. Docela dobře jsem se bavila a i trochu zasnila, akorát škoda toho snadno předvídatelného rozuzlení. (50%) ()

sir-dave

Polívková umí, jinak je to česká jednoduchá blbost, kterých je už hromada. Popravdě jsem se ale několikrát zasmál. Jestli má někdo rád takový ten jednoduchý český humor, který občas neměl daleko ke kámeňáku nebo trapnosti, tak neudělá krok vedle. Spíše na zasmání do televize než vyhodit dvě stovky v kině. ()

vesper001

Oscar Wilde napsal, že romantika je výsadou bohatých. Umět natočit skutečnou filmovou romantiku je zase výsadou talentovaných. Sorry, Tomáši. ()

panMartin

Slabé, hloupé, trapné. Prostě takový nijaký film. Upřímně jsem se zasmál jednou, maximálně dvakrát. Z milosti dávám 1* za super pivní kapelu Brutus a jejich ,,Opijem se,,. Jinak film vyložený odpad. Na té Nově zřejmě vůbec nejsou soudní, když zafinancují a vypustí do kin něco tak strašného. ()

otík

Nenáročná komedie s poněkud jednoduchým scénářem, sympatickými postavami, zcela prdlou postavou Jaroslava Plesla, hodně záběry z dronů a příjemně se neustále dokola opakující se hudbou připomínající vinařské francouzské komedie. Pokud vám to stačí, budete spokojeni. ()

chelseaman22

Nosatá Polévková chce sex a chce ho hned a s někým výjimečným. V průběhu filmu se můžete skvěle zamotat do scénáře. A když se z něj konečně vymotáte, tak už si nosatá Polévková nasazuje svatební diadém a holí kotníky na večerní zábavu. 25% ()

bubun odpad!

Ach bože!!! Další ukrutnost. Plesl coby třicátník, podnikatel: "Já jsem byl k tý svatbě vlastněj donucenej..." To mi připomnělo Kocoura z Trnkovy Zahrady, když se překotí do sudu se zelenou vodou a se šneky, "vy uličníci, vy vy vy, vy jste mě tam shodili!" ()

oveckaoa

Podle traileru a hodnocení jsem čekal totální sračku nicméně v rámci žánru to bylo nad míru snesitelné. Určitě je to lepší než předchozí režisérův počin, kterému jsem dal 1 hvězdu a nudil sem se u toho. Bohužel hvězda dolů za feministické sračky (když se chlap vyspí s ženskou je hajzl, ale ona za to, že mu dá svině není zvláště kdyby to byla její sestra tak by mě to štvalo o to více). Překvapivě i herci jsou solidní a nikdo mě tam vyloženě neiritoval a i hudba je na solidní úrovni a to ten žánr nemusím. Další hvězda dolů za fekální scénu i když pobavila. 60 procent v rámci žánru nadprůměr. ()

Master19

Jedna z těch romantických komedií, která vyšumí stejně rychle jako úterní díl "ordinace". Stejně jako v té ordinaci, ani tady nedojde k vývoji postav, největší změnou v charakteru je ostříhání táty Klepla. Hádky a konflikty se jako mávnutím kouzelného proutku vyřeší a najednou nikdo neřeší, co bylo předtím. O hodné je postaráno, zlí jsou vymáchání v hovnech, nepřející vyhozeni, přející odměněni. Tak to má být, tak to mají děvčata rády. Na druhou stranu to má spád a není to úplně stupidně natočeno, takže trochu nadhodnotím. ()

fabecc1222

Klasická spotřební romantická jakože komeide, kde sleduješ bandu nesympatických individuí, kdy každý jde s každym, aby nakonec doplachtili k oné pohádkové lásce. Hlavně závěr to hodil to dost podivného vyznění, kdy vlastně zahejbat a lhát je to nejlepší, co pro pravou lásku můžete udělat. Fajn je teda krátká stopáž a občas nějaká ta humornější scénka. Jinak ale na film za pár dní hned zapomenete. ()

Autenticita

Tohle vážně někdo napsal, J. Plesl v tom přijal roli a pak to i někdo natočil?? Je to urputné jak paruka Boba Klepla, vyšroubované a za vlasy přitažené. Polívce s Pleslem to neladí a nejde jim vzájemnou přitažlivost uvěřit. I jediná přesvědčivá Ester Geislerová o tuto charakteristiku přijde nejpozději při svlékací scéně v kapli. Ucházející je hudba a Brutus, za které dávám 1 hvězdu. ()

herr_carter

Hergot už !! Zase komedie, které obsahově není vůbec špatná, je tu milé herecké obsazení a některé hlášky jsou fakt k popukání, ale ZASE plná hysterických, kýčovitých, přehraných a uměle vyšroubovaných scén a gagů. To je fakt taková škoda. Člověk si říká, zda to tvůrci dělají takhle díky své tuposti, nebo cílí na většinově-tupé publikum. Těžko říct. Škoda..........moje hodnocení = 4,5 z 10. ()

bari68

Miestami síce slušná trapárna, ako ,,rockersky" vyzerajúci Klepl a najlepšie na filme bola hudba Brutusu. Tak asi v krátkosti. Vtipy tlačili na pílu a scenáristicky nastavovaná kaša. Cez všetky neduhy tak ako jednohubka na prvé a posledné zhliadnutie až tak nenaštve. ()