Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon) jsou nejlepší přítelkyně, které se nevědomky zapletou do mezinárodního spiknutí poté, kdy jedna z žen zjistí, že její bývalý přítel byl ve skutečnosti špión. Svět špiónů ale není úplně připravený na dvě všehoschopné ženské. (Vertical Entertainment)

XXXXXXXX

Kravka s Trubkou jsou opravdu povedená dvojka. Kravka pomalu není schopna ani nadojit mléko a Trubka má čas od času problémy s fotosyntézou. Je tedy opravdu překvapením, když se Kravce podaří uhnat (asi na vemena) lobotomizovaného trubce Kena, toho času bez Matelovic Barborky.Ken poměrně rychle zjišťuje, že mozkové buňky u Kravky opravdu nerostou (ani na stromech ani nikde jinde) a tak se z toho raději picnul. Ještě předtím ale posílá Kravku s Trubkou na tour de dement, asi aby se neřeklo. Cesta je to dlouhá a blbými rozhodnutími oplývající, a než bys řekl logika, je naštěstí konec. Áve Šejtán obludné trio na cestě doprovází neméně obludná Ivana Bahno, o jejímž pohlaví, by se dalo celkem úspěšně pochybovat. Do žánru špionážní k(h)omedie po třech letech přibyl další zvratek! Pokud to takhle půjde dál, děsím se onoho okamžiku, až bude huba plná a dávivý reflex pod krkem. S nadšením tudíž vyhlížím den, kdy tyto slepé větve skončí ve společném masovém hrobě, kde po nich neštěkne ani zmutovaný Žeryk! ()

horor2

Mně se líbilo vidět dvě pěkné baby v nesnázích + Sama Heughana ( ze seriálu CIZINKA ), jak kolem sebe pěkně kope, střílí a láme ruce. Podobných filmů už člověk viděl za život spoustu, ale když to pokaždé pobaví a udělá radost, proč ne? R-ková akční komedie v novém obalu :-) ()

Bartex

Některým filmům člověk dá 5*, i když by si to třeba úplně nezasloužily - chybí spoustu věcí, mnoho jich zbytečně přebývá, má to slabší chvíle, chybí tomu místy logika... Ale když nemáte očekávání a neustále vás to překvapuje (v dobrém) a dostáváte podstatně více, než jste si mysleli, že můžete dostat. Že vás to baví a i dvouhodinová stopáž vás vcucne a nesledujete hodinky, tak vlastně zjistíte, že jste spokojení... a je tam 5*. Oproti tomu jdete na film, který je trhákem roku, těšíte se na něj třeba 2 roky, je to perfektně natočeno, skvěle zahráno, luxusně zrežírováno, ale i přesto všechno od toho čekáte ještě něco víc... a dáte (mluvím za sebe) 4*. Nefér? Určitě ano. Subjektivní? Zcela určitě. Ale je to tak. Když ty dva filmy poté postavím vedle sebe, je to vážně neporovnatelné. Přesto je hodnocení opačné. Co jsem tím chtěl říct? Že v rámci žánru je to dle mě vyložený nadprůměr a proto si myslím, že dát 5* je v pořádku. Však on můj subjektivní názor někdo svou jednou hvězdičkou stáhne mezi masu. Bylo to vtipné, mělo to lepší zvraty než některé seriózně zamýšlené žánrovky, mělo to šmrnc, mělo to krutopřísné akční scény... co víc byste od toho, do (_!_) chtěli?! Filmy, které mě stejně mile překvapily Zabiják a Bodyguard a Proč právě on ()

Felisr

Dvě hvězdy za akční scény, jinak je to hovadina na entou, přátelé. Tedy vlastně jsem chtěla říct, že americkému publiku se film bude jistě móóóc líbit. Spousta nelogiky, ječení, absurdit i hezkých tvářiček, tedy přesně tak jak to mají Amíci rádi ;-) ()

HEED

Je fajn, že i Mila se konečně rozhodnula navštívit Česko. Akce dobrá, fóry nic moc. Nijak zvlášť jsem se nenudil, ale do křesla mě to taky nezarazilo. ()

curfew77

Začátek je dost klopotný, ale sex apeal Mily Kunis pomůže překlenout trapnost některých úvodních fórků a časem je to lepší a lepší, až se to na tu šedesátku vyšplhalo. Pohodový feeling v závěru a během ending credits, možná klíčovou záležitost žánru, pak zvládá tahle špionská parodie velmi dobře. Snad bych si nakonec uměl představit i dvojku. 60 %. ()

george82

To byla taková kravina, že jsem u ní usnul a musel to dokoukat na 3.pokus a dost jsem toho litoval. Je to o ničem, bez vtipu a jediná Kunis stojí stále za podívanou. ()

knihovna odpad!

Něco tak neuvěřitelně blbého aby člověk pohledal. To že se to točilo v Praze je mi u zádele, to na kvalitu filmu nemá vliv. Ano uznávám akční scény byly slušné, ale co je to platné, když zbytek stojí za prd. Možná kdyby někdo v tom filmu obzvláště krutým způsobem zprovodil ze světa tu blonďatou blbku, co jí hrála neuvěřitelně trapná a protivná Kate McKinnon, zasloužilo by si to půl hvězdy. Takhle je to odpad. ()

johnsnow

slabšia ženská verzia zabijaka a bodyguarda. Chémia medzi slečnami funguje, akurát Mckinnon má v cz dabingu otrasný hlas. Zvyšok hercov nič moc, ešte olaffur poteší na malom priestore. Humor dosť často slabý ale občas sa dá zarehliť. prekvapila ma však akcia ktorá je naozaj dobrá, drsná a krvavá. Takže za silné 4* a teoreticky by aj pokračovanie mohlo dôjsť. ()

Kimkong

Ve světě, kde ti špatní jsou totálně hloupí si dvě pipiny hrají na špíny. Ale dobrá akce. Horší komedie. ()

Blenny

Naprosto nic jsem si od toho nesliboval a nebylo to blbější než lecjakej film s Willem Ferrellem. A díky svižnýmu tempu to měl člověk rychle za sebou a párkrát se i zasmál. Vidět to podruhé opravdu nemusím, ale plivat na to taky nemám potřebu. Akorát ta Mila Kunis už je drobet vyzobaná slunečnice. ()

curil

Průměrná komedie, kde hlavní zábavu obstarají dvě nechtěné hlavní hrdinky, které se vrhnou po hlavě do akce, aniž by tušily, do čeho všeho se mohou zaplést. Obyčejně nejsem příliš nakloněn bujarému veselí v podání rozverných ženštin po třicítce, ale tentokrát mohu říci, že mě zaujala zejména Kate McKinnon jako "Morgan Freeman", jak sama ve filmu říká, jméno jí otvírá vždy místo při rezervaci v nóbl restauraci. Herečku jsem vyloženě nesnesl ve filmu "Holky na tahu", kde pro mě ztělesnila vlastnosti žen a dívek, které jsou mi z duše protivné. Ale tady jde o jinou komedii. Vadí mi u obou hrdinek vulgarita, ani ne tak v mluvě, ale spíše dvojsmysly. Ke špionážní komedii patří nadsázka a té si divák v honičkách v autech a přestřelkách s tisíci vystřílenými náboji užijí opravdu hodně. ()

Drozdo57

Aby som dostal Rkový akčňák, tak to v dnešnej dobe musí byť hlúpa komédia? Tento film je všetko, čo človek miluje z tupých akčných filmov 80tych rokov. Vraždy, krv, švihnutý záporák, nezmyselná akcia, peknú babu, superagentov, no proste všetko. Iba toto sa neberie vážne. Je to super odreagovačka, pri ktorej som sa chvíľu dobre bavil, chvíľu chytal za hlavu nad absurdnosťou. Trochu veľa fekál humoru na môj vkus. Mila je ale neskutočná kosť a preto dokážem veľa odpustiť. Okrem jednej veci: čo majú teraz všetky agentské komédie so ženskými hlavnej úlohe s tým, že musia ukázať nejaký penis? A kde sú teda nejaké kozy? Naozaj, ďalší film, čo bude mávať na plátne vtákom nemilosrdne zrežem aspoň o jednu hviezdičku! ()

Te_Sa

Nečekala bych, že z takové blbosti se dá vytáhnout tak moc... Celý film jsme se s kamarádkou bavily a smály se! Rozhodně to zapadne mezi mé oblíbené komedie na odreagování. ()

Mikecat

Dve puberťáčky su zatiahnuté do špionážnej hry o USB plné tajných informácií, zabíjajú agentov jedna radosť jedneho za druhým, pištol chytí a hneď vie z nej presne strielať..... Slabé herecké výkony, nepremyslené, nedotiahnuté, odfláknuté, vôbec nieje vtipné, veľké sklamanie. ws ()

baclajean

Vtipná paródia na akčné a špionážne filmy, tak trochu na štýl "blbý a blbší". Určené pre jednoduchý konzum a strávenie času bez hlbších zamyslení a s niekoľkými zasmiatiami sa. ()

laardlad

Sice je to hovadina :), ale člověk se u toho celkem dost nasměje :D + tam hraje MIla Kunis. Fajn oddechovka na sobotní večer. ()

bigjames

Přehlídka absolutně nelogických rádoby vtipných scén a debilních dialogů, kterou nemohla zachránit ani občas vcelku povedená akce. ()

StormyWhispe

Ako... je to neskutočná pipkovina, ale ja som sa bavila. Určite to nie je ten typ filmu, na ktorý nikdy nezabudnete a budete ho všetkým rad radom odporúčať, ale bolo to dosť dobré a na dámsku jazdu ako stvorené. Zasmiala som sa, prekrútila očami nad nezmyselnosťami a potom sa opäť len smiala, pretože Morgan je vážne tak trochu moc. Aj s rodičmi. Pobaví a neurazí, len od toho netreba čakať priveľa. ()

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům