Miseseukab (TV seriál)

미세스캅

Mrs. Cop

Krimi / Akční / Thriller / Drama

Jižní Korea, 2015, 18x? min

Příjemná oddychová detektivka na pokračování. Zajímavý postavy, který jsem začala mít ráda a klidně se na ně podívám znova, jestli bude pokračování. Přidávám ještě komentář ke druhé sérii, kterou jsem na csfd nenašla. Téměř úplně jiný tým, ale nevadilo, hlavní hrdinka docela sympatická, ostatní policajti taky. Sice jsem si zpočátku říkala, že další zápletku s vyšinutým zbohatlíkem a jeho věrným sluhou už asi nedám, ale nakonec se to docela dalo. Zase trochu lepší 3*.(15.10.2015)

• - Původně se mělo za to, že se v hlavních mužských úlohách kriminálního seriálu s hlavní ženskou vyšetřovatelkou v čele investigativního týmu jednoznačně objeví populární jihokorejský herec Yong-woo Park. Tak se ale nakonec z blíže neuvedených důvodů nestalo a seriáloví tvůrci byli nuceni roli přeobsadit. Hlavní role se tak chopil herec Min-jong Kim. Obdobně se tvůrci zachovali při výběru vhodné kandidátky do role Do-young Min, ženské detektivky, kterou původně avizovaná herečka Ha-na Lee taktéž odmítla, aby ji poté herečka Da-hee Lee akceptovala. (Conspi)