Mladá matka Riley North (Jennifer Garner) se probírá z kómatu po brutálním útoku na její rodinu, při kterém jí zabili manžela a dceru. Když vrahy nikdo nepotrestá, Riley vezme spravedlnost do vlastních rukou. Svou frustraci a hněv promění v motivaci, a roky v úkrytu trénuje mysl i tělo. Stane se z ní neporazitelná mstitelka, která uniká polici, FBI i losangeleskému podsvětí. Riley má vlastní pojetí spravedlnosti. A nikdo mu neunikne. (Magic Box)

himor

V komentaroch sa dozviete akurat to, ze Moriel to "posral", lebo tento film kazdy posudzuje podla predchadzajucich jeho pocinoch. Ja som ale film videl skor, ako som zistil kto to reziroval. Jennifer hrala dobre, hlavne po uvodnom dejstve ked skoncila s urazom na sude. Bitky jej vzdy sli a ani vek jej neubral na ohybnosti. Dobry policajt bol sympatak, zase zly chlapik z kartelu mi prisiel prilis "jemny", chcelo to viac pokerovaneho herca, alá Danny Trejo 🤣 Akcie bolo podla mna paradne, nejaky vysloveny pruser v scenari som nezaznamenal, by som povedal ze som bol milo prekvapeny zo sviznosti filmu. Koniec nechavam otvoreny, nech si kazdy pozrie sam. Zhrniem, herci dobre, scenar dobre, rezia dobre, bitky dobre. Co ocenujem je aj stopaz, nenatiahnuta. Za mna prekvapenie. 80% ()

johnsnow

Proste akčniak plný klíše, čo však nikoho neprekvapí lebo je to proste zaužívaná šablónka. takže záporáci skapú, hrdinka schytá na papuľu ale nezomrie ani piči lebo US heroes neumierajú a zvrat je pre niekoho kto takýchto filmov videl tonu, čiže aj pre mňa, ukrytý tak, že odhalenie je veľmi ľahké. Ale 4* dám predsa len akcia slušná a krvavá, ale pokiaľ chcete pravého Johna Wicka v sukni, tak si dajte Atomic Blonde. ()

DonBraso

Slovo klišé je tu právem,což by sice ještě nic neznamenalo,kdyby to nebylo tak příšerný.Tenhle majstrštyk byl očistec dodívat,kdy jsem si říkal,že to po půlce vzdám.Tolik kravských scén chce vážně fištrón.Nejhorší je,že to tahá za koule,který se škrtí někde u krku.Se popravdě ani nedivím,že to na "rajčatech" má jen 10%.Paní Northová vidí v noci jako kočka,kdy pozná,kdo ji semlel rodinu.Rázem z jednoho střihu je z ní Komando.To je fakt jak Arnold,pravda ona Garnovic žádná pěkná ženská zrovna nebyla,ale tady je tuhá slušně.Začíná pátračka,kdy banda policejnáho sboru řekne,že už pět let uniká všem.Hle,za minutu je jak jí kamera zastihla u jednoho obchodu a hle tady je taky.No už zde začínalo ve mně cosi bručet.Ona akční část je sice dejme tomu to nejlepší co tu zde je.Ale vůbec je to tak nezáživný,že je fakt jedno jak Riley oddělá komparz.Pak přijde další scéna WTF.Takže Riley sedí v autě vzádu,vepředu dva oddělaný frajeři.Bodyguardi přijdou k autu a dostanou dvě ťafky.Auto se rozjede a projede branou.Mrtví umí řídit?Ano,zde umí s autem neskutečné věci.Asi model auta automat do každé rodiny,kdy i Tesla je těžce out.Takových chuťovek ještě dostanete.Vše je odhadnutelný jako,že do guláše patří hovězí a takhle to máte pořád.Zkorumpovaný policajt je to klišé..a další scéna na ulici,která má svůj další moment na srdcové astmatiky.Konec je vyloženě pohřeb a popravdě od odpadu nedělí tento skvost moc. ()

Mikecat

Zbraňami a bojovým tréningom nadupaná Jennifer drsne ide za svojou pomstou sama vyvraždiť drogový kartel. Celkom jej to ide, akčné scény slušné, ale krátke. Celý film mi narúša začiatočná scéna z parkoviska: "Mami, měla si jí vrazit" "Kdybych mlátila každého blbečka, jenom bych se znížila na jejích úroveň"....a ...znížila sa. Jemná zápletka tu je, ako aj scéna v obchode, kde narobí poriadok s alkoholikom, no povedzme si niektorí ľudia potrebujú poriadne nakopnúť, pekné reči na nich neplatia. Príbeh spestril graffiti Anjel na stene budovy - Anjel pomsty - výborná práca. Film by som ukončil 3 minúty pred koncom na cintoríne, taká atmosféra, že spojenie duší sa až tak pýtalo. ws ()

solisoli

Stalone, Schwarzenegger, Van Dam a ďalší zostarnutí akční hrdinovia sú už v starom železe. Lenže playstation musí napredovať. Keď sa neobjavil nasledovník, tak prečo nevyskúšať ženu. Tetka Jennifer Garner to zvládla na jednotku. Vytrepala a vystrieľala zopár gangov aj keď dopichaná a na jednej nohe. Stala sa idolom bezdomovcov. To je novinka oproti minulosti. Nakoniec, ako morálny vrah zmizla, ako gáfor, nevedno kam, aby sa objavila v ďalšom pokračovaní. Rysuje sa nový Rambo v ženskom podaní. ()

Honzulik

Film Peppermint - Anděl pomsty pro mne nebyl vůbec špatný. Takový John Wick v ženském vydání. Jennifer svou roli pomstychtivé manželky a matky zvládla velice dobře a hlavně díky ní má film kvalitu. Samozřejmě by se našlo pár věcí, které by se daly vylepšit, ale celkově mne osobně film vůbec nenudil, měl spád, dobrou akci a ještě dobro opět zvítězilo nad zlem. Takže vážení nedejte na "hnidopichy", tento film určitě stojí za zhlédnutí... ()

Emílio

Tak on to Morel v ruke má, akurát že točí stále slabší odvar toho istého. Chcelo by to lepší scénár, ale ten dnes nedokážu usmoliť ani k vysokorozpočtovým filmom, tak sa mal vykašlať na babu, pracne násť nejakého neokukaného bijca a urobiť to viacej gore. ()

vodkasesemte

To není Mithra, ale Garner. Líbí se mi, jak se s nima nesere. You should punched her lights out. We know everything, but we cant prove anything. I m a friend. The road to recovery has to begin somewhere. Your memory is a little hazy. I m just putting out there. Maybe you didnt see things the way you thought you saw them. You think that you are gonna have justice? Make them all pay? They wont. Lorazepam, lithium, risperidone. Thats an antipsychotic. You identify my clients, yeah? And are you currently on any antipsychotic medications? Né, asi by mi to ulevilo, a hlavně lidem v mém okolí, ale… Preliminary hearing. Evidence is insufficient. Tak schválně, jesli prasatum bude stačit, když si vymysleli, že jsem řekl, že je zabiju - což je obvious, už zase. To najednou zkurvení fízlové mají dost podkladu pro to, aby to poslali soudu - což byl muj záměr, protože s komisí se opravdu už hádat nebudu - mužu je poslat do prdele, ale ničeho jiného zatím nedosáhnu. Jo hele, on je tady zaujatej. Poprvý u soudu? Vyváděl jsem stejně… ted mám v hlavě jenom jediný, dohrát hry na písíčku a pak si to s nima vyřídit. Dneska přemejšlím - ne jesli existuje Buh, ale jesli zaslouží uctu, ale pokud to dopadne jako v tomdle filmu, tak to bude stát za to. Potřebovala jen trochu motivovat. She only took military grade. Five-year anniversary of her familys murder. Det cord, explosive rope (to používali už ve Vietnamu). You can cut through anything with this. Cut through trees, cut through concrete corrupt judges (jateční pistole by myslím stačila). Watching someone take everything from you. All you have, all you are ever gonna have, just gone. Hurts, doesnt it? And knowing that its all over, and there is nothing you can do about it. If you can tell me my name, I will let you live. I mean, you will eat out of a tube the rest of your life. You didnt serve justice, your honor. I will. Dont forgot who put you where you are. Everybody wants to be a big dog. Little dogs trying to eat my food. You are still a little dog. One of that life-altering moments. You ever sell him anything else and I will blow you and this place to bits. Consider it a rental. You are in the wrong place. Actually, I m not. Armed and extremely (aha) dangerous. 4826 (11/17) to bylo jasný, ale co se dá dělat… Bitch has been fucking with us for weeks. Everywhere she goes, ppl get dead. Shes multiple homicide suspect. I want justice. Tvl, mohla mu tu mrtku zastřelit před očima. I m going to burn your house down with you inside of it. Stop squealing, I m kidding. Ppl are too afraid to steal from her. I dont think its fear. Its low crime bcs of her. Dobře tu svini sejmul. Strkala nos tam, kam neměla. Or so help me God, I will every single one of you. Něco jako Punisher pro chlapy. You hit like a girl. ()

GejmronCZ

Za mě rozhodně podhodnocený film. 5,4 a 3 * chápu, ale 2 a 1 nebo odpad? Ne. Neměl jsem moc očekávání, ale rozhodně jsem si to fakt užil. Spousta hellyee momentů, dobrá akce, pěkně vytvořený charaktery. Speciálně ten jeden, co na konci umře. Ehm, teda asi krom 20 dalších, co zhebnou :D Líbí se mi ten styl pomsty. Nemá to ten nádherný nablískaný ohoz Wicka a takový tempo, kde doslova zapochodu likviduje jednoho za druhym, ale i tak je to fakt supr. Snad jediné, co bych vytkl by byl na pár místech edit, kde to mohlo bejt udělaný trochu jinak a troufám si říct líp. Zkrátka mi TADY nesedí ten edit roztrhanýho obrazu, kde to má vyvolávat vzpomínky a podobný věci. U zbytku ok, ale zrovna v těch momentech... třeba v tý káře jak si "léčila" nohu a pak brala zbraně to šlo prostě bez toho a lepší střih. To tady ale fakt rejpu do detailů. Finální zpráva pro ty, co čtou tuhle recenzi a zvažujou si to pustit prostě říkám ať si to pustíte. Je to fajn. .....A do-pr-dele! Cailey Fleming je prostě moje mladá oblíbenkyně. Doslova fakt dobrej strong female charakter IRL. Ve Walking Dead je božská a tady stejně tak rázná. Jestli budu mít někdy dceru, tak doufám, že bude stejně od rány jako ona v těhle rolích. Už teď má na kontě solidní výkony a jestli u toho vydrží, což já doufám, že jo, tak bude fakt kurva dobrá herečka svý generace. ()

Kushina

Mám opravdu rád tyhle filmy typu "revenge" Zabili ji rodinu a nikdo s tím nic neudělal?? Nemá co ztratit? co víc člověk potřebuje k tomu, aby se stal nelítostným zabijákem mstitelem, co zmrdy vraždí a správným lidem pomáhá? Dobře sice trošku přehnané, když žena během 5ti let dosáhne úrovně jako nejlepší Seals vojáci za celý život, ale moc hezky se na ty rozstřílené hlavy těch mexických zmrdů koukalo. 65% ()

ridik1

Nepřemýšlet o speciálním výcviku, asi rychlokurz na netu. Možná zkoukla "Dlouhý polibek na dobrou noc". Dobrý film na dobrou noc. ()

Saxos

V roli Punishera pro změnu Jennifer Garner. Film opět ničím nepřekvapí. Taťka, který koketuje s možnou trestnou činností, a dcerka zabiti při romantickém výletě. Mamka se vyhrabe ze zranění, trochu zaposiluje a následuje pomsta. Jak říkám, žádná novinka. ()

notozjano

Tyhlety rádoby ženské hrdinky se mi začínají čím dal víc líbit a hodně hereček v mém hledáčku už takovéto role má. Tak jsem moc rád, že Jennifer Garner se mezi ně přidala a to hned s filmem, kterému neváhám napálit všech pět hvězd. Ono to totiž mělo vše, co má takový film mít včetně koulí. Jennifer považuju za velice dobrou herečku a byť jsem jí ve filmu Zázraky z nebe to její "haleluja" ani trochu nevěřil, tady mi opět dokázala, že hrát umí. Film samotný slušně odsýpá a poslední zhruba půlhodinka už je vyloženě filmová lahůdka. Tady bych nedal na hodnocení, které tedy není úplně marné, ale i tak si myslím, že zdaleka nevystihuje kvalit tohoto snímku, což je škoda. Takových 75 % to klidně může mít. ()

BlackAdder87

Filmů o osamělém hrdinovi (tady hrdince) ženoucím se za pomstou byla natočena spousta. Je tady všechno, co by jste od takového filmu očekávali, bohužel nenabízí navíc čím by výrazněji upoutal a upřímně na toto téma vznikly už lepší filmy. Děj je až na jeden zvrat, docela předvídatelný, postavy jasně vymezené. Celkově vzato jeto průměrná akční jednohubka, se sympatickou hrdinkou, která mi tak trochu připomíná hezčí verzi Sary Connorové. ()

veverysiak

To mal byť asi John Wick s ceckami, treba povedať, že aj nasratých Amazoniek sa nám tu dáko namnožilo a téma spravodlivého vyhladzovania tchorov so špinavými paprčami je značne zdevalvovaná, Jen sa tvári síce značne nabrúsene, ale toľké množstvo zárezov na pažbe je nielen podozrivo neuveriteľné ale aj mierne groteskné, odporúčam ženám, aby sa nehrali na chlapov, takže 25%. ()