Narcos - Season 1

(série)
USA, 2015, 8 h 15 min (Minutáž: 44–57 min)

Wagner Moura, Boyd Holbrook, Pedro Pascal, Maurice Compte, André Mattos, Roberto Urbina, Diego Cataño, Jorge A. Jimenez, Paulina Gaitan, Paulina García (více)

Epizody(10)

Drogový baron Pablo Escobar je čím dál mocnější a kolumbijská a americká policie se tak musí postavit protivníkovi, který pro udržení svého impéria udělá cokoliv. (Netflix)

lukas.7

1 séria Narcos vás vtiahne do krvavej a neľútostnej Zemi kde prevláda boj o moc a peniaze ... Veľmi dobre zrežírovaný a podaný seriál + herecké obsadenie k tomu veľmi dobre podane výkony hercov  ... Seriál detailne popisuje boj proti narco barónom a kartelom .. dal som tomuto seriálu šancu a myslím si že  nesklamal ale prekvapil a vtiahol ma do svojej atmosféry  ... Každá epizóda mala niečo do seba nečakal som že až tak podrobne budú režiséri rozprávať príbeh o Escobarovi ale o to je to lepšie a realistickejšie . Teším sa na 2 seriu ako sa bude vyvíjať a čo ešte Pablo Escobar rozpúta pripadne aké sú jeho plány a ako sa podarí DEA a Kolumbijskej vláde Pabla zastaviť .. za mňa hodnotenie 9,5/10  ()