Charlotte Fieldová (Charlize Theron) je jednou z nejvlivnějších žen na světě. Chytrá, rafinovaná a všestranně schopná vůdčí osobnost s obrovským nadáním, která má ve svém životě všechno pod kontrolou. Fred Flarsky (Seth Rogen) je talentovaný novinář, hipster a potížista, který se nejlépe cítí ve své šusťákovce, kapsáčích a teniskách. Nemají nic společného – kromě toho, že ona mu kdysi dělala „chůvu“ a byla jeho první platonickou láskou. Když na sebe Fred a Charlotte jako dospělí nečekaně opět narazí, Charlotte se právě připravuje na kandidaturu na prezidentský úřad a ke zděšení svých poradců si jako autora svých budoucích projevů impulzivně najímá Freda. Fred tak do Charlottina oslnivého světa společenské smetánky vtrhne jako uragán a o skandály rázem není nouze. Když zprvu nenápadné jiskření mezi Fredem a Charlotte přeroste v milostný poměr, můžete si byt jisti, že tak zvláštní pár svět ještě neviděl. A to ještě nikdo netuší, co přijde, až to rozjetí milenci teprve pořádně roztočí. (Vertical Entertainment)

octopuska

Rozverná romantická komedie s roztomilým Sethem Rogenem a stále krásnou Charlize Theron. Příjemně nekorektní, lehce rasistické, plné skvělých hlášek a situací, prošpikovaných pikantním slovníkem, které prostě umí jedině Rogen. Dlouho jsem se takhle nenasmála a velice mě pobavil vyvoj Sethovy kérky, která z původní Svastiky nabrala úplně jinej směr a význam. Již první scéna v doupátku s náckama, naznačila, že to bude skvělá jízda. A nesmím zapomenout na Sašenku, ten si střihl pěkně slizkého premiéra s otřesným smíchem a nechutným pojídáním ústřic. ()

HonzaBez

Mohla by to být vcelku příjemná tradiční (byť maličko bláznivá) romantická komedie, kdyby zde všichni nemluvili jako "dlaždiči", tj. kdyby všechny postavy snad za každým druhým slovem neříkali "fuck" či ještě horší výrazivo. Takto tedy sice chápu, proč je film přístupný až od 15 let, ale moc nechápu, že tohle výrazivo přijde někomu jako vtipný.... A snad to není jen tím, že coby skaut takto rozhodně nemluvím a mluvit odmítám! Hodně bych si přitom přál, aby tak nemluvily ani moje děti, ale když jim i ve filmu ukazují, že tak běžně mluví nejen "spodina" ale i lidé na úrovni (včetně politiků), tak nevím, co s tím člověk jako nadělá... Pár forků jsem ocenil, politický námět (včetně aktuálnosti v podobě snahy paní ministryně řešit globální ekologická témata) se mi docela líbil, ale víc než dvě hvězdičky fakt tomuto filmu plného sprosté mluvy dát nemíním. ()

Remivsremi

Seth Rogen je v posledních letech hodně vidět a podle mě se vypracovává s každým novým projektem. Long Shot není nikterák výjimečná podívaná, přesto dokáže zabavit a funguje dostatečně na to, aby zaplnila ty dvě hodinky. Krásných 60%. ()

chelseaman22

No, tak tu máme prezidentskou kandidátku, která je ještě tupější, než playboy Donald a konzumenta marihuany, který je tupý jak tágo a nějakým způsobem dokáže přežít skok ze čtvrtého patra (takže jakýsi poddruh Kpt. Ameriky). Film má šťávu, ale pouze úvodních dvacet minut, zbytek metráže je křeč plná kýče. 45 % Celosvětový příjem k 26. 2. 2020: $53,859,936, což je 1,35 násobek rozpočtu ()

ivan_drago

...je to na pováženou... taková nesmyslně dlouhá kravina... i přes veškerý skepticismus a předsudky, se kterými jsem k filmu přistupoval, mi to, světe div se, bavilo.... Je jedno, že se jedná o klišovitý pseudo románek postupně narustající a bobtnající (jako erekce) v lásku.... je jedno, že jsem u těch výlevů lásky obracel oči v sloup... je jedno, že je to jedno... Nějakým zvláštním zbůsobem ten film funguje... a Skarsgard je slizský ja Jabba The Hut... Tfuj... ()

Qitek

Slabší tři. Komedie je zde redukována na tvrdé pády (z okna, ze schodů... dál nevím) a pár klasických joků jako je honění péra, kdy se všichni dívaj, ale osoba honící to netuší a sem tam nějakej fórek okolo sexu a při sexu... Dál nic. Opravdu jen hodně čistě americká romantika, pošilhávající po záchraně světa. Nudil jsem se. Třetí hvezdu dávám za Charlize a její "naplácej mi a chyť mě pod krkem". ()

Johnny.ARN

A čo som čakal od Levina v combe s Rogenom? Keby to skončilo po prvej hodine, bol by to síce vypatlany, ale dvojhviezdičkový počin. Čím dlhšie to ale trvalo, tým som mal akútnejší pocit dávenia. Theron asi platí hypotéku alebo čo, inak si jej účinkovanie neviem v tomto paškvile neviem vysvetliť. 1 z 5 ()

ecceHOMMO

Ja neviem, u mňa to celé akosi nefungovalo (až na malé výnimky) a celé sa to držalo overených postupov bez štipky invencie. Potenciál to malo, ale ani zďaleka nebol naplnený. ()

ywo666

V pohode romanticka komedia. Neda sa na tom rehotat non stop. Ale srandy bolo dostatok. Ako vystudovany politolog ocenujem prostredie kampane. Romanticka linka je tak standard. Proste to co ste uz videli vela krat a vela krat este uvidite. Rogen hra svoj standard a zalezi od vkusu ci to je dobre alebo zle. Charlize naopak je klenot filmu a herecky prevysuje vsetkych o triedu. A na svoj vek je super hot. Film obsahuje kopec klise, trapnosti a nezmyslov. Ale klady prevysuju zapory a na romanticku komediu dost dobre. 4*. PS: Fred Flarsky by si mal otvorit nejaky fashion kanal, lebo to co nosil pocas filmu su klenoty. ()

hroubek

Hodně fajn romantická komedie. Režiséra Jonathana Levinea mám rád, protože točit umí, a když dostane skvělou látku, tak z ní dokáže vytěžit maximum(50/50). A v případě tohoto filmu odvádí velmi dobrou práci. Levine ví jak se točí komedie, má komediální timing a hlavně dokáže využít na plno své herce. Charlize Theron je zde nádherná a výborně zvládá prodat svou postavu, její motivace a vtipné scény. Seth Rogen hraje to co obvykle a já s tím nemám jediný problém. Mám rád Rogenův humor a zde je mnohem civilnější, a navíc ta chemie mezi ním a Theron funguje na jedničku. Dost mě pobavil Bob Odenkirk jako prezident, Andy Serkis jako úchylný miliardář(nepoznal jsem ho, a dost se za to stydím) a nebo Alexander Skarsgård se svým smíchem. Ve filmu dobře funguje romantika, vtipy, a chemie mezi ústřední dvojicí. Tempo je dobré a film nemá vyloženě slabé a nudné momenty. Srážka s láskou je fajn romantická komedie, která dokáže velmi dobře pobavit a rozhodně nabízí více, než se na první pohled zdá. ()

Hennesy

Celkom nevtipný, odveci a zbytočný film. Rogen zo seba zase robí židovského debilka, už asi po 35 krát, Charlize je chladná a vo svojej role nepresvedčivá a ich vzájomný vzťah je v podstate trápne sledovať. Vtipy na mňa nefungovali..možno aj preto, lebo mám pocit, že geňo na brade prestalo byť funny niekedy v '98 :) Čo by som ešte dodal? Jaaj..a bolo to aj zbytočne dlhé. :) ()

VanTom

O co méně sympatický "vandrák" (novinář) Seth přepaluje svůj typický obhroublý humor, o to více lze uvěřit civilní romantice s krásnou, noblesní političkou Charlize. Pevně vybudované základy jejich vztahu pak unesou i nějaké ty trapnější a vulgárnější fórky, především však hollywoodsky šablonovitý, správný happy end, resp. rozchodové váhání a morální rozhodování před ním. ()

mkubalikova

Méně drog a bylo by to za 5. Nechci znít nějak upjatě, ale i Seth Rogen by měl konečně dospět a přestat si hrát na free-cool-in huliče bez závazků. Vše ostatní výborné, romantická linka funguje paradoxně lépe, než v Yesterday. 90% ()

blackJag

Charlize i Setha mám ve velké oblibě, ale upřímně? Čekal jsem, že mě o vzájemnému vzplanutí nemají šanci přesvědčit. Nó, spletl jsem se, přesvědčili :-) Nijak neobjevná romantická komedie se špetkou hrubozrnnosti, nicméně podařená. 80% ()

JustMeeKatie

Moc šancí jsem tomu nedávala, ale nakonec jsem byla velice příjemně překvapena. Charlize a Seth sice tvoří velice netradiční a hodně nečekaný filmový pár, ale docela se mi k sobě hodili a hraní jim šlo moc dobře. Bála jsem se takového tohoto tipického nechutného amerického humoru, který se ve filmech se Sethem vyskytuje často, ale až na pár výjimek šlo o povedenou komedii, která nijak neurazila můj intelekt a zaujala mě od začátku až do konce. PS: Body dávám i za super soundtrack, zejména pak za comeback "It Must Have Been Love", PPS: Andy Serkis je tu vážně totálně k nepoznání! ()

V.Silver

Velice dobrá oddechovka... kterou už si asi nikdy nepustím. Vůbec to nebylo špatné, ale nepatří to mezi filmy, které potřebujete vidět znovu, nebo třeba jen chcete vidět znovu, když zrovna běží v TV. To takový Zach a Miri točí porno nebo The Interview, ty si klidně znova dám a rád. Tož tak. ()

Autogram

Žáner politicko-romatickej komédie týmto dosiahol nový level trápnosti. Šialený nápad vytvoriť pár z takejto nevhodnej dvojice sa mi nepozdáva a len pre skvostnú Charlize to bolo možné pozerať. Priblblé dejové obraty a hromadenie všetkých možných klišé spoľahlivo kazili dojem až do konca. ()

Hollohlaway

Nečekaně ne až tak debilní a fekální Rogen. Pokud je to u něj možné, tak hraje skoro až normálního týpka. Scénář drží dobře pohromadě, není to hloupé a romantická část je příjemně civilní a přesvědčivá. Bavil jsem se dobře, ale prostě nemám Rogena rád a do páru s úžasnou Charlize mi neseděl, být tam někdo jiný tak dám čtyři hvězdy. ()

blackkocour

všimli jste si mírnou podobnost Shreka a princezny Fiony? Hnusný a ohavný zlobr versus překrásná princezna. Romantická komedie jak hrom! ()

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

05.05.2019

Komiksový megahit Avengers: Endgame je na cestě k dalšímu rekordnímu víkendu. Na domácím trhu se odhaduje, že snímek utrží během svého druhého víkendu okolo 150 milionů dolarů, už nyní má film jenom… (více)