poster

Malé ženy (TV seriál)

 • Velká Británie

  Little Women

Drama / Historický

Velká Británie, 2017, 2 h 56 min (Minutáž: 58–59 min)

 • meave
  ****

  Malé ženy majú v sebe náboj energie, vytrvalosti, odhodlania, vzájomnosti a dokazujú, že aj rozdielny ľudia dokážu prekonať čokoľvek. Pre mňa sú večnou posilou a každé spracovanie ma teší. Myslím, že každá rodina má svoj kríž a nič nie je také idylické, ale bolo povedané - napíš, že si bola aj šťastná, aj že to bolelo. Napíš pravdu. A ona do nej dala celé svoje srdce. Jo!(20.4.2018)

 • Gogo333
  ***

  Herecky moc příjemné. Natočené to je taky moc krásně. Děj mi přišel bohužel trochu slabší a prázdnější. Celkově pěkné a příjemné pokoukání, ale nenabídne to nic víc. 60%(20.10.2018)

 • 01Zuzana10
  ****

  Ďalší náhľad na rodinu. Potešil ma priestor, ktorý venovali Beth. Prvýkrát som porozumela jej rozpoloženiu, odhodlaniu pomáhať, vnútorným bojom a prečo i ona bola silná, i keď inak ako sestry. ___ "We are both aunts."..."The world should be kinder to those of us. Our lives are not without purpose."(6.1.2018)

 • janahorova
  ***

  Zpracování je velmi dobré a udrželo pozornost, ale příběh za mě bohužel není tak zajímavý.(12.5.2018)

 • Nellie Lovett
  ****

  Příjemné zpracování slavé literární klasiky se zajímavým hereckým obsazením. Řekla bych, že i trochu modernizovanější, oproti slavnému filmu s Winonou Ryder a Christianem Balem a s velmi mírně odlišným výběrem scén (dovolená s Beth, rozhovor Jo s otcem). Hodně pomůže, pokud máte Malé ženy nebo podobná kostýmní dramata rádi. Jediný problém jsem měla s obsazením Kathryn Newtonové jako malé i velké Amy. Chápu, že se tvůrcům zřejmě nechtělo střídat dvě herečky, ale působilo to divně. Na "malou" Amy byla Newtonová prostě stará a nefungoval její přechod k dospívající a dospělé Amy.(24.4.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace