Hlavní hrdina Pepa (Michal Suchánek) od útlého věku čeká na to, až začne ten opravdový a šťastný život. Ve školce nebyl oblíbeným dítětem paní učitelky, ve škole s ním nikdo moc nekamarádil. Na gymnáziu patřil mezi vyložené outsidery. Dlouho mu trvalo, než se osamostatnil, našel si práci, ženu, založil rodinu. V současnosti pracuje jako obyčejný úředník, který žije se svou ženou Zdenou (Petra Špalková) a dospívající dcerkou Zdeničkou (Natálie Grossová). Každý týden chodí s manželkou hrát karty ke svému dobrému kamarádovi Tondovi (Filip Blažek) a jeho ženě Jarmile (Alice Bendová). Zdá se, že Pepovi nic nechybí a vede obyčejný, ale šťastný život jako celá řada jiných lidí. Možná ale, že to není život, o kterém snil. A možná, že ho čeká život úplně jiný. Přijde opravdu ten správný zvrat v jeho životě, když k němu do kanceláře nastoupí nová kolegyně mladá a krásná Pavlína (Alena Doláková)? Nebo když potká svou vysněnou krásku (recepční - Anička Stopnická), kterou občas sleduje dalekohledem a díky které dokáže uniknout alespoň na chvíli z nudné a stereotypní reality jeho běžného života? Paralelně s životem Pepy se nám otevírá i život již zmíněné recepční Ireny, která v soužití se svým přítelem Emanem (Martin Pechlát) není úplně šťastná, avšak stále se snaží otěhotnět. (Bohemia MP)

Spike86

To už je vážně velká bída, když musím obsadit část roli youtubery. Film není ani komedie, ani drama. Je tuctovej, jak postava Pepy. 25% ()

BruceTichac

Od filmu jsem diky nizkemu hodnoceni nic necekal a byl jsem velice mile prekvapen. Nenarocna komedie ze zivota jednoho obycejneho chlapa, ktery nema v zivote moc stesti. Michalovi Suchankovi role perfektne sedla. Kdo si chce vycistit hlavu u ceske komedie, tak rozhodne film doporucuji... ()

PoprockCZ

Český nihilismus. Vše kolem se kazí a "chudák" Pepa s tím "nemůže" nic dělat. Průměrnost nade vše. Byl dobrák, ale všichni okolo ho jen využívali... neschopnost změny sama sebe. To, co mě zklamalo na filmu asi nejvíce je to, že z poselství filmu plyne: Žijete průměrný život? Stěžujete si, ale nedaří se vám nic změnit (i když se o to vlastně ani pořádně nesnažíte)? No, smiřte se s tím, NIC S TÍM NEUDĚLÁTE... možná tak v příštím životě. - WOW, tak přesně na taková poselství Češi sice slyší, ale rozhodně to není to, co bychom lidem měli uměním filmu předávat... Každý přece může žít aktivní a šťastný život, je to věc volby. "Ať věříte, že váš život bude nešťastný nebo plný štěstí, v obou případech máte pravdu." ()

Hombre8

Překvapivě slušný počin režiséra, jehož dosavadní tvorba se jakoby naprojektovala do charakteru hlavní postavy. Tak snad se koukl do zrcadla pořádně a teď už to bude lepší! Napsané a zrežírované rozhodně líp, než odehrané, ale to se dalo u dané sestavy čekat. Hodně smutný, ale rozhodně ne nereálný příběh. Takových pechfóglů není málo. Kdyby rodiče řady dětí tohle pouštěli svým ratolestem místo debilního Hrnčíře, to by ubylo nešťastných nýmandů! Bendová vypadá na tom baru jako Klingonka. :-) ()

MoziMedve

Nechci ztrácet Váš čas tak jako tento film ztratil můj takže krátce. .. Je to zbytečný a zapomenutelný film ve kterém Vám popravdě na žádné postavě nesejde, protože nikdo není ničím sympatický... Jednu hvězdu protože pár věcem jsem se přece zasmál a nijak mě ten film neurazil... ()

Sa.sa

Ano mám pochopení pro tento film a snad to bude lepší, jen doufám, že né v příštím životě.... Bohužel takto to chodí v reálném životě... ()

JB001

Není to žádný propadák. Líbilo se mi hlavně Pepy mládí, když tam ještě nebyl Suchánek, ale když před filmem vypijete sedmičku vínu, tak se občas i zasmějete. ()

Milo384

Tragikomedie o životě Pepy. Od začátku mu nic nevychází, protože je to takovej hodnej neprůbojnej Pepík. Ke konci už je z něj dost velkej přizdisráč, až mně ho bylo líto a byl jsem na něho nasranej, že nic nezmění. No jak si to kdo udělá, tak to má. Příběh pěkně plynul. Času u filmu nelituju. ()

Bohdy67

Hodně černá "komedie"... Příběh o tom, že v životě může být vše špatně a vy za spoustu věcí snad ani nemůžete... A to za co si pak můžete sami je vlastně jen odraz toho jak se život s váma veze a vy dostáváte jednu facku za druhou až si vlastně zvyknete. Pepa Novák určitě není vyloženě smyšlená postava, respektive doufám, že nikdo nemá tolik smůly, ale jinak kousek toho outsidera s Pepovým osudem má víc lidí než se může zdát. Film nemá čím překvapit, dějové linky jsou lehce čitelné a někdy stupidní. Což ale je zase ukázka toho že spousta lidí opravdu stupidní život má. Není to veledílo a člověk asi musí mít opravdu "náladu" aby to dokázal "ocenit", ale když se to sejde, je Pepa vlastně vcelku i zábávně tragický pohled do života "běžného čecháčka"... 70% ()

zlamic

A je tu další filmová katastrofa. Bohužel tento film nezachrání ani Suchánek ani Kohák a nezachránil by ho ani Rudolf Hrušinský. Kde není režie, není scénář a přítomnost herců není podstata toho, že z toho je nutně film. Tomu filmu chybí úplně všechno co film dělá filmem. Měl jsem pocit, že to je nějaký druh skryté kamery, že pak přijde na pódium někdo kdo řekne." Jé to je skrytá kamera my jsme chtěli zkusit jestli to vydržíte až do konce. Jste opravdu otrlí proto v salonku máte chlebíčky a 2 deci". Bohužel nic takového co by to vysvětlil, zůstalo to v rovině blbého filmu. Jedna hvězda patří hercům, které prosím nechoďte do každé kraviny a na režiséra Nováka bych si jako herce dal fakt majzla. ()

kamilek2 odpad!

Asi to měla být tragikomedie z které se stala režisérova tragedie. V Česku asi Star Wars nikdy nevzniknou, ale přeci chytré komedie tu tradici mají, vzpomeňme na šedesátá léta. Bohužel v tomto filmu dohromady nefunguje vůbec nic. Michal Suchánek se snaží to je cítit, bohužel sám to nevytrhne. Opravdu nevím co bych pochválil je mu smutno kam český film může klesnout. ()

pidla odpad!

Neschopný a pilný - to je skutečně smrtelná kombinace. Je neuvěřitelné, v jakém množství režizér Novák zásobuje diváky svými diletantskými pokusy. Dva a půl měsíce po premiéře Dukátové sklály je tu Pepa. A to letos ještě není konec. Za necelé dva měsíce po premiéře tohoto paskvilu pustí do kin další "dílo" - Teambuilding. Podle traileru to bude opět výživné. Zajímalo by mě, kdo jeho "tvorbu" financuje a kolik se mu z těch investic vrátí. Mimochodem zaujalo mě, kdo takovému průšvihu dá pět hvězd. A ejhle - tito uživatelé se zaregistrovali právě dnes, zřejmě jen proto, aby Pepu podpořili. Že by se tak autor snažil dostat z černých čísel? ()

ocepek odpad!

A to je co? K tomuhle filmu se nedá napsat komentář, to totiž není film. Škoda, že režisér je nějaký Novák být to Japonec do minuty po premiéře by spáchal obřadně sepuku! ()

natalkas odpad!

No to zas byla sra*ka...180 minut naprostého utrpení. Čestí filmaři už zřejmě neví co by, a tak místo mladých herců začnou obsazovat mladou krev českého youtubu, která je tak umělá a nepřirozená. Když k tomu přidám ten příšernej hlas Dolákové, jsem ráda, že už nikdy tohle utrpení nebudu muset zažít. ()