Externí recenze k filmu (4)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) **

  "Pepa zkrátka není dobrý film, i když se jim neúnavně snaží být. Dá se také říct, že jde o jakousi verzi Renčových (taktéž ne moc povedených) Zoufalých žen, co dělají zoufalé věci, akorát jen v mužském provedení a vážnější. A jak vážnější. Snímek se bere až příliš vážně a to vadí. Neustálá…" (více)

 • Filmpress.sk (Nina Hradiská)

  "raví sa, že cesta do pekla je dláždená dobrými úmyslami. Tie určite nechýbali ani tvorcom filmu, ako to dokazujú ambíciami oplývajúce propagačné materiály. Výsledok je len priemerný, ktorý nerozohrial ani tradične zhovievavejšie premiérové publikum. Snímka Pepík sa zaradí medzi tie filmy, na ktoré…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) *

  "Záměr scenáristů Jána Nováka a Jaroslava Sauera je přitom jasný. Suchánkův odstrkovaný podpantoflák Pepa má v divácích vzbudit lítost, protože všechno špatné, co se mu kdy přihodilo, podle něj nebyla jeho vina. Soucit se však hledá poměrně těžko pro postavu, která si po večerech prohlíží tajně…" (více)

 • Týden.cz (David Lancz) *

  "Může se mi po tom všem někdo divit, že dlouhodobě a smrtelně vážně volám po zániku českého filmu? Pepa ukazuje všechno, co je na naší současné kinematografii špatně. Pozitiva se hledají jen těžce. Snad jen vhodně zařazený zajímavý soundtrack z dobových písniček (i když i ten pohřbívá naprosto…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace