Nastala chyba při přehrávání videa.
 • becki_tu
  ***

  Vlastně nakonec docela příjemné překvapení. Novák, a tím myslím teď režiséra, netlačí s humorem zbytečně na pilu a dávkuje ho rozumně, přičemž přiběh často sklouzává do roviny melancholie, takže chtě nechtě vám toho Pepy začne být tak nějak líto. Suchánek hraje přirozeně a byl vlastně i tím jediným faktorem, kvůli kterému jsem tenhle film chtěl vidět. Ačkoliv nejsem příznivcem novodobých českých filmů, musím uznat, že tohle bylo v pohodě, a to i přesto, že Ján Novák zatím nemá bůhvíjakou filmografii. Zároveň nechápu některé hejty, obzvlášť v době, kdy se v kině vyskytují takové skvosty jako Zoufalé ženy dělají zoufale věci nebo Věčně tvá nevěrná.(24.9.2018)

 • otík
  ***

  Na to, že to byla komedie se Suchánkem, to mělo i své silné stránky. Nebylo to nijak trapné, sprosté a blbé, šlo o vyprávění normálního chlapa, který prostě ve svém životě neměl štěstí na manželku, a vlastně i tak trochu na přátele. Přesto konec překvapí, i když tak docela mile. Jo, ušlo to, slušná záležitost, i když jen maximálně do televize.(29.1.2020)

 • kajas
  ***

  Film, který ve mně zanechal rozporuplné pocity. Ani ne tak tím, jak vypadá (protože co si budeme povídat, v kontextu další Novákovy tvorby se jedná o klenot), ale tím, o čem vlastně vypráví - o hodném, ale dost neprůbojném chlapíkovi, který vede hodně smutný život, ovšem může si za to jenom on sám. Celkem fajn, hlavně díky Suchánkovi, ale dost tomu všemu chybí nějaká závěrečná katarze.(24.4.2019)

 • Devadesát Dva
  ***

  Stejně neambiciózní jako hlavní hrdina, co si chce jen trochu užít života (Suchánkovo neherectví taky přesné)... scénář bez scénáře o ničem, příběh průměrného přežití života, vlastně je to v tom, o čem to pojednává absolutně bezchybné, jenže si myslím, že to nebyl tvůrčí záměr. Ale mě tenhle film neurazil, viděl jsem spoustu snímků, co jsou horší, nudnější i falešnější a nacházejí se tu mezi klasikami a nebo jsou nazývány kultem v červených číslech. V lecčems se tu člověk může identifikovat, pokud je introvert nebo inteligentní nebo jej cokoliv dělí od zbytku zdejší tupé ignorantské populace - holt generační výpověď. Je to takovej ten další českej film, kterýmu řada lidí dá nízký hodnocení proto, aby něčemu dali nízký hodnocení a připadali si jako drsní páni kritici. Není to žádná velká filmařina ani co by se za nehet vešlo. Ale taky to není vůbec špatný. 6/10(7.10.2018)

 • RedRose
  ***

  vyslovene komedie to neni a tezko rict co tim presne autori chteli rict... takovych pepanu je na svete plno, rekl bych vic nez je zdravo a mnozi by ve svem okoli podobne smutnou postavu urcite nasli... smat se nad promarnenym zivotem moc nejde takze to zachranovali herecky... suchanek a blazek naprosto v pohode... bendova a spalkova jsou desny baby... spalkova je alespon slusna herecka... celkove rozpacitych 47% ale rad jsem to videl, je to trochu k zamysleni...(25.2.2019)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)

 • - Malou roli Pepova spolužáka si zahrál Lukáš Kunz, který je jinak známý pro účinkování v pěveckém vystupování pro děti Štístko a Poupěnka. (Timak)

 • - Ve filmu jsou použity záběry z výstavy Paneland: Největší československý experiment v Moravské galerii v Brně (proběhla od listopadu 2017 do března 2018). [Zdroj: filmovyprehled.cz] (SONY_)