Bent

The Harbor

(pracovní název)

Krimi / Thriller

Španělsko / USA, 2018, 96 min

Nevidím důvod, proč by musela být krimoška super vymodelovaná, aby měla pět hvězd, když se mně líbí třeba i tahle obyčejná bez super příloh, zkrátka klasika. Navíc s chlapem, který stojí za mrknutí nejen jednoho oka, jakým je Karl Urban, ten to celé táhnul na svých bedrech. Andy tam měl jen poměrně malou vsuvku, ale faktem je, že to uměl prodat na jedničku. Za mě spokojenost a prima sobotní pokoukáníčko. Jinými slovy to napsal stručně už vegetol.mp.(11.8.2018)

• Kaka

Snaha o poctu devadesátkovým krimi thrillerům, která se však minula účinkem. Sice ctí některé, pro minule století typické prvky, jako prďácké revolvery, starší benzinová bublající auta a ženské postavy, které jsou zásadně vypočítavé mrchy krasotinky a nebo nevinné krasotinky, které potřebují od mužného hlavního hrdiny zachránit, avšak to z téhle skoro stylové kriminálky nedělá plnohodnotný film. Urban zavzpomínal na Bourne Supremacy, Garcia na Kmotra a Vergara se svlékla. Nic víc, nic míň.(17.3.2018)

I když z Karla Urbana "stříká" charisma v každé scéně, přesto se jedná jen o průměrnou kriminálku, kterou drží zejména jeho výkon. Režisér Moresco se sice snaží navodit thrillerovou atmosféru, ale jeho scénář ničím vůbec nepřekvapí (až možná na to netradiční finále). Navíc Garcia i Sofía Vergara jsou jen do počtu. Opravdu mě mrzí, že tak kvalitní herec, jako je Karl Urban, má tak málo kvalitních áčkových projektů. Celkově tak 60 %.(17.6.2018)

Takový průměrný akční thriller, který má celkem fajn kriminální zápletku a hlavně herce, kteří ji zvládnou podat tak, aby vás to alespoň trochu bavilo. Docela mě mile překvapilo, jak jsou pak zmáknuté scény, kde se střílí nebo jinak ubližuje. Tady máte opravdu pocit, že by to i mohlo bolet a krev teče.(23.3.2018)

Ve svý podstatě je to film průměrnej. Ale někdy člověk hodnotí, jak si jeho sledování užil, než reálný kvality. Za mě slušnej thriller, jehož děj je sice dopředu odhadnutelnej, ale to mi nebránilo v tom, abych se slušně pobavil. 70 %(10.8.2018)

• Lukoboss

Thriller, kterej nemá vůbec štávu, nic moc se tam neděje, překvapení nenastane a na to, že to má jen hodinu a půl, se to hrozně táhne. V hlavní roli K. Urban se stále stejným zachmuřelým výrazem ála B. Del Toro (na kterýho pochopitelně nemá), ve vedlejší roli (aby to na plakátu vypadalo líp) se objeví A. Garcia a S. Vergara. Ani jeden z nich tam být nemusel, jejich role jsou nevýznamný, i když se tvůrci snaží tvářit, jako by nás nějakej ten rádoby zvrat měl překvapit. Ne, to se nestalo. A o závěrečné scéně s romantickou skladbou radši ani nemluvím...(12.8.2018)

• Vajnlich

Naprosto nezáživný film bez špetky napětí a se zápletkou která tu byla snad tisíckrát. Nevidím jediný důvod proč si tento film vůbec pouštět. Ztráta času.(11.8.2018)

Krimi bez ničeho,stále čekáte,že se to nějak rozjede a ono nic.(15.8.2018)