Život bankovního manažera se obrátí vzhůru nohama, když ho kamarád navede, aby předstíral smrt a vydal se za dobrodružstvím. (Netflix)

ScarPoul

Som prekvapený že Netflix dáva toľko peňazí na toto. Najhoršie na tom je, že je to už vyprázdnenosť. Na 10 zlých Sandlerových filmov príde jeden dobrý. Poslednú dobu ale toto nie je ten prípad. The Do Over začínajú celkom zábavne ale všetky konflikty, ktoré to posúvajú na úroveň nejakého hodnotového buddy filmu to v zásade podkopávajú. Hlavne svojou nelogickosťou a akčnou líniou. Poteší Paula Patton v naprataných šatách a aj sympaťák Spade, ktorý si zase strihol zbytočnú úlohu. Pozerateľné, ale takto si zábavu nepredstavujem. ()

BigDeal

To, že logika funguje veľmi pozvoľna by som takejto komédii odpustil, ani prasprostý humor by mi nevadil. Ide o šialenú zápletku, máme tu dvoch ľudí, čo skúšajú žiť odznova s kopou prachov, všade pekné ženy, slnko, more - poďme vypnúť a baviť sa. Problém je, že napriek odľahčenej letnej atmosfére je humor neprítomný, dokonca i v tej prasprostej forme. Prekvapivo ho strieda nuda, ktorá síce neurazí, ale keď už mám pozerať film bez logiky, chcem sa aspoň zasmiať. Aj keď na kravine. ()

JohnCZ

Televizní sandlerovka, které sice nechybí pohodová atmosféra a klasický Sandlerův humor, ale jako celek působí velice průměrně. Vtipu je poskrovnu, akce je málo a zapamatování hodné to není vůbec. ()

kaylin

Nemůžu si pomoct, ale humor Adama Sandlera je prostě humor, který mi sedí. Je mi vlastně jedno, jakou šílenost si vymyslí a v jaké hraje, prostě se mi jeho styl líbí a nic na tom nejspíš nezmění žádný další film. S Davidem Spadem si sednou už dávno a tady film skvěle táhnou, i když Paula Patton rozhodně musí být zmíněna. Strašná kravina, ale mě nesmírně potěšila a zvedla mi náladu. ()

AffectedFace

ČSFD Hodnocení 11.7 2016 | 57% | Dva kamarádi z dětství Charlie a Max spolu s novými identitami mohou zapomenout na svou minulost, bohužel zjistí, že je nahání parta amatérských přizdisráčů. Začnu nejdřív s tím, proč se na film nejít podívat, asi proto, že Adam Sandler je starej páprďák a jednoduše už není vtipný (Teda aspoň pro tyto sračkoidní role). Pár vtipů tam zaznělo, bohužel některé se prostě nepovedly. Proč se na tento film jít podívat? To jednoduše nedokážu říct. The Do Over, je taková smíšenina, ničeho, s hovnem. Nečekejte nic zvláštního, spíše amatérské střílení, zbytečně zdlouhavé scény a nepovedené vtipy. 30% ()

Derek

hnusne televizne vypadajuca nuda, esteze to ma paulu patton a catherine bell (ktora vyzera neskutocne na svojich 46 rokov, i ked v j.a.g-u bola uplne ina liga), potesil luis guzman... ()

OG_Swifty

Vsichni suchari to sice zdissovali, ale to byva obvykle znamka lepsi zabavy. Ackoliv jsem doposud Spada nemel rad, tak v tomhle filmu byl za losera a byla to mega prdel - urednik v bance v obchodaku s zivotem na hovno, proste sem se dycky gebil a bylo jedno, jestli o nem rika kunda "smrdi jak boty" nebo jestli seka travnik zatimco manzelky ex mu tu ex prohani v bazenu a cakaj na nej vodu.. proste Sandlerovka a me ten humor sedi. ()

Aljak

Prvá polka dosť priemerná, ale potom sa to skvelo rozbehlo a dokonca sa z toho vykľula kvalitná dráma, miestami dokonca thriller. A napokon to nebolo ani tak úboho priamočiare ako to zozačiatku vyzeralo. Dokonca nechýbal ani klasický sandlerovský humor, len škoda že zbytočne pretkaný zbytočnými perverznosťami a nechutnosťami, bez ktorých by sa to kľudne zaobišlo. Ale dalo sa to prežiť a viacmenej prevládajú celkové pozitívne dojmy, až som z toho trochu prekvapený, keďže som mal pocit, že so Sandlerom to už ide trochu dole vodou. Nie je to na čisté 4*, ale zas o kus lepšie ako mnohé komédie, ktorým som dal po tri hviezdy. Tak preto teraz 4*. ()

bourec

Ale jo nakonec i přes trochu vážnější vyznění než bych čekal to neni vůbec špatný,a i v tomhle filmu je několik oplzlejch scén,u kterejch sem se i docela zasmál.Celkově v pohodě.60%. ()

Streeper

Upřímně se docela divím, že Netflix šel do spolupráce s Adamem Sandlerem, chápu Adam z toho má prachy a Netflix sledovanost, protože Adam je prostě oblíbenec, ale kde je kvalita? To Do Over je typická Sandlerovská komedie s černým, občas až nechutným a sexistickým humorem, který jsem v Sandlerových filmech mohli slyšet již nespočetně, ale nic originálního se neobjevilo. O akci se ani nedá mluvit, je to nevyvážené a nezajímavé, kdyby alespoň scény se sexem stály za to, ale bohužel ani to ne. ()

Martrix

Mám rád černý až nekorektní humor, ale i ten musí mít nějakou úroveň. Jinak je to trapné, nebo ubohé vtipkování pro zamrzlé puberťáky. Ten boratovský humor tady nefungoval i proto, že se tvůrci rozhodli namixovat za vlasy přitažený příběh s kriminálkou, která bude mít navíc i jakýsi přesah. Ve výsledku je to ale jen vtipuprostá zvrhlovadina. Mimo můj vkus. ()

majo0007

Jedna z tých lepších a vtipnejších "sandleroviek" (než napr. minulá The Ridiculous 6, ktorú robil tiež pre Netflix). ()

StanislachKo

Tip som dostal s poznámkou, že netypická Sandlerovka. Chápem prečo si to dotyčný myslel, ale ja to hodnotím ako Sandlerovku celkom príznačnú. Je tu za frajera a má vedľa seba looserského parťáka, homofóbne hlášky padajú jedna za druhou (a samozrejme, že z každého zloducha sa musí vykluť gay, veď logika, ne?), má to fakt, že kruto debilný storybuild a tie "zvraty" síce odhadneš 10 minút pred tým než sa stanú, ale dokopy nedávajú žiadny zmyseľ. Dobre sa mi pozeralo na Paulu a cítil som sa pri tom celkom easy. Ale tretiu subjektívnu šúpem za záverečný ženský wrestling s úplnou hudbičkou a SlowMo. :-) Tá scéna je úžasná! ()

URBAN

Tímto filmem si u mě Adam Sandler trochu zlepšil reputaci. Poslední dobou to s ním jde z kopce, ale u tohoto jsem se zasmál a to u většiny dnešních komedií se to říct nedá. ( 3.10.17/Netflix ) ()

ondraondra

Docela bída. Ze začátku to vypadalo celkem fajn, ale pak se to zvrtlo. Ne že by mi vadil humor, spíš ten blbý a zapomenutelný děj. Sandler a Spade jsou však dobrá dvojka a pár solidně vtipných scén se tu najde, to ale nestačí. 3/10. ()

Mrkvič

Možná mi k sandlerovkám chybí dabink a nebo je tahle prostě nechutnější a debilnější než jiné. Když už se mi nějaký fórek zalíbí, tak ho srazí nějaká nechutnost (jako třeba kapání potu z koulí). Celý děj je navíc hodně zamotaný a na takovou komedii zbytečně. Kdyby nešlo o komedii ale thriller, byl by zajímavý. V takovéhle komedii by ale bohatě stačila zápletka z první čtvrt hodiny. Přidat kočičky, přidat víc zabijáků a přidat víc blbnutí v obří vile. Bylo by to jednoduchý a účelnější. ()

elanius

(111/2016) / Celý film, ale hlavne pri závere, som mlhavý mal pocit, že toto by teoreticky mohol byť aj obstojný film. Celkom fandím Sandlerovi, ale tentokrát to nevyšlo. Ani komédia, ani akčný film, ani dráma. (4/10) ()

Timak

Slabší 3*. Bohužel je to prostě zase jen ten klasický Sandler. Vezmeš super nápad a uděláš z toho ... tohle. Není to vyloženě špatný, ale není to ani nijak dobrý. Upřímně, nic jsem o tom nevěděl a ani nevěděl, kdo tam hraje, ale jakmile se objevilo logo Sandlerovy produkční firmy, měl jsem chuť to vypnout. Ale zrovna nic jiného nebylo po ruce a nakonec to není vyloženě shit. Je to jen takové to poctivé, české uho (univerzální hnědá omáčka). Nijak dobře to nevypadá, ani nechutná, ani nevoní, ale najíš se (nebudeš mít hlad). ()

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)