Je důležitým svědkem, proto ho obchodníci s drogami chtějí umlčet. Nemá zbraně, policie mu nemůže poskytnout ochranu, a tak se musí spolehnout na své ruce a nohy - je mistrem bojových umění. (oficiální text distributora)

carlos 2010

Klasika akčných filmov, Brandon Lee v jednej zo svojich najlepších rolí. Treba si uvedomiť, že v tej dobe sa točili filmy týmto štýlom a netreba to porovnávať so súčasnosťou. ()

Juto

Bojové scény sú realistické a prinášajú ako keby skutočný úder. Film má niekoľko vtipných momentov. Najmä od mafiánskeho bossa, ktorého hrá Nick Mancuso. 6/10 ()

Maty85

Todle je prostě jedna z VHS klasik let minulých. A dívat se na todle můžu s přehledem i dneska. Brandon Lee uměl. ()

otík

Akční film typicky zapadající do 80. let, ač natočen relativně nedávno. Brandon Lee možná mohl být akční hvězdou budoucnosti, v tomto filmu to však příliš nedokazuje. Akční scény ale nejsou tak zlé, Brandon se mlátit umí a je jasné, že jablko nepadlo daleko od stromu. Ovšem neakční scény nestoji ani za zlámanou grešli. Celý film je obdobný filmům s Dolphem Lundgrenem v lepších a dřívějších časech. ()

tomeek

Návštěvník kurzu figurální kresby střílí policisty po tuctech, rozdává kopy a zásadně nevnímá okolní teplotu, neb jeho nátělník udržuje tělesné teplo víc než dostatečně, navíc tyto situace se na něm psychicky vůbec nepodepisují, za což má můj obdiv. Já vám nevím, ale krom toho ultra 80's soundtracku to stálo dost za prd :) ()

Iroquaise

Jednoznačně lepší než "Zúčtování v Malém Tokiu" ! Klenba příběhu je sice obdobně blbá ( Zúčtování narativně zastřešoval buddy motiv, tady se hraje na strunu otco-synovského vztahu, odčinění dávného traumatu a přijetí odpovědnosti za svět kolem) a scénáristicky je to taktéž značně odfláknuté, ale film je daleko lépe natočený a odvyprávěný....více zde...http://blacklsays.blogspot.cz/2012/06/dvakrat-brandon-lee-zuctovani-v-malem.html ()

rockwoman

"Ty nezůstáváš napůl cesty viď hochu? Měl jsem dobrého učitele." Rychlý jako blesk a nejen to, měl charisma, talent a neměl by být zapomenut. Brandon Lee 1.2.1965 - 31.3.1993 ......"And you can't make choices in your career or your life based on other people's expectations. You have to make choices based on what your heart tells you to do. The character in this movie - Jake - is trying to come to some kind of peace with his father. That's something every young man needs to do in the process of growing from boy into man, and if you don't have your father around to give you that affirmation, then you just have to find that affirmation inside yourself, whether it's through visiting his grave or talking to his friends, or whatever. "‪ - Brandon Lee ( From A. Magazine Rapid Fire 1992 ) ()

JohnSmith

Slušně zábavný béčko,hlavně díky tomu,co předvádí Brandon Lee.Pokud jde o zbytek osazenstva,tak jediný,kdo vybočuje je Nick Mancuso.Bohužel vybočuje špatným směrem. ()

Pecival

Lee nebyl dostatečně velký macho aby sám utáhl pořadnou akci (nato potřebuje třeba drsňáka Lundgrenových kvalit :)) - ale koukat se na to dá, nějaká akce se tu taky najde. ()

lskala

Není to taková zábava jako Zúčtování v malém Tokiu, ale dá se na to koukat. Brandon Lee je skutečně rychlý jako blesk a je velká škoda, že se nemohla jeho kariéra rozvíjet dál, třeba až do současnosti. 50% - 3*** ()

SG-1

"Tak poslouchej, ty hazjlíku jeden. Rozjel jsem to s tebou, když jste tu roznášeli jen oplatky pro štěstí." -Antonio Serrano- ()

Danoboss

Až prekvapivo pozerateľný film s Brandonom Lee, sympatické postavy, slušná bojová choreografia, dej nie je zbytočne natiahnutý. Samozrejme príbeh ako taký je tupý, ale to patrí k žánru. ()

Zombi

Dobré bitky, ale film nic extra, každopádně dobrý start pro Brandona, škoda že později tak krutě utnutý. ()

helloween93

Dwight H. Little tyhle akčňáky prostě uměl, což potvrzuje jak tenhle film, tak i Muž s cejchem smrti...Brandon Lee zvládal bojové scény velmi dobře a je škoda, jaký ho potkal osud. 3* ()

Tamten

Typický Béčkový krimi-thriller s drogovou zápletkou, který oproti obdobným filmům nabízí milovníkům bojových umění solidně zpracované akční scény. Jen škoda, že u filmu je až příliš vidět pravidlo "kdo je hůř ozbrojen vyhrává". Pro lidi, kteří se nevyžívají v bojových umění, je tento film o ničem. ()

Nix

První film s Brandonem, který jsem viděl. Jako úvod to funguje dobře, ale film jako takový není nic extra, dokonce tam ani nějak moc fight scén není, což je škoda, potenciál tam byl. Takový průměr. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin