Je důležitým svědkem, proto ho obchodníci s drogami chtějí umlčet. Nemá zbraně, policie mu nemůže poskytnout ochranu, a tak se musí spolehnout na své ruce a nohy - je mistrem bojových umění. (oficiální text distributora)

klerik

Možno sa na neho rýchlo zabudne, možno mohol mať lepšie akčné scény, možno lepší scenár, možno pôsobí príliš zastaralo... ale určite som sa dobre bavil... ()

SeBig

Brandon Lee předvádí svoje skvělé herecké a bojové umění. Příběh je docela dobrý Power Boothe taky dnes již známé jméno společně s Brandonem film zachranují. Akorát ty zaporáci mohli být lepší. ,,Jdi na ulici a vydržíš tak dlouho jako nový ferrari!" ()

Bauer

Od začátku do konce akční jízda která neurazí s dobrým Brandonem Leem který umí docela hrát ale to mlacení mu jde o hodně líp. ()

matestlust

Typické béčko s excelujícím Brandonem Lee. Je znát, čí geny mu kolují v krvi, jeho styl je výborný. Jako student Jake Lo své protivníky nijak nešetří. Náhodou se ocitne při vraždě vlivné osoby z podsvětí a musí čelit nátlaku mafie, ale i zkorumpované policie, která mu jde po krku. Po Showdown in Little Tokyo určitě jeho nejlepší film. ()

5150

Akce vcelku dobrá, nicméně oproti ZÚČTOVÁNÍ V MALÉM TOKIU méně zábavné a v porovnání s počiny Van Damma konce 80. let (KRVAVÝ SPORT, KICKBOXER, LVÍ SRDCE) to má mnohem horší příběh. Potěšil zejména neokoukaný Brandon Lee v hl. roli a také skromný písničkový doprovod - balada "Can´t Find My Way" a "I´ll Be There" od rockové partičky Hardline. ()

Lacike

Najlepsia akcna americka solovka Brandona Lee a môj druhy najoblubenejsi film s nim. Zostavovat poradie jeho najoblubenejsich filmov je rovnaka fuska jak u Jamesa Deana. Skoda, ze niektori velki talenti odchadzaju tak skoro. Film co sa tyka zapletky je taky solidny standard. Nic uchvatne, ale nastastie ani nic tak tupe a ohlodane na kost ako Tokio. V tomto filme dobre funguju vsetky postavy. Brandon je charizmaticky hrdina s mensim mindrakom ohladom dôvery v autority. Powers Boothe roztomily frfloš. Skvadra skvelych zaporakov a ich goril, takze sa tu mihne kopa znamych xichtov. Sklamanim je len sexy deva, ktora dvakrat sexy nie je a v erotickej scene vidno castejsie Brandonove prsia ako jej. Brandona som vzdy zboznoval ale v tomto ohlade nie. Hlavny dôvod preco davam bez vahania 4 hviezdicky su spickovo prevedene akcne sceny. Je tu kopa prestreliek behom ktorych Brandon zapozuje s dvoma pistolamy v John Woo style. Uz chybalo len paratko. No a najlepsie na celom filme su dokonale bitky so spickovou choreografiou. To ze su perfektne prehladne natocene snad ani netreba spominat. V tej dobe to bola samozrejmost. Pri bitkach niekolkokrat Brandon zlozi poctu Jackieho Police Story, ci uz jazdou na motorke alebo bitkou s vesiakom. Najlepsi je jednoznacne dost dlhy suboj s Al Leongom. Odvetu za ten zakerny chvat v Tokiu si vychutnal jak Brandon tak aj ja. Takze aj po rokoch ma toto dnes uz klasicke becko stale bavi a na konci mi pride vzdy luto, ze Brandon toho nenatocil viac. 7/10. ()

Hem.m odpad!

Prostě nemohu si pomoc, ale tohle nebyl ani průměrný snímek, to byla prostě prach sprostá sračka s kopy, údery pěstí a s velkým množstvím zbytečné munice. Ze začátku celkem dobrá zápletka, se ukáže v konci jako hlen a hned tu z toho mám ha, ha, happy end, který končí tak stupidně až jsem si opravdu musel říci: Vážně? Vážně hoši? Vážně může skončit něco tak hloupě, že i imbecil by řekl, že je to hloupé? Bez urážky, ale vůbec bych se nedivil, kdyby se ještě tam ti dva bolci vzali při závěrečných titulcích. PS: Tento komentář neobsahuje spoilery, je to totiž napsán celý jako spoiler. ()

ConanVJ

Taková klasika martialart akčňáků z 90. let. Soubojů je zde hodně, občas padne nějaká ta hláška a celkově se na to dobře kouká. Kdo má rád tento styl filmů, určitě zklamán nebude. V dnešní době to asi nikoho moc nenadchne, ale my "pamětníci" éry těchto "béček" jsme spokojení. Za mě 75% :) ()

PauloZ

Klasická 90ková akčňárna, kde se kulkama nešetří, přitom každá mine cíl. Hlavní hrdina bez šrámů sejme každého, kdo se na něj zle podívá a každá rána v pěstním souboji vyprodukuje stejný zvuk. Brandův akční spektát, založený pouze na jeho bojovém umu, jakémsi pofi ději a boxerském nátělníku, neboť Brandon přeci musel prodat to, na čem v posilce makal. Neni to skvělé, ale neni to ani úplně marné. Prostě 90ky v plné kráse i se soundtrackem. ()

fcreading

Dalšie skvelé béčko z rokov 90-tych a tentokrát vydarené. Súboje tu sú dobré béčkove až tak zatracene dobré že by som to pozeral aj celý deň :D. Brandon Lee znovu ukázal že má talent hrať vo filmoch a že keby žil bol by určite najlepší. ()

Vojcl

Lehce podprůměrné akční béčko, které se veze na doznívající vlně podobných snímků 80. let. Zaujme snad jen ústřední představitel - Brandon Lee, který po otci podědil skvělé bojové schopnosti a na rozdíl od něj měl možná i o něco více hereckého talentu. Škoda, že neměl čas ukázat se v nějakém lepším bijáku. ()

blackrain

Klasické a svěží devadesátkové béčko, které jsem si beze zbytku užila. Úplně jako filmy se Jean-Claudem, ale Brandon Lee byl mnohem sympatičtější. ()

Rosalinda

Jejej! Pohádka mých mladých a ještě mladších let. OK. Rychlý jako blesk je sice nejslabší film Brandona Lee, ale i tak je to svěží podívaná a chvilkové uvolnění pro šedé buňky mozkové, i když v druhé půlce už se začínají poněkud nudit, ale jinak jo, dobrý. ()

FilmFan24

V rámci žánru se jedná o kvalitní akční film, který ukázal, jakým talentem Brandon Lee oplýval. Podílel se také na choerografii soubojů. Zápletka triviální, sle ve výsledku právě díky Brandonovi nenudí A jak je tady zmiňováno. oproti ostatním souputníkům také umí nejenom bojovat, ale i hrát. Zajímavost: Ve scéně, kdy projede oknem motorkou a spadne na zem, má krev na pravém koutu rtů. Při detailním záběru je zranění na levé části rtu. V dalším záběru je opět na pravé straně! ()

Joe321

Čekal jsem od toho takové spíš céčko a ono se z toho vyklubalo solidní béčko. Velká škoda Brandona Leeho, protože z něj mohl být živější Van Damme. Kouká se na něho daleko lépe. Choreografie bojů je opravdu povedená a dostávala mě různýma vychytávkama. Do počtu ještě hláškující polda a je z toho parádní 90s akčnák. -"Pomozte mi!" -"S_ru na tebe! Stevene, zvedněte to h_vno a ukliďte ho někam." ()

Martin741

Aj ked sice 90. roky priali takymto typom filmov, a Brandon Lee ovlada bojove umenia na urovni, snimok nema co ponuknut narocnejsiemu divakovi. Teda pod opornym termitom "narocnemu divakovi" som rozhodne nemyslel, ze patrim do Klubu Narocneho divaka, ne, ne, bo to mi smrdi tou smradlavou zumpou zvanou fimova teoria. Som to myslel tak, ze namiesto vystudovanych filmovych teoretikov -elitarov som len laik - nedouk a filmovy praktikant, ktory ma a chce mat filmovu prax. Scenaristicky vyplach, tragicke herecke vykony a retardovanu reziu nepocitam. 25 % ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin