Hrají
Beate Abraham
Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Robert Atzorn
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Monika Baumgartner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rufus Beck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Tatjana Blacher
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Charles Brauer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Arthur Brauss
Německá říše
Nejlepší seriály:
Vichry války (1983) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Harald Dietl
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Fabrika na oficíry (1989) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Karina Fallenstein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Katja Flint
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Peter Fricke
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Walter Giller
Německá říše
Nejlepší seriály:
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Winfried Glatzeder
Polsko
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Mathias Gnädinger
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kurt Goldstein
Německá říše
Nejlepší seriály:
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Christoph M. Ohrt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Highlander (1992) (seriál)
Michele Oliveri
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Udo Schenk
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Beata Tyszkiewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Felix von Manteuffel
Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)