Režie:
Alexandr KottScénář:
Sergej KalužanovKamera:
Levan KapanadzeHudba:
Vadim NěkrasovHrají:
Pavel Děrevjanko, Jevgenij Styčkin, Irina Staršenbaum, Jevgenij Pronin, Sergej Burunov, Fjodor Lavrov, Vladimir Maslakov, Alexandr Něstěrov (více)Hrají
Pavel Děrevjanko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Jevgenij Styčkin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Farca (2015) (seriál)
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Irina Staršenbaum
Rusko
Nejlepší seriály:
Soděržanki (2019) (seriál)
Jevgenij Pronin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trestný prapor (2004) (seriál)
Sergej Burunov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Slovo pacana (2023) (seriál)
Kuchňa (2012) (seriál)
Soděržanki (2019) (seriál)
Fjodor Lavrov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Lepší než my (2018) (seriál)
Běsy (2014) (seriál)
Vladimir Maslakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Něstěrov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Karpuchov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vadim Skvirskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Emilija Spivak
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jelena Rufanova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Ljovin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Valerij Kucharešin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Anna Karenina (2017) (seriál)
Natalja Surkova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Sergei Parshin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Barkovskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kuchňa (2012) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Sergej Romanovič
Rusko
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (seriál)
Kuchňa (2012) (seriál)
Oleg Čugunov
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Anna Cukanova
Rusko
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Kadeti (2004) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)