• bourec

Celej seriál byl uspěchanej,vlastně všechny díly měli mít nějaký případy,ale ty byli jaksi v mlze.J.Mádl se na poldu vůbec nehodí,takže za celou dobu neprojevil ani kapku emocí.No a konec byl sice takovej,jakej se v našich končinách čeká,ale trochu akce ,vzteku a podobnejch atributů tam bejt mohlo.Zklamání.40%.(7.10.2019)

Určitě tomuto seriálu nelze odepřít vystoupení z průměru. Výsledek je shodný s realitou. Pěkně v prdeli ! Pravda a láska vyhrává jen v pohádkách nebo vítězí jen na prezidentské standartě ... Vítejte ve skutečném světě. Jako v 70 letech Italové a v 90 letech Francouzi i u nás se dnes občas objeví dílo o bezvýznamnosti jedince a významnosti chobotnice co nás ovládá .... Bohatnou bohatí a chudnou chudí. Takže "Vyšetřování skončilo , zapomeňte." Je to pro vaše dobro. Věřte tomu. Ještě dva díly to skutečně chtělo !! Asi došla chuť nebo peníze, nebo trpělivost. Škoda.(7.10.2019)

Po úžasném vygradování v předposledním díle jsme se zase propadli na to průměrné dno, kde se seriál zahrabal mezi ty nezáživné jedince mezi kriminálkami ČT. Na jednu stranu bych si přál alespoň dalších 6 dílů v další sérii na pořádnou odplatu veškeré té korupci, na druhou stranu bych raději za pár týdnů na tenhle seriál absolutně zapomněl.(8.10.2019)

Konec nekonec, resp. netradiční ukončení v rámci české seriálové (ale asi i filmové) krimi tvorby. Bohuźel i takto to na světě chodí.(15.10.2019)

Tuhle epizodu bych nazval jak slavnou hlášku Vita Corleoneho - Nabídka, která se neodmítá. Tak Petr dostane druhou šanci a je jasné, že takovou pitomost jako rozjel v prvním díle už opakovat nebude. I tak mě vývoj překvapil, že se něco začalo i vyšetřovat, ale asi se zpracovalo, co se reálně odehrálo. Velmi povedený seriál, který překvapil bohužel tak chmurným tématem.(4.1.2020)