Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Podmíněně odsouzený policista Petr Svoboda získává notebook, který patřil muži, zavražděnému na kolejích. V notebooku je tajemství, které stálo život jeho majitele. Přibývá stop velkého solárního podvodu, který vedl až ke smrti dalších lidí. A s tím narůstá i nervozita těch, kteří tento velký podvod spáchali. Skupina mocných, která dosud nemilosrdně odstraňovala všechna rizika, se začíná rozkládat. Vedoucí stavebního úřadu, který podvod podepsal, je první, kdo se zhroutí. Nervozitu vycítí i sama státní zástupkyně, která se konečně začíná probouzet a konat. Situace se nebezpečně přiostřuje a dosahuje až vysoko do mocných hospodářských i politických kruhů. Bojí se samozřejmě i Petr. Dostává výhružky. Má ženu a syna, za které má zodpovědnost. A nakonec, když už to nemůže pokračovat dál, přichází nabídka. Ta poslední. Ta, kterou nelze odmítnout, aniž by to nestálo všechno. Policista Petr Svoboda stojí před otázkou, před kterou dříve či později stojí všichni odvážní a charakterní hrdinové, kteří za něco a proti něčemu bojují. Ale Petr není hrdina. Je jen člověk, který se chtěl stát policistou. Jak na tu otázku odpoví? (Česká televize)

(více)

Recenze (19)

ArthasKarfa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nevím mně to celé přijde nereální, rozehraje se spiknutí na nejvyšších místech, které mají absolutní moc ale nedokáží zničit jednoho mladého poručíka, který sotva přišel k policii? Výsměch věta od majora: Tak to jste Vy pane poručíku, co rozkryl tu vraždu nezletilé dívky v Bílině. Ne tohle mi opravdu moc nesedlo. ()

Luk Skywalker 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tuhle epizodu bych nazval jak slavnou hlášku Vita Corleoneho - Nabídka, která se neodmítá. Tak Petr dostane druhou šanci a je jasné, že takovou pitomost jako rozjel v prvním díle už opakovat nebude. I tak mě vývoj překvapil, že se něco začalo i vyšetřovat, ale asi se zpracovalo, co se reálně odehrálo. Velmi povedený seriál, který překvapil bohužel tak chmurným tématem. ()

Reklama

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po úžasném vygradování v předposledním díle jsme se zase propadli na to průměrné dno, kde se seriál zahrabal mezi ty nezáživné jedince mezi kriminálkami ČT. Na jednu stranu bych si přál alespoň dalších 6 dílů v další sérii na pořádnou odplatu veškeré té korupci, na druhou stranu bych raději za pár týdnů na tenhle seriál absolutně zapomněl. ()

KIT.HL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Určitě tomuto seriálu nelze odepřít vystoupení z průměru. Výsledek je shodný s realitou. Pěkně v prdeli ! Pravda a láska vyhrává jen v pohádkách nebo vítězí jen na prezidentské standartě ... Vítejte ve skutečném světě. Jako v 70 letech Italové a v 90 letech Francouzi i u nás se dnes občas objeví dílo o bezvýznamnosti jedince a významnosti chobotnice co nás ovládá .... Bohatnou bohatí a chudnou chudí. Takže "Vyšetřování skončilo , zapomeňte." Je to pro vaše dobro. Věřte tomu. Ještě dva díly to skutečně chtělo !! Asi došla chuť nebo peníze, nebo trpělivost. Škoda. ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Celej seriál byl uspěchanej,vlastně všechny díly měli mít nějaký případy,ale ty byli jaksi v mlze.J.Mádl se na poldu vůbec nehodí,takže za celou dobu neprojevil ani kapku emocí.No a konec byl sice takovej,jakej se v našich končinách čeká,ale trochu akce ,vzteku a podobnejch atributů tam bejt mohlo.Zklamání.40%. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama