Solverino

Žádná velká hitparáda, všechno je takové jako zpomalené... zalité v medu a natahované... taky trochu sci-fi. Jednou se to vidět dá, ale taky o nic nepřijdete, pokud radši třeba vyrazíte na kolo... :) ()

Locksley

Clint už by kolťák asi neudržel, ale jinak je v pohodě. Pořád to má v ruce. Lehce úsměvný drámo s dobře zvolenými písničkami, který si Clint zanotuje a ještě se stačí pobavit s pár kočičkama. U mě si to urovnal. ()

horor2

Clint má i lepší filmy o tom žádná, ale za upřímnost a řešení životních problémů dávám plnou palbu. Proč hatit? ()

Mamlas

Žádné umělé efekty, žádná střelba, žádné honičky, žádná akce, žádná krev, žádné násilí. Přesto to fungovalo, až na pár hlušších míst, velmi dobře. Film jistě stojí za zhlédnutí a bude se vám v mozku vrtět ještě hezkých pár dnů. ()

borohub

Opět film o kterém jsem neměl nějak přehnané očekávání a o to více jsem byl proto spokojený. Je pravda, že příběh je příšerně jednoduchý (i když občas to vypadá šíleně komplikovaně) a většina postav je totálně plochých a děj nikam neposouvají, ale Clint Eastwood je naprosto parádní. Hodně se mi líbí to zasazení penzisty a válečného veterána do současné hyperkorektní moderní doby, který se s ničím moc nesere a nebojí se černocha nazvat "negrem". Konec byl pro mě docela zklamání a myslím, že film by asi zasloužil důstojnější a epičtější konec (konec přišel šíleně rychle, myslím, že protáhnout to o 10-15 minut by filmu vůbec neuškodilo). Rozhodně ale tento snímek stojí za to. 75% ()

Olafsson

Vtipne, chvilemi dojemne, vse podtrzene charismatickym a nekompromisne hlaskujicim starikem Eastwoodem. Prijemne straveny kinocas a urcite doporuceni pro ostatni. ()

adamix

Eastwood opäť nesklamal. Priniesol jednoduchší príbeh plný emócii a stareckého sarkazmu :) a týmto nám odkázal, že stále má na to točiť a predstavovať niečo nové. PAŠERÁK vás prinúti nechať oči na obrazovke a zaujme vašu pozornosť na 100%. S charakterom sme od začiatku až do konca a zakaždým sa s ním smejeme, i smútime. Prežívame jeho rodinné problémy, i žúrky. Dokonca nám dokáže, aký je pre nás čas strávený s rodinou dôležitý. Máličko chýba k plnému hodnoteniu, predsa len by som zniesol niečo nečakaného v príbehu, ale to nevadí. Clint je stále v dobrej kondícii a to je hlavné. U mňa 4* a 85%. ()

Jeremiasz

Clint je Pan pred i za kamerou, fungovalo to v Gran Torinu a funguje to i v jeho 88 letech. Redford ve svem poslednim filmu Old Man and the gun i trosku nudil, ale tohle je proste zase parada, ma to humor, napeti i drama, ma to Clintovy typicke usklebky, a herecky rukopis, ktery se nemeni od jeho kovbojek pres drsny Harry, jeho postava je vzdycky stejna, ale u nej to nenudi, u nej se to ocekava. A on to vzdy doda ()

PaulCZE

Eeastwood a jeho hlášky cajk, ale jinak zase film, ze kterého vymizela jakákoliv logika a závěr je už jen nudná pruda. ()

george82

Krásnej příběh o člověku, který v průběhu života ztrácel vše včetně rodiny, který se na stará koleno rozhodl něco změnit a hned s drogovým kartelem, což mu nakonec vrátilo alespoň něco. Parádní. ()

Tominni

Film vychází ze skutečného příběhu starého pašeráka drog, který Clint Eastwood pojal po svém a je to především Clint, který režijně a herecky táhne celý film. Earl Stone, kterého policie nikdy nestaví a který má tolik zvláštní charakter, kdy nevíte, jestli mu fandit nebo ho nenávidět, dotáhne Clint nakonec k nadprůměrnému výsledku. ()

Hemlock

Tak toto byl ovšem pořádný nářez. Už jsem si dlouhodobě zvykl na to, že v čem hraje nebo co režíruje Eastwood, má "pořádný koule" a udrží mě to u obrazovky od začátku do konce, ale toto jsem nečekal. Z důchodce květináře dědula pašerák?? Proč ne, peníze a životní situace mění člověka v každém věku a tento snímek je toho jasným důkazem. Za mě prostě top a můžu jen doporučit. ()

Felisr

Přestože Eastwood nikdy nebyl můj šálek kávy, musím hodnotit vysoko. Řemeslně i herecky zvládnuté výborně, u Eastwooda jsem měla pocit že toho vetchého osmdesátníka "hraje" dobře, dokud jsem se nedozvěděla, že mu bude za pár týdnů 90! Nemůžu se ale zbavit pocitu, jako by šlo o nějakou jeho zfilmovanou sázku s kamarádem typu "O co, že v tomhle filmu budu mít v posteli 20 výběrových koček a zazpívám všechny sprostonárodní songy včetně toho o kapavce v Cincinnati?" ()

Pete

Film, který patří do XX. století, ale možná proto dnes působí tak mile, pohodově a celkem svěže. Z obrovského respektu k největší aktivní americké legendě Eastwoodovi nelze jít s hodnocením níž, i když se Pašerák mezi jeho nejlepší kousky neřadí, a klasikou se nestane. ()

DeDanu

!! Možná malý spoiler!! Kdo ví, jak budeme svůj život bilancovat v devadesáti, pokud ještě budeme na světě vezdejším strašit, my...Pan Eastwood měl vždy můj obdiv a mou úctu k jeho práci, tenhle film je jen zvýšil. A věk a vitalita pana E. je umocnily, protože nemohu tyhle dvě veličiny zanedbat. Film o velikém sobci, jenž skoro na konci svého života dohlédne svého sobectví, zalituje, ale stejně se ho nevzdá. Co by dělal s rodinou, když na ni celý život kašlal, no ne? ()