meda2016

Ja vím, do stejne řeky, ohraná píseň, opakovaný vtip... Ale baví mne to stále a dovedu si najít, proč. Také kvůli Karen Gillan a Jacku Blackovi přidám jednu. ()

Teachman

Námět a zápletka: 8/10 ... Vizuální stránka: 9/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 6/10 ... Celkový dojem: 7/10. ()

UncleMorty

Obstálo to, nicméně jestli chci vidět další pokračování už nevím. The Next Level vlastně nic nového není, zase ta samá parta se dostane zase na hrací plochu a zase musí najít krystal a zase zařvat Jumanji... Co je na tom vlastně novýho? Jasně... máme tu pár nových postav, rozdílů, malou bromance story a... a to je jako všechno? Jako předvánoční komedie to ujde, ale jako film který prostě musí člověk vidět ne. ()

bigmatko

Dwayn nemôže prehrať súboj, nemôže dostať viac rán ako rozdá a nikto ho nemôže dostať na lopatky. Dwayn si nezaslúži menej ako tri hviezdy. nezáleží na tom, že príbeh je plytký bez nápadu a trocha na silu nalepený na predchádzajúci film. Dôležité je že v Jumanji nechýba humor a akcia a príťažlivý vizuál takmer v štýle Disney produkcie. Ako fantazy akčne komédiálne dobrodružstvo ma to určite nesklamalo. Podľa spomínaných ziskov je dosť možné že príde aj pokračovanie, ktoré bolo trocha aj naznačené. ()

KuceraJohny

První, respektivě druhý, díl měl těžkou úlohu aby dokázal navázat na originál z roku 95 a přitom neudělat vyloženě remake. Tenkrát se to povedlo na výbornou. Zmodernizovali jumanji a naservírovali nám čtverici/pětici dobrých herců. Další pokračování to mělo ještě těžší. Jumanji z roku 2017 příběh hezky zakončilo a určitě by se nikdo nezlobil kdyby žádné další pokračování ani nebylo. Ale podle tržeb a ohlasů bylo jasné že zkrátka přijde. Kam se měl příběh dál posouvat, nebylo moc možností, jenomže tvůrci to zvládli i když někdy to trochu pokulhávalo. Podle traileru jsme již viděli že do těl se převtělí dědové a toho jsem se nejvíce obával. Nepřišlo mi na tom nic vtipného nemám rád když se lidé převtělují. Jenomže stejně jako tomu bylo u předchozího dílu i zde musím konstatovat že převtělení dědů do mladých těl bylo super. Jenomže s těmi postavami to trochu přehnali. Moc nechápu proč přidávali další avatary, ano je jasné že potřebovali využít všechny staré známé plus nově příchozí, ale tohle jim moc nevyšlo. Awkwafina mi strašně neseděla jako herečka vůbec a kůň jako postava? Jako vážně? Koho to napadlo? Jako vtip dobrý, ale to jak to s ním dopadlo to byl podle mě největší bullshit. Takže tímhle to v celku zabili. Ale na druhou stranu mi přišlo že zde bylo více akce, což v kině bylo příjemné a vztah mezi starými pány byl taky suprový. Co se mi také líbilo byl hudební doprovod, chvíli jsem se cítil jako bych koukal na nějaký suprový dobrodružný film ve stylu indiana jonese. Takže na závěr tomu dám 4 hvězdičky i když to možná později změním na méně, ale teď to hodnotím tak že na jedničku to nemělo, ale zase o tolik to nekleslo. ()

Kapuce

Humorem mě to úplně zabilo smál jsem se snad celý film.. ale příběhové to bylo oproti jedničce slabší ale to byla jenom male minus... Hodnocení 10/10 jsem zvědavý jestli další jumanji budu vážně v realitě jako originál jak to tedy vypadalo na konci ()

mokki5

Nejedná se o špatný film, vůbec ne. V kině to byla příjemná zábava, která ovšem narozdíl od předchozího dílu nepřináší nic nového. V podstatě na chlup totožný příběh jen se odhrávající v jiných lokacích. Ve výsledku tedy dobré ale naprosto zbytečné pokračování. ()

Zaba

Další díl se nese ve stejném duchu, jako "Vítejte v džungli!". Povedená oddechovka i pro děti. Příjemná změna od animáků. Myslím, že můžu doporučit :) ()

Chlo0opek

To, že je hlavním centrem zájmu právě videohra, dovoluje dostat do příběhu v podstatě cokoliv. Opět moc hezky technicky uděláno, krásné záběry na přírodní scenérie i příběh samotný - to vše stále funguje. Jen mi tu dobře nesedělo převtělení postav obou postarších pánů do jejich původních charakterů a také už je to přece jen v podstatě to samé - i když, jak jsem psal, pořád to funguje. ()

Roobs

Souhlas s Verbalem, přemýšlel jestli tomu dát odpad, nebo 1 hvězdu. Nakonec děti byli celkem spokojeni, ale nechápu jak mohla tvůrce uspokojovat práce na tomhle filmu.. ()

Thug_Leo

Kroutim hlavou jak z pitomosti)1.díl) udělat téměř odpad(Next level) herci? P/okud se jim tak dá říkat.. mizerní. Děj? Pro 8leté. Humor? Tomu se tak nedá ani říkat, spíše snůška stereotypů podaných nehumorným stylem. Příběh? I na záchodech veřejného WC lze najít zajímavějš počit naškábaný na kachli... ()

RoyBatty444

Patetické až mi slzy ukvapli a s menej záživnejším príbehom a trochu obdratými postavami aj keď sa to snažia zachrániť niekoľko násobnou výmenou. Pár dobrých frkov napriek tomu slabšie ako jednotka. Záporák asi ešte slabší ako v jednotke ťažko povedať lebo to si už ani nevybavujem. ()

futislav

Velmi zdlouhavé, až na několik výjimek bez nápadu a bez originality. Několik povedených hlášek to už nezachránilo.Body za triky a kameru. Děj je jako potřetí vyvařený sáček čaje. Je to stále ještě jakýsi čaj ale bez chutě a vůně něčeho nového. A zmatek na konci s prohozením všech postav do jiných těl to celé trápení završil. ()

Erichan

Celé zle... Nič nefungovalo a som riadne sklamaná, že sa tvorcovia vrátili do 90ych rokov aj v duchu "natočme dvojku a vytrieskajme ešte, čo sa dá". Nebolo to ani vtipné, ani dramatické, ani nostalgické, ani, ani... Prapodivný mačkopes, ktorý sa do teraz nerozhodol, čo vlastne chce byť. Kto si to nepozrie, o nič nepríde. Jedna hviezda len ako rešpekt k veľmi podarenej jednotke. Bleh... ()

soukyd33

Bavil jsem se, a to mi úplně stačí. Pořád se něco děje, a také jsou zde novinky. 🙂 Efekty jsou obyčejné, ale vůbec to nevadí. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Pavelkedar

Slaboduše! užvaněná a tím pádem i nebetyčně nudná srágora. Po 23 minutých "Power off". Tentokrát ani ten zvuk neřeším. ()

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům