Nejhorší sny se mohou splnit třeba i o Vánocích. A přesně to se stalo Nedovi (Bryan Cranston), který přijel s rodinou za svou dcerou Stephanii (Zoey Deutch) a jejím novým přítelem Lairdem (James Franco) do Silicon Valley, kde oba pracují. Těšil se, že na svátky bude rodina pohromadě a on se seznámí s partnerem své dcery. Jediné, co jej ale čeká je naprostý šok. Jeho milovaná dcera, světlo jeho života, si nabrnkla bláznivě potetovaného, brutálně upřímného, bezohledně bezstarostného a naprosto výstředního počítačového multimilionáře. Laird postrádá jakékoliv zábrany a všechny problémy řeší tím, že si jich vůbec nevšímá nebo je prostě převálcuje. A teď chce během vánočních svátků získat požehnání od rodičů své milé, ještě než ji požádá o ruku... (CinemArt)

PanIncognito

Hloupá komedie s poctivými herci na podobné téma jako ve filmu Fotr je lotr... ovšem jen pro diváky do čtrnácti let. Film má potenciál, vinou tvůrců jde však o fádní prostoduchost. Jde o trapný prožitek. :-( (viděno s dabingem) ()

Mermaidee

Na tuhle komedii mě nalakal Franco, samozřejmě. Ale nějak to nestačilo k tomu, abych se aspoň jednou zasmála. Opravdu mi přišlo, že třeba pronájem té megalomanské vily musel stát tolik peněz, že nezbylo ani třeba na věrohodné ztvárnění in-house herního studia. A záchodová story byla trapná, jako teda ostatně většina dalších scén. Slabší 3* ()

GabEm

Film bez výraznejšej zápletky s takmer žiadnym výrazným konfliktom, no napriek tomu sa dá hovoriť o slušnom priemere, ktorému výrazne pomáha najmä James Franco, ktorý je v tomto filme jedným z mála hercov, ktorým divák uverí. Obsahuje pomerne veľa vtipných skečov a človek si pri tom vlastne celkom príjemne oddýchne. Kvitujem aj slovenský dabing. ()

TheFilmThief

Zbytečně vulgární komedie. Přitom jsem se opravdu od srdce smála na celé kolo (Ta vzducholoď!), prostě paráda. Ale ty vtipy jako losí koule na obličeji nebo když musí být otec nedobrovolně přítomný u orálního sexu svojí dcery... Kdy už si páni filmaři uvědomí, že vtipy o sexu a genitáliích (holubí lejna!!!) prostě nejsou vtipný, pokud je jich plný celý film? Takže ano, film je (místy) opravdu k popukání a některé problémy jsou ze života. Bohužel jinak dávám palec dolů. ()

agamazx

nahodou je to podla mna dost unikatna komedia, a primitivny humor som si uzil, takisto lokacie a herecke vykony. No taka pecka to zase tiez nie je. Ale nasmial som sa kvalitne, hlavne pri tych momentoch s tym japonskym zachodom. ()

Zyi

I love it when a movie has a character who is just so satisfied with themself and their energy is so kid-like enthusiastic about little things. ()

Kelinej

"Pátá tlačítko zprava. Poděkujete mi později." Myslel jsem, že daný žánr už je dávno vyprázdněný a nudný. U tohoto filmu jsem se ale bavil víc, než jsem čekal. Navíc pěkně dokládá střet starého a nového světa... ()

leafroller

Generační souboj myšlení, světonázorů i způsobů vyjadřování. Kdo zná 25 let starou klasiku se Stevem Martinem, bude asi dost zklamaný. Chování hlavy rodiny je totiž nejen velmi podobně absurdní, ale já bych dokonce řekl, že se snaží o věrnou kopii originálu. Zápletky jsou předvídatelné a vždy budete vědět 15 minut předem, co se stane. Z tohoto pohledu je film skoro dětský. Bohužel jazyk, který se v něm užívá, rozhodně dětský není (dvojkokot ve mně zanechal hlubokou rýhu:-)) a zbývá tedy otázka, pro koho je film určen. Míra absurdity je na můj vkus velmi vysoká a natahování trapných scén velmi otravné. Neříkám, že jsem se nezasmál, to ne, ale spíše situačním žertům. Zkrátka korkem hloubky nedosáhneš. 50% ()

BStone

Jamese Franca mám rád a svou roli zvládl solidně. Bohužel je to role vymaštěného boháče, který většinu života stráví nadáváním a chováním náctiletého, mentálně postiženého. Aspoň že má dobré srdce... 15% ()