Nejhorší sny se mohou splnit třeba i o Vánocích. A přesně to se stalo Nedovi (Bryan Cranston), který přijel s rodinou za svou dcerou Stephanii (Zoey Deutch) a jejím novým přítelem Lairdem (James Franco) do Silicon Valley, kde oba pracují. Těšil se, že na svátky bude rodina pohromadě a on se seznámí s partnerem své dcery. Jediné, co jej ale čeká je naprostý šok. Jeho milovaná dcera, světlo jeho života, si nabrnkla bláznivě potetovaného, brutálně upřímného, bezohledně bezstarostného a naprosto výstředního počítačového multimilionáře. Laird postrádá jakékoliv zábrany a všechny problémy řeší tím, že si jich vůbec nevšímá nebo je prostě převálcuje. A teď chce během vánočních svátků získat požehnání od rodičů své milé, ještě než ji požádá o ruku... (CinemArt)

Gatsby_1986

Bryana Cranstona žeriem odkedy som videl Breaking Bad. Viacmenej len kvôli nemu som si túto komédiu pozrel. Herecké výkony sú povedzme dobre....ale neprišlo mi to dotiahnuté do detailov. Tak ako vtipné scény. Ja osobne nemám rád predvídateľné scény no a bohužiaľ tu sa mi to niekoľko krát potvrdilo. OK, berme to tak...natočiť v dnešnej dobe dobrú kómediu, pri toľkej konkurencií kde zahrať divákovi na jeho strunu je extrémne ťažké...bolo to dostatočne dobré. Ja osobne si ale myslím, že je precenená a neradil by som ju k iným ako priemerným komédiám. PS: Franco sa v tejto úlohe našiel. ()

Ricky.Bobby

Trošku jsem se bál, ale na konec jsem se bavil. Ma to svý slabší chvilky ale jinak dobrá komedie, i když trošku vulgární. 7,5/10 ()

Vaclav.Krali

Dobrá blbost .... Ale koukat se na to dá..... James Franco si to zjevně užívá a táhne celej film,.... Jednoduchá komedie s ještě jednodušším příběhem ..... ()

HSGID

Prvý dojem z ukážky ma odraďoval isť do kina hlavne kvôli tomu, že mi to neprišlo ako štyl humoru pre mňa. Preto som rád, že som nakoniec išiel lebo tak dobre som sa ešte tento rok v kine nezabavil. ()

krasava

Čekala jsem totálně bláznivou komedii. Ale výsledek mě překvapil, mile, protože komedii uzemnil, zklidnil, ten vztahovej, romantickej prvek. Naštěstí ty "sweet" momenty netrvaly tak dlouho. Bavila jsem se, výbornej Franco - jak ho nemám ráda, tak tady byl cute, Gustav s francouzským přízvukem a samozřejmě "perníkovej táta", kterej je dobrej vždycky. Záchod prostě neměl chybu. Střet starého s novým světem, to je taky téma. No a Kiss? Co říct ...... Čekala jsem míň, dostala jsem víc. Určitě tenhle film chci vidět znovu. 4 hvězdy, dude! ()

Lady_Gaga

Za smích, který si pohrál s mou bránicí, přidávám jednu ⭐️ navíc. Nevím, jestli to bude zrovna váš šálek kávy, ale za tu srandu to stojí :-) ()

Teaser

Povedená ujetá komedie o klasickém otcovském ochranářském vztahu ke své dceři. James Franco ztvárnil svou postavu geniálně. Místy jsem se musel držet za hlavu a říkat si, jak na takovou bláznivinu mohl někdo přijít. Pokud máte chuť se zasmát a už vás nebaví koukat na přiblblé komedie, které jsou většina na stejné brdo se stejnými vtipy a chcete zažít kvalitní zábavu, doporučuji právě tento film. ()

Venum

Wtf rly 69%? ano je to trochu sproste ( moc ) , ano muze to pusobit jako Becko a ano je to dalsi z typickych americkych komedii ale to jak je to zahrane? ten film ma tempo , dokaze vas bavit celou dobu od prvni po posledni scenu. Myslim ze si zaslouzi tahle perlicka roku 16' byt v cervenych cislech. Rekl bych ze na takovej napad 75-80% je optimalni nikoliv 69%.. ()

SNCIS

"Možná bys mohl přijít dáme relax, film a hm,hm,hm." - "Cože? Ty si chceš zašukat?" Přisprostlá romantická komedie se spoustou bláznivých situací. "Dvojkokot." Potěšila Zoey Deutch a všudy přítomný hlas Kaley Cuoco. Jinak je to obyčejné a podobných filmů s tímto námětem je spousta. - 50%. ()

pornohavo

Celkom zábavná romantická komédia, je to moderné aj keď možno trochu miestami trápne. Zopár dobrých forov tam je. Kato a ružový panter :)))) Pridávam body aj za Kiss :) ()

SwejaS

Rozhodne prekvapeni. Myslel jsem, ze to bude hidne pitomy - to bylo, ale tak nejak zabavne pitomy. Hezci herci, zapletka vic nez predvidatelna, ale bavil jsem se. Franco jako vzdy podmanivy a proste, i kdyz vas stve, tak ho nejde nemit v oblibe. Bavil jsem se a takove komedii slusi 70 %, zaokrouhluji nahoru za prijemne prekvapeni. Pro klidny vecer doporucuji. Vid(t)i ()

ElGrantorino

Střet konzervativní rodiny a ultrahipsterského maníka, který v tom umí chodit a to vše v tradiční prubířské vánoční situaci, kdy se dcera rozhodne seznámit otce s mužem svého života, korunováno moderními technologiemi, které sice hravě zvládne dnešní mimino, ale zůstávají nepochopitelné pro lidi o dvě tři generace vzad. James Franco je takový ten miloučký miláček, kterého byste si vzali hned domu, jen co byste ještě zjistili, že má i pořádně nahrabáno, takže není co řešit. Komedie, kde se prostě zasmějete od srdce. Asi to bude moje vánoční klasika. Viděno už asi pětkrát. Ideální pro romantický večer. A je to i s tím nechutně křečovitě romantickým nutným americkým hollywoodským koncem, který nebudu prozrazovat, ale nepřijdete o něj. ()

Reyer

Zaplať Pánbůh, že mám 3 syny. Protože tohle se mi stát, tak mě trefí... Ale jinak odreagovacka perfektní. Franco hraje jako by byl pro tuhle roli stvořeny... ()