Nejhorší sny se mohou splnit třeba i o Vánocích. A přesně to se stalo Nedovi (Bryan Cranston), který přijel s rodinou za svou dcerou Stephanii (Zoey Deutch) a jejím novým přítelem Lairdem (James Franco) do Silicon Valley, kde oba pracují. Těšil se, že na svátky bude rodina pohromadě a on se seznámí s partnerem své dcery. Jediné, co jej ale čeká je naprostý šok. Jeho milovaná dcera, světlo jeho života, si nabrnkla bláznivě potetovaného, brutálně upřímného, bezohledně bezstarostného a naprosto výstředního počítačového multimilionáře. Laird postrádá jakékoliv zábrany a všechny problémy řeší tím, že si jich vůbec nevšímá nebo je prostě převálcuje. A teď chce během vánočních svátků získat požehnání od rodičů své milé, ještě než ji požádá o ruku... (CinemArt)

mariquee

Příjemná komedie na tyhle zimní noci. Žádný zázrak, ale fajn odpočinek. Pořád mi ale stejně jedou v hlavě slova prvního producenta režiséra Edwarda Wooda "Je mi všechno jedno, žádný umění mi sem neser, chci jen vydělat prachy". Ed Wood jakožto nadšenec filmu pak natočil spousty dalších věcí, více či méně horších a horších a horších.... (Ale to už bychom se dostali do jiného žánru) a také životopisu E. Wooda. Takže jsem trochu odbočila... Chci jen říct, že to byl celkem fajn film, ale přijde mi, že kvalita dost upadá... Dávám za tři a doufám, že se zase kvalita americký komedie vzmátoří... ()

vodkasesemte

I missed it on purpose. Facial recognition scanner. I fucking missed you. Oh, one more thing, stop calling them motherfuckers and talking about how hot my mom is. I m just trying to connect the dots here. Stephy opened up like a flower. Do you have a toothbrush here? Thats cohabitating. Stop talking and eat your papper. That was very imaginative how you took that tender moment and used it as your pivot attack. It feels like we have landed in The twilight Zone. You are a sharp little fucker. You know that? Most of these internet companies are build on smooke and mirrors. I m gonna drop some knowledge on you. Elon Musk (hroznej čurák). It comes down in totally different ways. Laird has literally no filter. Very good evasive parkour. But the last move you ate shit. Hand it over. You are so dead. I was just waiting for the right time to bring it up. Abject lunatic. The plan is to focus on womens health as a function of environment change in the Third World (cože). Right. Being a college dropout. You dont get it. You have marked your body with his name on it (upřímně ho lituju). He is trying to put his imprint on this entire family. Tat. Toos. After you get hooked on drugs, you know what happens next? You will become a hooker, a prostitute. Thats whats going to happen to you. I see it very clearly. Oh, my… How long do I have? You keep going down this path, at this rate, not long. Bad motherfucker. The younger generation tends to go a little bit racier (pasword). We need to focus on Stephanies more defining qualities. Stephanie has perky breasts. Už vím kam míří. Try stephanies tight ass. I wish I was messing with you. Stephanies sweet slit. I am not writting that. Earthlink account in the web browser. We are gonna nail him the way hes been nailing Stephanie. That face is boner-bait. You need therapy. I wanna see! Here comes Santa. Mythical (ne mystical) creature. Someone fill me here. I need Jingle Bells and step on it. No clowning. I plan on being a very hands-off owner. My training, it just takes over. Or we can hit ppl square in the face with an iPad. Fact is we are just not doing a whole lot of printing these days. Its a whole new world. The more you let go, the more you get. Its a crazy beautiful life. For reals? No clowning. Thats just a figure speech. ()

peeteno78

James Franco je vynikající komik a ani v této roli nezklamal. Přesto, že děj filmu je už trošku otřepaný a nepřišel s ničím novým (stále jde o to, že holka představí rodině kluka a její otec nedokáže překousnout, že jeho malá holčička už vyrostla a nesnáší každého, kdo by mu ji mohl odloudit a ve finále pak stejně dojde k usmíření a otec přijme přítele do rodiny...) tak jsem se dobře bavil. ()

oSiSko

Ja som teda nečakal nič, ale hodnotenie na ČSFD mi dávalo nádej, že sa zasmejem. To sa aj stalo a som veľmi rád za tento večer. Asi si to nepozriem znova a možno aj pozriem, ale malo to vážne silné momenty a skoro žiadne trápne, ak vôbec nejaké a to je pri komédiach umenie. ()

KasaK

Breaking Dad je výborný a Zoey fakt hot. Skvělá komedie s tuctovým námětem, kde bych si myslel, že už bylo všechno vymyšleno. Nebylo. "Tetra dicker" pro tuhle jízdu. ()

Tomy_Reardon

Proste miluju Jamese Franca, ten jeho humor byl jedinecnej, ve spolupraci s Jonahem Hillem je to proste bomba!!! Ty vtipy byly neuveritelny, ja se smal jak kreten, ale ten fucking love suprise mother fucker byl proste ocekavatelnej... to me jediny nasralo, jinak film bomba, tenhle styl humoru mam strasne rad!!! ()

tomashinka

Typická ukázka, jak se dobrý nápad a celkem slušné provedení dá umlátit nekonečnou délkou a spoustou zbytečných keců. Kdyby scénárista vyházel tu spoustu plků a žvanění, zkrátil film na hoďku a půl a ubral zbytečně moc sprostých slov, byl by film adept na pět hvězd a odchod z kina s dobrým pocitem. Můj dojem by se dal shrnout do stáleho čekání až se děj rozjede a ve chvíli, kdy se rozjede a vypadá to, že konečně frčí, zase sklouzne do keců a balastu. Přitom nápad super, herci bezvadní, nádherné prostředí luxusního domu, zajímavé osobnosti, roztomile plýtvající skorozeťák... Scéna s bezpapírovým hajzlíkem, zhulenou skorotchýní, některé hlášky a situace - člověk se i upřímně zasmál. Ale mezi tím vším prázdná místa a úplně zbytečně utahaný děj. Sledovat otce, který se musí vypořádat s tím, že dcerka si našla exota, všechny exoty okolo něj, kopulující kapibary, i ty sprosťárny by si člověk užil, kdyby ho mezi nimi neotravovala zbytečně natažená stopáž plná zbytečných keců. Je to mor ten čas navíc, když stačí nahrát o několik giga víc na disk a nemusí se plácat další kilometr filmu. ()

Tribe

Vtipná, chytrá a originální komedie. Zase jsem se utvrdil v tom, že James Franco je skvělý herec. Perníkový táta zahrál tátu na jedničku a zhulená Megan neměla chybu. Nejvíc mě ale bavil Keegan-Michael Key a jeho přepadovky ... scéna u slepic mě uzemnila :-D Opravdu skvělý film, doporučuju. ()

brasek

Podpriemerná komédia so slabým príbehom. Zo začiatku však úsmevné, ale v rýchlom slede nemá čo ponúknuť divákovi. Váľať sa smiechom na nadávkach? Trápne... ()

tomino28

S přivřenýma očima jsem hodnocení vytáhl na průměr. Pár vtipných scén se zde najde, ale není to nic, na co bych po dvou dnech nezapomněl. Potěší pár filmových narážek a herecké obsazení. Pokud máte rádi Franca, tak si tenhle počin rozhodně nenechte ujít, uvidíte jeho další z mnoha hereckých tváří. Trochu jsem doufal, že právě Why Him? by mohla být pověstná komediální bomba poslední doby, ale na tu si, jak se zdá, budu muset ještě počkat. ()

rigby

Z počátku to vypadalo na skvělou nevšední komedii, ale postupně to zrácelo náboj a objevovalo se čím dál více trapných vtipů. Tento humor založený na vulgaritě a útoku na první signální nemám zrovna v oblibě. Zkrátka bláznivá americká komedie s bandou potrhlých lidí. Občas se určitě zasmějete, ale možná půjde jen o zoufalý smích. ()

Grázl83

Nechápu vysoké hodnocení. Klasická americká novodobá komedie, která se snaží být humorná pouze vulgárními a sexistickymi narážkami. Spousta trapných a zbytečných scén. Zasmál jsem se jenom jednou, což značí nudu tohoto filmu. ()

mouzi

Sakra, uz jsem tomu chtel dat tezce pres 4*, protoze ta prvni polovina byla naslapana jako krava. Jenze potom se to preklopilo do klasicke americke klisoidni pateticke fadnosti. Sorry jako. 3,5* ()

Goumen

Trochu zklamání. Jednak to mohlo být kratší a taky většina situací je po americku dotažená do absurdna. Myslím, že francouzi by si s podobným tématem poradili lépe. U pár situací jsem se ale docela zasmál. James Franco jako vždy výborný a pobavil mě i Keegan jako sluha Gustav. ()

Dasty

Hodně jsem se nasmál doporučuji dobří herci a klasická zápletka kdy otec brání svoji dceru před nápadníkem ale je to fakt sranda .. ()

JenomDominik

S timhle filmem je to jako s normální holkou, není top, ale není ani špatnej... prostě si v něm to kouzlo musíte KURVA najít sami. (80%) ()

Fuksinka

Kupodivu to není další hnusný Fotr-lotr. Samozřejmě je zde plno sprostých slov a humoru na hraně, ale všem postavám můžete úplně v pohodě fandit, protože jsou sympatické a chtějí pro holku to nejlepší. Franco je naprosto šílenej, ale odzbrojující ve své upřímnosti a naivitě. Cranston si s ním fakt sedl. Pěkně to pánové rozjeli! Vtipné, milé a dost nápadité, co se týká cameo rolí. Na konci jsem se vážně řechtala nahlas. ()