Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sedmička natáčí film. Na internet se dostane znepokojující video, na kterém je zaznamenáno, jak Homelander během své akce proti superteroristovi omylem zabije neviného mladíka. Proto proti němu začnou vznikat velké demonstrace, které rázně snižují jeho popularitu. Butcher se vydá navštívit jeho tetu, která hlídá jeho mazlíčka. Hughie a M.M. jedou za ním, avšak s nimi jde ještě jeden nezvaný host. (FrankSusta)

(více)

Recenze (28)

panki9922 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Linka Maeve krásne poukázala ako neprirodzene a tupo vyzerá silená politická korektnosť súčasnosti. Je vidieť, že si tvorcovia užívajú písanie seriálu a ja si užívam seriál. V každom diely sa nájdu umné satyrické narážky na aktuálny Hollywood resp. spoločnosť ako takú a k tomu má seriál mnohé postavy, ktoré majú zaujímavý vývoj. Veľké plus za ďalšiu skvelú pesničku na záver Dream on. ()

johnsnow 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hutná epizoda kde sa ukáže, že jak Jeblander tak Stormfront/Pičberty sú z jedného cesta, akurát Starlight to môže bolieť. Butcher navštívi babičku ktorá je drogová dílerka (to ma rozsekalo), zistíme, že Black Noira riadi Vought director (ale furt netuším kto to kurňa ten BN je). Hej a náš Deep sa pridal k nejakej sekte, no to tiež ešte bude prdel. Kimiko sa živí ako nájomná Kilerka a Frenchie z toho nie je dvakrát nadšený. ()

Reklama

vodkasesemte

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takovýdle lesbičky bych si nechal líbit. Bohužel pravda je trochu jiná. When are you going to stop torturing me? Look at these strong female lesbians. I m inspired. Girls get it done. Našli zpusob, jak si z nich dělat legraci, aniž by se za to museli omlouvat. Vytvořili záporáka, kterej to dělá za ně. So, what, they are all starving but one of thems got a fucking cell phone? I just got off the phone with Butcher and I think something might be wrong. Like really, really wrong. What would make you think that? He was nice and called me his canary. You have been eye-fucking me like a lovestick stangirl all day. Your father is quite ill. The cancer is spreading fast. Well, not fast enough (cti matku i otce svého). Wheres the boy? No way… I used to think that you, me and Becca would grow old together (spoustě kriplum se to povedlo). Thats terrors girlfriend. His fuck pig. We were cautious. We swapped cars, no tool roads. If he wants to kill us, he will have to do it with an audience. Americans are more accepting of gays when they are in a clear-cut gender role relationship. Dont make me move you. This is not the way. This is poison for your soul (mele hovna). Go be a monster. Ten toho nadělá. Oddělat pár českejch sviní, tím nemužeš ztratit humanitu. Naopak. That place used to be pure (Church). And then they just started letting all kinds of ppl in (friendly Church), you know? I think you do know. Some ppl are quality and others are garbage. Did you like that Walk Like an Egyptian dance she did online? So fun. I love it. Bad guys dont think like us. And sometimes these things just happen. Freedom comes at a price. Tak to byla krásná představa. Whos Lenny? This is food for your soul. If you want back to The Seven, then you are gonna nees a woman to tell everyone that you are not a complete piece of shit. Wait, you think I m a piece of shit? Dont be a pussy, laser my fucking tits. I told you I dont break easy. ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hmm, tohle bylo žrádlo od začátku do konce. Trable s Black Norem? Skvělý. Kimiko? Ok, už se s ní konečně někam dostáváme. Homelander a Stormfront? Už nejsem nejmladší, takže můžu s jistotou říct, že tohle se nezmění a moje nejoblíbenější písnička od Aerosmith bude už navždy Dream On. Jenom si nejsem jistá, jestli nebudu potřebovat trochu laseru do hlavy, abych si to nepřehrála hlavě, až jí znovu uslyším :D Terror a plyšák? Už nejsem nejmladší, takže můžu s jistotou říct, že tohle se nezmění a moje nejoblíbenější písnička od Aerosmith bude už navždy Dream On. Jenom si nejsem jistá, jestli nebudu potřebovat trochu laseru do hlavy, abych si to nepřehrála hlavě, až jí znovu uslyším :D ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Butcher po událostech s Beccou jako by rezignoval, s čímž se ovšem zbytek bandy nehodlá smířit. U Homelandera (kterému padají čísla) aktuálně velmi platí moudrá slova, že s velkou silou přichází velká zodpovědnost. A ta tady chybí, což se projeví „při zásahu“ proti teroristovi. Stormfront ho svým moderním přístupem k fanouškům solidně sžírá, i když jejich vztah doznává změn. Antony Starr dál kouzelně démonický. Své laserové oči pak úžasně předvede při snové sekvenci na demonstraci. Rozkošné. Stejně fajn je pak i scéna, při které se do toho opře Kimiko. Rád dám zase čtyři hvězdy. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (5)

  • Natáčení scény protestu proti Homelanderovi (Antony Starr) bylo z časových důvodů odloženo na listopad 2019. Den před natáčením sněžilo a samotné natáčení proběhlo v mrazu. Herci tedy mimo své role museli i zahrát, že jim není zima. Jejich dech byl následně digitálně vymazán a zasněžené okolí bylo v postprodukci nahrazeno jiným pozadím. (tomini)
  • V 18. minutě hraje píseň „Show Star“ od dua Ashot Philipp & Galina N. Ajvazjan. Na konci epizody hraje „Dream On“ od Aerosmith. (Duoscop)

Reklama

Reklama