Reklama

Reklama

Jste zváni na výroční 70. Herogasmus! Při vstupu musíte předložit tuto pozvánku! Platí stejná pravidla jako vždy: žádné kamery, žádní nenadaní hosté, kteří nepodepsali mlčenlivost, nejsou svolní ke všemu a nedají to do médií! Hračky si přineste vlastní, ale jídlo, alkohol a lubrikanty budou všem k dispozici! A nezapomeňte potvrdit účast, abychom znali počet návštěvníků kvůli cateringu! (Prime Video)

(více)

Recenze (45)

MERKATtv 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čakal som trošku viac od celkového konceptu Herogasm epizódy, v komiksoch to bolo také bizarné vyblbnutie ale táto epizóda je dejovo asi najlepšia a Herogasm tu funguje ako skvelý kontrast s vážnosťou deja ktorý sa odohráva. Podobne ako Peacemaker, táto epizóda má vážne scény, potom vtipné scény, potom nechutné scény a potom na to všetko ešte celá Herogasm záležitosť. Všetko graduje a každá z postáv má v tejto epizóde nejakú dôležitú scénu, nejaký problém ktorý musia vyriešiť a to sa tu skvelo kombinuje so superhrdinskými orgiami. Tvorcovia mohli spraviť z tejto epizódy vtipný filler ale vo výsledku som rád, že išli touto cestou lebo prehĺbilo to charaktery a naozaj to bol jeden z vyvrcholení seriálu (pun intended) ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Paradna epizodka plna akcie, napadov, zvrhlosti, brutalit a napriek tomu hlavny pribeh drzi pevne v mantineloch a dava zmysel. V ramci vsetkych tych potrhlosti to proste nesklzlo do takej blbiny, ako sa to deje u vacsiny menej prepracovanych filmov, ci serialov. A to ocenujem este polhviezdim navrch. Objektivne tak 85% Spolocnicka a manipulatorka toho hlupeho "chobotnico-suka" mi uz celkom lezie na nervy, snad ju postihne nejaky vizualne posobivy koniec. :) Typek v zavere mal pri streame so Starlight posobivo pevnu ruku alebo vymakany stabilizator.  :D A-trainovo prevedenie starobylej americkej verzie "dragging through the streets" - vlacenia ulicami bolo tiez "posobive". Myslim, ze spanielska devocka, co ludom vyhadzuje mozgy do vzduchu, este zohra v pribehu vyznamnu rolu. ()

Reklama

Eliott 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Již scéna s orgiemi se postarala o netradiční a zároveň nezapomenutelný seriálový zážitek. Zhruba v polovině jsem nevěřil, že to může být ještě lepší. Od nástupu Soldier Boye se však rozpoutá hotové tornádo a úroveň jde rázem tak strmě vzhůru, že jen těžko hledám slova! Je to zkrátka tak skvělé, že i kdybych vzal stranou bezchybnou akční a komediální stránku epizody, stále to rozuzlením propracované zápletky vydá na jednu z nejlepších epizod. Celkově se dokonce nejspíše dílo zapíše mezi to nejlepší, co jsem kdy viděl. Ever! No, nemohu se dočkat co nám ještě v závěru seriál nabídne. 100% PS: Možná teď zbytečně hledám mouchy, ale měl jsem vzato, že se Homlanderovi silou nemůže nikdo rovnat. Proto jsem byl celkem zaskočený, že Butcher na drogách s ním dokáže vést vyrovnaný souboj. ()

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna z nejlepších epizod této řady. Mělo to smysl, závěrečná bitka všech pánů s Homelanderem stála za to. Máme tu příslib dobrého finále a snad se Homelander ještě více utrhne ze řetězu. Těch prasáren je samozřejmě v seriálu malinko moc. Snaha za reálnost tu je, snaha o to udělat ze všech naprosté erotomany a zvrhlíky je ale už do očí bijící a spíše k smíchu. ()

lilflipdrip 

všechny recenze uživatele

Geniální epizoda, za mě zatím nejlepší epizoda kterou nám tenhle neskutečně užasnej seriál nabídl, pokud si někteří myslí že the boys už se nemají kam posunout, jste na omylu, každá jednotlivá epizoda vždy posune seriál někam dál, tenhle díl to splnil na jedničku a posunul tu hranici zase uplně někde jinde. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (7)

  • V čase 16:56 můžeme slyšet známý „Wilhelm Scream“. (LUKICKK)
  • Příběh Mother's Milka (Laz Alonso) je výmyslem tvůrců pořadu. V komiksech se se svým bratrem narodil se sloučeninou V v krvi. (NiWi)

Reklama

Reklama