Hlavní postava filmu Eliška s tváří Ester Geislerové, má svatbu a čeká na svůj velký moment. Namísto svého „ano“ ale ženich řekne „ne“ a od oltáře uteče. Naštěstí má zdrcená Eliška skvělou kamarádku s jasným receptem, co je potřeba dělat. Ona sama střídá kluky jako ponožky a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Té to není příliš po chuti, ale je jí už 35 let, je single a má strach, aby jí neujel vlak. A chce vzít život pevněji do svých rukou. Vrhá se proto do randění naslepo a mezi řadou katastrofických schůzek zkusí najít novou lásku. Zároveň se musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem, podivínem, který pěstuje na střeše včely a který ji doma nechce. (Bontonfilm)

imaginer21

Jdu proti proudu, pro mě překvapivě velmi příjemné. Ne ani tak příběhem, ale především přirozeným herectvím Ester Geislerové. Jak to tak vypadá, obě Geislerky mají tak navrch, že nejen dokáží útáhnout kdejaký film, ale hravě by strčily do kapsy i kdejaké hollywůdské pipiny. Plus velká nostalgie, neboť konečně film odehrávající mimo nablýskané (sociálně nereálné) pražské exteriéry, a to přímo v mém rodné městě! ()

JFlower

Plne klise a naprosto predvidatelne - nicmene i presto koukatelne a misty vtipne. Hlavni protagoniste me bavili vsichni, protivny byl snad jen Pisarik. Krasne zabery z Pardubic. ()

Tomas_PO

Ďalšia menej podarená novodobá česká komédia, na ktorej len ťažko hľadať pozitívnejšie momenty. Snáď len Geislerka bola fajn, no Ewelyn to žiaľ vyvažovala dokonale. ()

Grázl83 odpad!

Koukatelne to je, i když se sebezaprenim. Je to ale naprosto zbytečný film bez špetky humoru. Herecke vykony příšerne a Evelyn totálně nesympaticka osoba. Ztráta času. ()

Slepejsek

Nuda k ukousání - být léto, tak jsem si ohryzal i nehty na nohou. Bez nápadu, bez šťávy, bez chuti a zápachu, bezkrevní herci. ()

Tomiczekk

Dle hodnocení a kór u CZ filmu jsem tomu věřil...věřil, že to bude vcelku propadák, ale nebylo to tak hrozný. Humor mi vcelku sedl a Ester G. tomu filmu zvedla lehce úroveň, za mě :-) ()

erion26

Ježíš, to je traparna,ale viděla jsem větší. Takže jedna hvězda za to a druhá za Prachaře, toho můžu. Ester ať už radši nic netočí. ()

pájap

Ale jo. Žádný zázrak to není, ale mou romantickou duši to místy pohladilo. A místy to byla i sranda.. Viz. Jdi si hulakat do Hradce 😂😂 ()

FauSSt odpad!

Panoptikum netalentovanych a protezovanych pravdolaskovych deti na zaklade priezviska (Prachar,Geislerova)...a k tomu ta tupa bradavicova prasnica Eva Kramerova....nevzhladna spuchnuta nepodarena slovenska karikatura na este nepodarenejsiu Halinu Pawlowsku...ideme lovit?....ty pica, kto by sa na teba ulakomil? ()

Mates Hradecky

Jaroušek Plesl coby narkoleptik výborný jako vždy. Ondřej Malý v roli malé též dobrý. Nasnímané Pardubice exelentní. Zbytek vrátit do výroby a předělat ()

dogrose

Divné. Nevadí mi předvídatelnost a ohranost, pokud by byla zobrazena nějak trochu divácky přitažlivěji a s nadhledem, s vtipem. Což se nekonalo. Do ústřední dvojice bych si představovala herce, kteří možná nejsou tak populární, ale umějí hrát a je mezi nimi nějaká chemie. Nejvtipnější byla scéna s Pleslem, jinak bída. Ani by mne nenapadlo podívat se na to znovu. ()