Hlavní postava filmu Eliška s tváří Ester Geislerové, má svatbu a čeká na svůj velký moment. Namísto svého „ano“ ale ženich řekne „ne“ a od oltáře uteče. Naštěstí má zdrcená Eliška skvělou kamarádku s jasným receptem, co je potřeba dělat. Ona sama střídá kluky jako ponožky a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Té to není příliš po chuti, ale je jí už 35 let, je single a má strach, aby jí neujel vlak. A chce vzít život pevněji do svých rukou. Vrhá se proto do randění naslepo a mezi řadou katastrofických schůzek zkusí najít novou lásku. Zároveň se musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem, podivínem, který pěstuje na střeše včely a který ji doma nechce. (Bontonfilm)

dogrose

Divné. Nevadí mi předvídatelnost a ohranost, pokud by byla zobrazena nějak trochu divácky přitažlivěji a s nadhledem, s vtipem. Což se nekonalo. Do ústřední dvojice bych si představovala herce, kteří možná nejsou tak populární, ale umějí hrát a je mezi nimi nějaká chemie. Nejvtipnější byla scéna s Pleslem, jinak bída. Ani by mne nenapadlo podívat se na to znovu. ()

AfroCmx

Jedna hvězda jen protože jsem z Pardubic a rád jsem viděl známá místa. Jinak totalní katastrofa v tradičním českém podání. Evelyn Kramerová mě nepřekvapila a s**** me celý film. ()

Chlo0opek

Opět jeden z takových průtokových filmů, kdy pořádně ani nevíte, o čem to vlastně bylo, ani když jste to viděli tak před 14. dny. Max. si pamatuju, že jsem viděl trailer a říkal jsem si, že by to mohlo být super a po skončení filmu jsem zase přemejšlel, jestli to nebyl trailer k jinýmu filmu, že to ani není možný. Odpad nakonec nedám, ale moc si už ani nevzpomínám, za co že ta 1* je... ()

Hombre8

Že by to zas bylo něco extra špatného, to se mi nezdá, i když můj žánr to zdaleka není. RomanTyčka komedyja pro prostý lid, oddychovka, u které se dá občas i pousmát. (Situace kolem Jarouška.) Dát u tohoto odpad, jak by pak měl dopadnout třeba ultranaivní a superpatetický Stříbrný vítr nebo jiná podobná záležitost z první republiky. Myslím, že až na výjimky se český film poslední roky už jen přísně nekritizuje, ale nekriticky dehonestuje. ()

Frontier

Od filmu jsem nic nečekal, takže ani nejsem nikterak zklamanej. Nejsem tedy, bohužel, ani nikterak překvapenej. Vlastně trochu jo. Mile mě překvapily Pardubice, moc je neznám a z tohohle filmu to vypadá, že je to celkem pohledný město. Ale to je asi tak vše. Celý mi to přišlo takový bezpohlavní, nezábavný. Ester jsem nikdy nepovažoval za herečku a tady mi to potvrdila. Hezky se na ní kouká, to jo, ale taky jen občas. Písaříka mám už do smrti spojenýho s dementní postavou z Počátků, takže ani ten u mě nebodoval. O Žilkový ani nemluvim, na ní jsem alergickej už delší dobu. Takže zbývá Prachař. Neurazil, ani nenadchnul, ale ruku na srdce, s timhle scénářem to ani moc nejde. Líto mi bylo Malýho. Když si vzpomenu na mrazivý Pouta a pak ho vidim v tomhle. No, přežil jsem to, ale byla to dlouhá nuda. ()

PoprockCZ odpad!

Totalní blbost. Proskákala jsem to jen kvůli tomu, že tam má krátký štěk kamarád. "Jezdíš ráda na kole?" (Náš "Bruno" v baru). ()

Vilda_H

Běžně to nedělám, ale film jsem vypnul po rovných 10 minutách. Mám rád komedie, ale tohle mi napovídalo už od začátku, že to bude trapné. Rádoby vtipy, které jsou vynucené, paní Žilková, která snad neměla nikdy jinou roli než blbky, mi už přijde jako obří české klišé. Na film jsem se původně chtěl podívat kvůli úžasné komičce Evelyn, ale myslím, že ani ta bohužel tento film nezachrání. Další česká rádoby komedie v řadě. ()

copstp

Jak se postavit k recenzi na tento úžasný film se skvělým příběhem, brutální zápletkou a neskutečně vtipnou komedií? No, aspoň že se na Ester dá docela koukat. Syn má narkolepsii. Jasně. U shlédnutí této frašky jsem měl co dělat, abych neusnul taky. Mimochodem. Taková hříšná myšlenka pro začínající herce či herečky. Zkuste se přejmenovat na Prachař/Prachařová. Docela reálná šance, že budete obsazováni často. Jen převážně do stupidních filmů, které poměrně často produkuje Česká kinematografie. No a i když vás film naprosto nebaví, tak určitě nepište recenzi v průběhu té nudy. Je pravděpodobné, že vypotíte stejnou debilitu, jako je samotný film a jakou jsem nyní napsal já. ()

JB001

Opět se potvrdio, že česká romantická komedie je jedna velká bída. Myslel jsem si, že to ani nedokoukám. Jediným pozitivem filmu byl Jakub Prachař, který zahrál maximum co se z toho dalo uhrát. Jinak mne to vůbec nebavilo. Komedie spíše k pláči ()

Pythonator

Příjemně romantické a milé především díky hercům (čímž nemyslím vyžranou kamarádku). Na české poměry ucházející, ale ty trapné anglické písničky mi už v českých filmech lezou na nervy. Takto se reprezentuje naše kulturu ze státních peněz na rozvoj kultury? ()

Mishi

Z pohľadu oddychového filmu, prečo nie . Bavila ma postava Jakuba, Ester , Evelyn ( až na ten vyšší tón hlasu), keď mali tak písanú postavu, prečo nie. Ostatné postavy to však ťahali dole vodou, výnimkou je postava Ondreja Malého ( tá jeho tvár a mimika je hereckým skvostom ) . Scenár však kopíruje mnohé známe filmy, až na pár výnimočností , a preto neprekvapil ani neohúril. Určite nie, keď porovnáme Ženy v behu - to bolo úplne iné tempo. A tie niektoré zbytočnosti , len viedli k zbytočnému úpadku filmu ( úvodná svadba, chlapík s narkolepsiou,...)- tu je práve vidieť tú prácu scenáristu a režiséra- ktorý to mohol uhrať trochu lepšie. Kostýmy v niektorých chvíľach tiež neboli zvládnuté , najmä u Ester. A postava Romany ? Akosi sa mi tam nehodila. ()

Elen16

Naprosto super film... U tohoto filmu není třeba "tvrdá kritika". Tenhle film k tomu ani není určený, k tomu jsou určené jiné filmy. K odreagování a pobavení tenhle film slouží dokonale. V kině jsem si přála, aby tenhle film trval ještě dlouho... Jak film dopadne je jasné už během prvních pár minut a konec je snadno předvídatelný, ale to se u české romantické komedie prostě dá čekat. I když přála jsem si, aby hlavní hrdinka skončila s jejím kamarádem ze svatby, byl to neskutečný fešák a sympaťák :D. Rande naslepo byla ve filmu skvělá, klidně tam mohlo být i o jedno více! :D ()

Benigni odpad!

Tak nerada kritizuji, ale u tohoto filmu nedokážu najít žádné superlativy. Místy se mi hezky dívalo na lokace a obrázky, příjemná byla i hudba, která se pokoušela alespoň trochu vytvořit nějakou atmosféru. Problém byl především ve scénáři - film postrádal dramatickou zápletku, která by nás vtáhla do děje - jen se žvanilo kolem a vytvářely se rádoby vtipné víceméně romanticko-trapné situace. Další problém byl v nehercích. Krom Plesla, Malého a Žilkové jsem neviděla ve filmu jediný vysloveně herecký počin. Amatérští herci typu Prachař a Kramerová film totálně ničili - jejich obsazení nikdo z mého okolí nepochopil. Světlejší místa měla Geislerová (která pod taktovkou jiného režiséra hrála i dobře) a Písařík, který je na rozdíl od Prachaře alespoň talentovaný. Janák předvedl své klasické rezignované řemeslo a kameraman seriálový standard. Nemohu dát filmu odpad, to by si nezasloužil, rozhodně je to velmi podprůměrné dílo, na které hned při odchodu z kina zapomenete. Kvalitní a vkusné byly naopak kostýmy i scénografie. I z tohoto hlediska stojí film za povšimnutí. ()

Decado23 odpad!

Jeden odpad za Žilkovou a druhej za tu uječenou slepici z východu. Ale bohužel jde udělit jen jeden, tak ho tu alepsoň vynásobím v komentu. Zbytek si svoje uhrál. Suma sumárum? Tenhle počin nikdy neměl vzniknout. ()

Metastazina odpad!

Tento film považuji za nejhůře utracené peníze a promarněný čas. To co jsem viděla na plátně, nemělo s komedií nic společného. Vskutku trapné hlášky, tempo filmu šílené a dialogy, které postrádaly smysl, to vše vás u tohoto filmu čeká. Výsměch české kinematografie. Za mě totální odpad. ()