Hlavní postava filmu Eliška s tváří Ester Geislerové, má svatbu a čeká na svůj velký moment. Namísto svého „ano“ ale ženich řekne „ne“ a od oltáře uteče. Naštěstí má zdrcená Eliška skvělou kamarádku s jasným receptem, co je potřeba dělat. Ona sama střídá kluky jako ponožky a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Té to není příliš po chuti, ale je jí už 35 let, je single a má strach, aby jí neujel vlak. A chce vzít život pevněji do svých rukou. Vrhá se proto do randění naslepo a mezi řadou katastrofických schůzek zkusí najít novou lásku. Zároveň se musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem, podivínem, který pěstuje na střeše včely a který ji doma nechce. (Bontonfilm)

Gaia.M

Hned zkraje je nutné říct, že nemám ráda ani Geislerovou ani Prachaře. Ale jsem z Pardubic, takže pro mě bylo vlastně povinností se na tento snímek podívat. No a nakonec jsem byla velmi příjemně překvapená. Čekala jsem sice trochu propracovanější děj. Že prostě budou trochu víc a dýl kroužit, než jim jakože dojde, že by mohli být spolu, no ale dobře. Je to romantická komedie, tak to tak asi musím brát. Btw., doufám, že při natáčení nepřišla k úhoně žádná krysa! :D :D ()

luxuska

Jedna hvězdička z milosti jenom proto, že nemůžu dát "odpad" něčemu, v čem hraje Jaroslav Plesl...asi žiju v úplně jiném vesmíru než Karel Janák ()

Olík

„LOVEní, LOVEní, větší blbosti není“. No, ono to nebude zase tak horké. V historii tuzemské kinematografie už bylo natočeno nespočet kousků nižší kvality. Každopádně mi vůbec hlava nebere, odkud se pořád berou podobné nic neříkající rádoby romantické komedie, ke kterým bych já sám dokázal napsat scénář během pauzy na oběd. Pane Janák, před patnácti lety jste dokázal přimět plné biografy k slzám smíchu a teď tohle? Smutné! Tohle snad ani není hodno pláten kin….možná i jako kulisa k žehlení je to málo. Nucené, neplodné, laciné, nefungující….Karel Janák nikdy nebyl režisér pro intelektuální část publika, ale byly časy, kdy uměl pobavit. ()

Rathalos

Dalsia romanticka komedia a samozrejme so slabym hodnotenim,ale tu na CSFD som si uz zvykol,ze je tu nejaka alergia na ceske a slovenske filmy,ako nahle sa nejaky objavi,tak uz vopred je takmer odpisany,mne sa to naopak pacilo,bolo tu dost vtipnych situacii a hlasok,Jakub Prachar to zahral velmi dobre,bolo mi z neho smiesne,Ester Geislerova bola tiez fajn a Evelyn Kramerovu velmi nemusim,ale tu bola vazne dobra,cize som sa zabavil...:-) ()

MickeyStuma

Romantických komedií, s klasickou romantickou šablonou známé především z Hollywoodu, je v oblasti českého filmu naprostý nedostatek. Režisér Karel Janák si toho zřejmě všiml a tak hbitě rozčeřil žánrové vody. Napsal si scénář, jako lokaci vybral Pardubice a pustil se do práce. Už ty Pardubice je ohromné plus, neboť se konečně použilo jiné město, než věčná Praha. Námětově ale nepřišel Janák s ničím neznámým. Do jednoho příběhu vtěsnal vše, co už tu nesčíslněkrát bylo. Ale světe div, funguje to. Jedna neobvyklá situace se odehraje už na začátku. Příběh začíná svatbou, z které jeden z páru od oltáře uteče. Opět nevěsta? Ale kdepak. Tentokrát ženich. A to je právě motiv následujících událostí, které prozrazuje název snímku. Dalším plusem je absolutní absence ´prcičovských´ sexuálních narážek a vtípků, bez kterých si čeští filmaři snad žádný film už neumí ani představit.  Diváckému překvapení z vývoje děje tedy stojí v cestě ne zrovna malá předvídavost. Na české poměry i tak dobrý. Ester Geislerová ve své první hlavní roli překvapuje. Charakteristiku své postavy pojala tak, že se dá s ní soucítit a přát jí jen to nejlepší. Ohledně romantického zaměření se v žádném případě nejedná o lecjakou rozjuchanou komedii. Naopak. Povznášející pocit po celou stopáž ze všeho vyvěrá, takže úsměvné situace z daných scén prostě jen vyniknou. Ano, v humoru se v žádném případě netlačí na pilu, jak je jinak také v české filmové tvorbě často zvykem. Suma sumárum, nemáme tu nic jiného, než plně romantický příběh odehrávající se v českých reáliích o mladé ženě zoufale hledající toho pravého partnera. Celkový koncept Karlovi Janákovy vyšel na celé čáře. Ať si tedy kdo chce co chce říká, atmosféricky se prozatím jedná o nejlepší český romantický film na hollywoodský způsob, jaký tu kdy vznikl. ()

Luk Skywalker

Nic originálního, ale za jedno podívání stojí. Bylo to v sobotu v TV a když jdete druhý den do práce... Je to klasika zprvu se nechtějí a pak ano, a místo sokyně v lásce je tu sokyně kamarádka toho borce. Malá pardubická pobavila :-). ()

radaza

Hmm, tak jsem se tady v komentářích dozvěděl, že jako chlap budu kurvit hodnocení. Tak budu. Jde o neuvěřitelně nudný film, které pluje na vlně "komedií" o ženách, které těžko hledají partnera, protože je většina mužů ještě při smyslech. Co mě na filmu nejvíc vadí, je, že jde o film Janákův. Film Snowboarďáci vzbudil u mě určité naděje, byl svižný, docela vtipný a profesionálně odvedený. Ovšem to jsem nevěděl, že už bude jen hůř. LOVEní je hodně nenápadité, zbytečně dlouhé a neuvěřitelně zbytečné. Ach jo. Smutné je, že podobný sešup je patrný i u dalších kdysi lepších režisérů. ()

hrudka

Snaha o českou verzi americké romantické komedie Jak přežít single a dopadlo to jako vždycky. První polovina je režisérsky příšerná a druhá polovina jakoby režisérsky na všechno rezigovnala a herce a herečky nechala prostě nenuceně být. ()

chrispe

Přiznám se, že jsem nečekala nic než sra*ku. A pustila jsem si to kvůli Evelyn s tím, že to bude spíš kulisa. No nakonec to tak hrozný nebylo. Fajn Ester, Jakub Prachař, skvělý Plesl. Několikrát jsem se fakt zasmála. Jo, je to místy trapný a má to svý mouchy... třeba ta linka s Evou... wtf? Je snad jasný, že ta svatba logicky nepasuje k tomu předešlému? A proč to zahrála tak retardovaně? Určitě to není film, který bych si s chutí pustila víckrát, ale v záplavě českých rádoby komedií, kde převažuje hlavně a především trapnost, bylo pro mě tohle příjemné překvapení. ()

AxelWers

Celkom fajn film, povedal by som, že ľahký nadpriemer (vzhľadom na dnešnú slabú CS-SK tvorbu), miestami trochu klišé, ale páčilo sa mi to. Mohlo tam však byť randení (to prvé bolo celkom srandovné, fakt neviem odkiaľ sa takí týpci berú) a do nich zakomponovať viac humoru, potom by to bolo o dosť lepšie. Hoci Ester aj Evelyn pôsobili celkom sympaticky, je to film skôr len na jedno pozretie, možno dve. ()

Razzor_82 odpad!

"Mě to přijde trapný a debilní." Janákův křečovitý pokus o romantickou komedii. Toporní tuzemští rádoby herci opět v akci. Nesmyslný děj. Korunu tomu nasadila nechutná Kramerová s jejími hláškami. 0/10 ()

kluzo

Zajímavé, ale na podruhé (zapomněl jsem, že už jsem to viděl) se mi to líbilo evidentně mnohem víc. Původně jsem tomu dal je 2*... ()

pirulka

Presne sa stotožňujem s komentármi, že tento film mi prišiel úplne zbytočný..pýtala som sa stále načo sa takéto niečo ešte točí..v podstate to nemalo žiadnu zápletku a tie herecké "výkony" to bolo čo?? ... ()

rublik05

Ani jsem tomu ze začátku nevěřil, ale kupodivu jsem tento film celý až do konce. A musím uznat, že je to solidní ptákovina. Děj se točí především okolo dvou ošklivých holek, které nikdo nechce, a které se mervomocí snaží ulovit nějakého chlapa. Zde vidíme samozřejmě přehlídku různých individuí, intošů a všemožné hloupé verbeže. Na komedii je film celkově strašně suchý, člověk se usměje snad jenom při pohledu na herce samotné než kvůli nějakým komediálním prvkům, kterých je ve filmu poskrovnu. Nezachraňuje to ani pan Prachař, který se sice snaží, ale dobrý herec po dědovi z něj asi nikdy nebude. Celkový dojem je asi takový, že se opět natočila další česká sračka, která brzy upadne v zapomnění, ale je ideální pro večerní program TV Nova nebo TV Prima. Vzhledem k tomu, že jsem se párkrát lehce pousmál, tak těch pár dobrých frků je asi jediná věc, kterou má smysl hodnotit. 1/10. ()

VeeDee

Kdyby to bylo vtipnější, dalo by se to považovat za parodii na romantické filmy... ale obávám se, že tenhle film byl myšlen vážně. Pak si zaslouží jen 2 hvězdy... neb co ty prkenné herecké výkony? A předvídatelný scénář? A ohrané scény? Zachránila to hlavně hudba! Říkám si, to bude asi Roman Holý? Ale kdeže, Miroslav Chyška - kytarista od Romana. Paráda! Dávám teda hvězdy 3. ;-) ()

Trixinka

Romantická představa projížďky na kole a pak následná realita se mi moc líbila, v obráceném mírnějším duchu (já cyklista, partner necyklista) jsem ji zažila :). Celkově pohodová komedie o hledání toho správného chlapa všude možně, jen ne doma. Se zavřeným okem dávám 3*, ve velmi kritické náladě by to byly 2*. ()

LordMysti

Trapné, bezduché a buď scénárista schválně udělal blbce z hlavních postav nebo z nás diváků. Pro mě hodně přitažené za vlasy, navíc absolutní klišé :(. ()