Hlavní postava filmu Eliška s tváří Ester Geislerové, má svatbu a čeká na svůj velký moment. Namísto svého „ano“ ale ženich řekne „ne“ a od oltáře uteče. Naštěstí má zdrcená Eliška skvělou kamarádku s jasným receptem, co je potřeba dělat. Ona sama střídá kluky jako ponožky a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Té to není příliš po chuti, ale je jí už 35 let, je single a má strach, aby jí neujel vlak. A chce vzít život pevněji do svých rukou. Vrhá se proto do randění naslepo a mezi řadou katastrofických schůzek zkusí najít novou lásku. Zároveň se musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem, podivínem, který pěstuje na střeše včely a který ji doma nechce. (Bontonfilm)

kocik1

První, co mě zaujálo, byla budova pardubického magistrátu od dveří dolů. Ta hrdost, že jsem Pardubice poznala na první dobrou ale uvadla vzápětí. Žádná další radost, ne-li snad příjemné předkvapení, už mě jako divačku nepotkala. Debilní scénář, který dal vzniknout sterilní blbosti. ()

otík

Přiznám se, že jsem viděl jenom kousek, ale na to se nedalo dívat. Ty postavy byly tak stupidní, že děj mě vůbec nezajímal a to další jakbysmet. Nevím, co to na Janáka přišlo, ale pohádky mu jdou daleko lip než komedie. ()

Johnny.ARN

Skrátiť o 10 minút. To jediné. Sympatický výkon hercov, svižná réžia, znesitelné klišé. Zvraty podané hravo a ja keď to už bolo trochu motkanie sa, nevadilo mi to. Jasné, vidieť to v kine, vykušem sedačku, ale na vyplnenie času v príjemný letný večer je to veľmi fajn. 1 z 5 ()

Sfinkter

Ester sympatická, jako herečka s časem vyzrála a její projev je sympatičtější než u sestry Ani. Jinak ztřeštěná komedie, kde Evelyn není překvapivě na škodu a celý příběh je poměrně vtipný. ()

oveckaoa

Největší problém romantických komedii je v tom, že musí přijít s něčím novým neokoukaným a originálním. Tady je něco nového jen v to, že jedna z postav je včelař a chová myš jinak zbytek je kopírka dříve viděného. Paní Kramperová je kopírka Rebel Wilson (vzhled a chování) a její rady zase kopírují rady matky dcery z filmu Ženy v pokušení jen jsou více sexistické. Máme zde i zpěv na playback před okny domu což bylo i v Deníku Bridget Jonesové a úvodní nepodařenou svatbu jsem též někde viděl jen si už nevzpomenu kde. Nicméně v rámci možností české tvorby se jedná o nadprůměr ()

hroubek

Karel Janák je zkušený režisér, a umí natočit dobrou a vtipnou komedii. Jen by nesměl jet na půl plynu. A to je bohužel případ i tohoto snímku. LOVEní není špatný film, a svým způsobem má i dobře rozdané karty. Jen s nimi Janák nechce a nebo v té horší možnosti, neumí hrát. A přitom stačilo tak málo, a z podprůměrné komedie jsme mohly dostat průměrnou až lehce nadprůměrnou komedii. Největší kámen úrazu je délka, která je přepálená a příběh s postavy nemají na to, aby jí utáhly. A pak je tu scénář, jenž není tak vtipný a nedokáže pořádně prodat romantikou linku obou hlavní postav. A je to škoda, protože tam ten potenciál vidím. Herci se snaží, a některé situace zachraňují, ale k čemu to je, když to pak jako celek moc nefunguje. LOVEní je obyčejná komedie, která neurazí, ale nijak extra nepobaví. ()

Master19

Pokolikáté už? Devizou je určitě duo Prachař - Geislerová, také Pardubice a možná duo Plesl - Švandová. Jinak stokrát viděno, překvapení nulové a zábava slabá. ()

mkubalikova

Nejlepší na celém filmu jsou záběry z Pardubic. Dokoukala jsem, protože jsem byla zvědavá, jestli ta předvídatelná podivnost na konci bude dávat aspoň trochu smysl. Nedávala. 40% ()

Autogram

Očakával som niečo horšie, inak je film rovnako povrchný ako iné dnešné moderné vzťahovky. Aj dej sa vyvíja podľa očakávania a kto by ho neuhádol hneď na začiatku, stačí pozerať film asi do polovice. –––– Je jí 35, mladší už nebude. A nikdo nechce prošlou zeleninu. –––– On není autista, on je ajťák. ()

zsn

Na obvyklý český nulový humor a české filmové poměry, jsem se s úžasem bavila. Prachař zkrátka je vtipný. Měla jsem dnes Oreo zmrzku, tak budu velice milá. Jo a tato Geislerka je velmi sympatická, na rozdíl od její protížené sestry. A ta vložka s Pleslem a Švandicí neměla chybu! ()

herr_carter

Rozmohl se nám tady takový nešvar, řečeno slovy klasika. Ano, po vzoru svých většinou západních kolegů se čeští tvůrci snaží natočit něco, co se něčemu bude podobat, ale většinou z toho vznikne podobný paskvil, jako je Lovení - už ten debilní název dává tušit něčemu příšernému. Jediný kdo zde stojí za zmínku, je Geislerová, ale bohužel hraje podle imbecilních not, takže vlastně nehraje. Světlejší chvilky má i Prachař, ale tím jsem obsah mé jedné hvězdičky vyčerpal. Pak už je to jenom šílenost ve stylu Kameňák - afektovaná kráva Žilková, které se stala herečkou bůhvíproč, neznámá blbka Evelyn Kramerová a Martin Písařík, který se už x let nemůže rozhodnout, zda dělat zpěváka nebo herce na plný úvazek, tak radši dělá obojí na hovno.................................moje hodnocení = 2 z 10. ()

LexBarker

Zoufale nezajímavý a nudný film ve kterém se vyskytují postavy, ke kterým jsem si během projekce nenašel žádný vztah. ()

Benedygtus

Pro Pardubaky celkem dobra podivana. Jen je skoda trapne prehravane Evy - IT girl a trochu trapneho konce. Jinak bych hodnotil i lepe. Chapu, ze pro nekoho kdo videl Pardubice jen z vlaku to asi moc zajimave nebude a bude to spis podprumerna romanticka komedie, kde se zrovna za bricho popadat nebudete. ()

bari68

Nesympatický herci, topornosť, naivita príbehu, všetko už stokrát videné... Keď sa u komédie zasmejete asi po 2 razy je niekde chyba! Keď je blbý scenár nezachráni to ani Plesl, naviac urobíte z neho ešte trapáka. ()

Wally

Jedná hvězda za krásnou Ester....jinak sračka. Ale to se pozná už podle jasných znaků - TVNova, Veronika Žilková a neherec a obtloustlý trapák Prachař - jistota filmařské stoky... ()

klukluka

Dnes už jsem taky viděl Jak se moří revizoři, takže s odpadem! budu nakládat opatrně. Co mi na tom vadilo nejvíc? Určitě stopáž. Skrouhnul bych to nejmíň o půl hodiny. Hodně mi vadila ta Slovenka. Říkal jsem si, že když to nemůže být Češka- typově by určitě bylo z čeho vybírat, že bude herecky bravurní. Ona ale nebyla ani průměrná, byla vysloveně slabá. Vadilo mi, že jsou všichni tak odporně afektovaní. Tohle neplatilo snad jedině o postavě hlavní hrdinky, jinak to ale byly karikatury. Vadilo mi, že se má zamilovat do chlapa, kterej na ni ukáže zbaběle prstem, když někoho na minigolfu trefila míčkem. Vadilo mi, že mu přišla vyzdobit terasu, když se předtím jako dva dospělí lidé jasně ustanovili na tom, že je to pro ně konečná. Vadilo mi... Seru na to. Koukal jsem na to pozorně, neodsuzuju bez argumentů, rád bych pomohl, ale tady asi stejně jde jenom o prachy, uměl bych si představit, že jich mohlo být podstatně víc, za tohle mohli zaplatit jen děti, zoufalci a lobotomici. Nebo dobrý? Tak to potom jo. ()