Hlavní postava filmu Eliška s tváří Ester Geislerové, má svatbu a čeká na svůj velký moment. Namísto svého „ano“ ale ženich řekne „ne“ a od oltáře uteče. Naštěstí má zdrcená Eliška skvělou kamarádku s jasným receptem, co je potřeba dělat. Ona sama střídá kluky jako ponožky a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Té to není příliš po chuti, ale je jí už 35 let, je single a má strach, aby jí neujel vlak. A chce vzít život pevněji do svých rukou. Vrhá se proto do randění naslepo a mezi řadou katastrofických schůzek zkusí najít novou lásku. Zároveň se musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem, podivínem, který pěstuje na střeše včely a který ji doma nechce. (Bontonfilm)

Cortesz

Čekal jsem větší peklo, nakonec se to dá přetrpět, ale mám trochu problém s Jakubem Prachařem, poslední dobou je úplně všude a nemyslím si, že je nějak extra dobrý herec. ()

Tominni

Kdysi jsem si myslel, že by Karel Janák mohl točit vcelku podařené komedie, ale ty časy jsou bohužel pryč a LOVEní to dokazuje. Není to ani velká romantika, ani podařená komedie, ale na druhou stranu Prachař a Geislerová zvládnou udržet film nad přeci jen nad hranicí trapnosti, kam občas nenápadně míří. Přesto to je málo, podruhé už se dívat nebudu ()

PlysovyMacko

Podpriemerná romantická komédia, ktorej problémom okrem jalového deju je nulová chémie medzi hlavnými hrdinami. Taktiež je nepravdepodobné , aby sa o týpka ako je Prachař bili dve ženy. Pobavila ma len postava Evelyn,  so svojimi hláškami dokázala, že je veľká srandistka. ()

blondboss

Lovenie je taká klasická priemerná komédia vychádzajúca z amerického romantického klišé, ktoré je už aj otravné a ktoré nemôže prísť už s ničím novým a zaujímavým. Dejovo to bolo síce priemerné, ale pozerateľné, hlavne čo sa týka Ester Geislerovej. A Evelyn príjemný doplnok - to je taká maska, že proste na ňu stačí pozerať a hneď máte lepšiu náladu. Preto to nevidím až tak hrozne ako ostatní a lepší priemer si tento snímok zaslúži určite. 55 % ()

HrudkaJ

Líbila se mi představa, že má někdo v 35 letech strach, že jí ujede vlak. A taky, že jí už bylo 35. Jinak na tom být single je nejhorší, že je člověk na všechno sám, i když třeba není. A taky, že jakoby moc nemůže plnit to, co chce asi každá žena, být tu i jako něčí partnerka, manželka, maminka nebo jen přítelkyně. Ale asi se i v těch pětatřiceti něco láme a člověk ne snad najednou, ale jakoby zatouží po tom copak s někým být, ale být s ním i tak, že postupně naplní i všechny formy, které by si jednak přála a pak by se asi i ráda konečně stala ženou a to i v tom celém slova smyslu. Ženou jakoby se vším všudy, která nebude svou samotu projevovat nějak veřejně, ale dá ji najevo teprve tam, kde se i to určité osamění může proměnit v nějaké spolubytí či jen soužití. ()

AndrewNewman

Janák sa ukazál ako typický rutinér, akých je v Hollywoode plná riť. Ale nie som sklamaný, pretože české komédie pozerám hlavne pre tú ich pohodovosť, človek pri nich nerieši, občas sa zasmeje, ale väčšinou ide skôr o menší úškrn, než o záchvat smiechu. A v niektorých prípadoch je LOVEnie celkom zaujímavá vec, remeselne je to na dobrej úrovni, hereckej takisto. Ale je to natočené na báze totálne banálneho až priam hollywoodskeho príbehu, v ktorom hlavná hrdinka nájde lásku tam, kde to najmenej čaká. Takže čistý priemer, v niektorých momentoch podpriemer. ()

tomashinka

Zajímalo by mě, jestli si někdy režisér před natáčením sedne do svého ušáku před zapáleným krbem, dá si na klín kočku, zapálí doutník a - odklepávaje popel kočce do kožichu - pomalu a pozorně si přečte scénář filmu, který chce natáčet. Myslím, že ne, protože potom by zkušený profesionál nemohl do filmu nacpat takových kopanců. Téma klasické, herci v rámci tématu vybraní dobře, hodně se mi líbila hudba (pozor - nikoliv trapné, dlouhé a neposlouchatelné karaoke scény) a moc hezky natočené lokace v Pardubicích. Děj se rozjede dobře, nahodí téma a začne se pomalu ale jistě kazit, trapnět a táhnout jako únavný smrad. Vyvrcholí nesmyslným soubojem rivalek na "Malé pardubické" , což byl tedy bobřík trapnosti a tady už jsem fakt kroutil hlavou a očima. A jako zrezivělý hřeb zničila logiku poloviny filmu následující svatba jedné z aktérek s úplně jiným chlapem. Ester se celou dobu tváří nešťastně, kysele, zoufale, rozpačitě, otráveně, nemastně, neslaně... Kdo se na to má sto minut dívat ? Film nemá spád, je utahaný, obsahuje řadu zbytečně dlouhých a nepříjemných scén a velmi málo emocí, které by měl a chce přinést. Zasmál sem se asi třikrát a trapně jsem se cítil asi desetkrát. Přitom z tématu internetových seznamek by se dalo vytřískat mnohem víc a mnohem zajímavějšího, ale tvůrci tuto možnost naprosto zazdili. Celkový dojem z pátečního večera je velmi rozpačitý a prázdný. Půl hvězdy za herce, půl za Pardubice a jednu celou za výběr hudby. Zbývající tři posílám panu Neckářovi - pokud někdy uslyší Prachaře zpívat Lékořici v závěru filmu, bude jich potřebovat celé nebe, aby měl kam odejít. ()

Mr.Lama

Nejlepší film s exteriéry z Pardubic. Ester Geislerová hrála dost toporně, i díky tomu často film nudil. Jednoznačné překvapení Jakub Prachař, který svou postavu vystihl. Janák úplně promarnil možnost v podobě seznamování / lovení. Každá z pouze dvou schůzek nesla jedno klišé, které se pak trapně opakovalo. Plus jsou určitě scény z včelího pohledu. ()

rigby

Zase další film pro ženy, kterému muži nemohou porozumět. Alespoň já jsem se tedy vůbec nebavil. Snad jen několik málo okamžiků bylo světlejších. Chápu, že se jedná o velmi lehkou odpočinkovou komedii, ale v tomto případě se není čemu smát a celé to nějak nedrží pohromadě. Vztahy-nevztahy tu vůbec nefungují, každý je jen nicneříkající papírovou postavičkou, chybí jakékoli vzájemné jiskření. Je to škoda, protože jinak natočené je to docela svěže a i herecký potenciál by se tu našel. ()