Berlínští psi

Německo, (2018–2022), 10 h 3 min (Minutáž: 50–62 min)

Felix Kramer, Fahri Yardim, Samy Abdel Fattah, Mohamed Issa, Anna Maria Mühe, Deniz Orta, Urs Rechn, Katharina Schüttler, Sinan Farhangmehr, Kais Setti (více)

Série(2) / Epizody(11)

Dva policisté vyšetřují vraždu slavného turecko-německého fotbalisty. Jeden z nich má ale kontakty s podsvětím, které z toho dělají kontroverzní případ. (Netflix)

Recenze uživatele TheSpearCZ k tomuto seriálu (2)

Berlínští psi (2018)

Konečně jsem se po nějaké době dokopal k dokoukání tohohle seriálu a bylo zajímavé sledovat jaké výkyvy jednotlivých epizod má tenhle seriál, první díl naladil na pořádnou jízdu, která vzápětí v dalších třech dílech pouze šlapala na místě a takhle nějak to jde celý seriál až do posledních dvou dílů, které jsou naštěstí velkolepé, záživné a zadostiúčiňující. Obecně to hodnotím kladně, protože si nevzpomínám na podobně drsný a syrový seriál z evropského prostředí, který by měl hned několik nezapomenutelných momentů a tím pádem bych rád uvítal i případnou druhou sérii, která by mohla krásně navázat. /80%/ ()

Série 1 (2018) (S01)