Tichá Rose (Laura Vandervoort) pracuje v dámskom módnom podniku a dúfa, že raz bude návrhárkou. Dopravná nehoda poškodzuje jej tvár. Dostáva experimentálnu liečbu kmeňovými bunkami a zanecháva ju silnejšou a krajšou, ako kedykoľvek predtým – ale má to vedľajší účinok... (dixx)

oveckaoa

Ženská dělá v módním podniku poté co ji přejede auto jde na operaci s ksichtem kdy ji změní , ale má to vedlejší účinky. Originál jsem neviděl a ani mě neláká tak nemůžu posoudit jestli je tohle lepší nebo horší souhlasím nicméně , že ty návrhy byly příšerné a některé vypadaly jako by z Šíleného Maxe navíc nepovažuji za umění z šatů ustřihnout rukáv a několik pruhů látky to už pak může dělat i postižený. Kdyby to udržely v myšlence jako by upír, že se musí krmit byl bych spokojenější takhle je z toho jakýsi mutant s přísavkama nebo co to bylo (neřeším originál jestli to tam tak je nebo je) .40 procent za film a 20 procent za ty šaty co měla na začátku na té after party a zombie santu nebo co to bylo. ()

Bobik9

Není to tak hrozné, jak zde všichni hotnotí. Neznám porovnání s původním Rabidem z roku 1977, ale tato novodobá verze není na 46%. "Supergirl" Laura potěší, protože moc filmů nedělá, ale je vidět, že věk jí přináší haldu plastik, možná měla podobný problém jako hlavní hrdinka. Sestry Soskovy nedělají ty horory špatné. Žádné bomby, ale splní to, co od nich očekávám. Pravdou je, že chvilkami jsem myslel, že se koukám na jiný film, než který běžel pře minutou, ale nijak mě to nerozhodilo. Jsem rád, že jsem viděl v malých rolím CM Punka a AJ Lee, to vždy potěší. Zlatý průměr. ()

iXtr3m3

Originál som nevidel, ale toto mi stačilo na obraz. Bolo to sterilné, ničím extra hororové, v podstate ľahko zabudnuteľné. Čo to trochu ťahalo nahor, tak samozrejme slušné spracovanie a slušný casting. ()

Spacecore

Stylisticky zajímavý remake něčeho, co jsem neviděl, ale připomíná to takové 80s horory, nicméně i přes potenciál se to v průběhu trochu překombinovalo a výsledek byl průměrný. Ale rozhodně stojí za zkouknutí. ()

Rathalos

Tak tento kanadsky horor sa mi fest lubil,herecka Laura Vandervoort je ku*evsky krasna,ta rola jej sadla ako uliata,musim pochvalit aj masky,tie boli super,dalej fajn gore efekty,bolo to aj dostatocne krvave a miestami aj nechutne,co je samozrejme tiez plusom tohto filmu,takze za mna jasnych pat hviezdiciek...:-) ()

GameboyNES odpad!

ty vole!!!! 45. minut a tam se řeší jen móda, co to jako kurva má bejt?!!!!! Proč ty vypatlaný Socky dělají remejk kultovní Cronnenbergovi klasiky, když je to spíš nějaká růžová ordinace v ulici!!! Prostě jen nudný odpad!!!! Nicméně jsem to protrpěl až do konce, posledních 5. minut bylo docela fajn. ()

RetroMan

Ve srovnání s Cronenbergovým filmem z roku 1977, ze kterého sálala ponurá atmosféra a beznaděj, je Rabid (2019) jeho moderní verzí a musím přiznat, že mě zaujal snad i více než originál. Zvláště umístění hlavní hrdinky do světa módy a proměna jejích vlastností byla konfrontována s unylostí její původní herecké představitelky. Původní film se zaměřil zejména na šíření epidemie, ale tento remake se tak více přibližuje současnému vnímání konzumní společnosti zaměřené na egoismus, hamižnost a dokonalost. ()

Mamlas

Velmi nezáživný a nudný snímek z prostředí modelek. Vleče se to jako snopel. V zásadě jde o to, že jedna vegetariánka se po operaci změní na něco jako upíra. Sem tam někoho kousne, ale většinu filmu si holky žvatlají o svých věcech. Velké zklamání. (12%) ()

Pitryx

Tak rozhodně lepší film než jeho předchůdce, dílo to slavného pana Cronenbergra. Tam sice divák viděl pár lehce erotických záběrů (skutečně lehce), ale trikově to bylo velmi chudé. Ono to je trikově chudé i zde, totiž na tu dlouhou stopáž. Ta měla být rozhodně kratší. Maskéři se skutečně činili a předvedli že umí. Dějově však bohužel roztahané a místy hodně nudné. Přesto si to u mne čtyřicítku vybojovalo. ()

djbarrel

Původní verze se mi líbila asi víc. A nemyslím, kvůli době svého vzniku, protože jsem originál viděl před několika málo lety, ale spíš je to tím, že původní film měl podstatně tísnivější a dusnější atmosféru. Tady se mi to zdálo spíš jako slabší thriller než horor. Samosebou po trikové stránce je tohle asi o dost lepší i gore efekty jsou v dostatečné míře, ale nějak se mi zdá, že ta sedmdesátá nebo osmdesátá léta k tomu filmu prostě sedí víc. Tahle lehce zmodernizovaní verze ( aby se hodila do současné doby ) mě moc nenadchla. Možná se mohl udělat dobový remake, to by podle mě bylo lepší. Celkově se nejedná o nijak špatný film, ale malinko ztrácí na originál. 60% ()

BlondJames

Originál z roku 1977 jsem neviděla, ale tohle ti mi byla teda pořádná kravina, i když ten šílený doktor zapůsobil nakonci fajn.Masky taky ušly, ale toho obřího piňďoura jsem teda nepochopila.Vlastně je to celý takový zvláštně divný.. ()

brasek odpad!

Zúfalstvo! Tento snímok od začiatku sa mi nepozdával, proste amatérske, gýčovité, bez atmosféry. Horor? Asi oba v tom, že som skoro umrel keď som sa díval. ()

Catella

Kdybych se trochu líp učila a nebyla tak líná, tak jsem z gymplu mohla jít na medicínu. A kdybych šla na medicínu, byla bych plastickej chirurg. To je můj sen. Zvětšovat kozy, vodsávat tuk, odřezávat spadlý víčka... A lidem, co by ke mě šli na plastiku, bych po operaci pro lepší zotavení pouštěla přesně tenhle film. Aby věděli, že jít na plastiku nebyl úplně fajn nápad... ()

DyingAngel

Exkluzivita nadania "twisted sisters" Soskových ma zrejme nikdy neprestane baviť a udivovať. Takto nejako si predstavujem kvalitne prepracovaný horor so všetkým, čo by mal mať. Ten desivý vreskot hlavnej hrdinky ešte dlho nedostanem z hlavy. Zvrátenosť sa tu skĺbila s estetickosťou, ktorá bola miestami viac než psychedelická a tragicky monštruózna. Takýchto filmov by som uvítala viac. ()

Sylviiik

Už jsem viděla mnohem povedenější počiny. Tenhle nebyl nijak výjimečný. Děj předvídatelný, hlavní hrdinka nesympatická, a to ani nemluvím o tom, že jsem se na to musela dívat s titulkami, které buď překládal google, nebo totálně kolosální čů*ák, protože?....Prostě jiné titulky k dispozici nejsou.Od půlky je celý film přitažený za vlasy, všechno v krvavé kuličce smíchané dohromady, čili to nedává žádný smysl! Ach jo... ()