Reklama

Reklama

Očekávané válečné drama vizionáře Christophera Nolana vychází z událostí evakuace obklíčených francouzských, britských a belgických vojáků z pláží severofrancouzského Dunkerku na jaře 1940. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

Spíš než o děj, jde o tu nudu tam-( je to natočený nezáživně.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Lacike

O jakémkoliv ne. Dneska u spousty filmů stačí vidět jeden trailer a člověk ví naprosto přesně, na co jde. 😀

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Ištván87

Hlavně fandové Nolana si zjistili naco jdou do kina a byli celkově většina spokojených.. Dle toho i to vysoké hodnocení.. Ted uz to praveze v telce vidí ti nefandove a zvedavci, kteří teda ani nevi naco koukaj a samozřejmě hodnocení padá.. Takhle to vidím já.. 

na příspěvěk reagoval Lacike

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Spíš si říkám, jak moc velký jsi odborník na střih, že poznáš, že tam Dunkerk nemá co dělat.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Můžete si o tom filmu myslet cokoliv, ale po technické stránce mu budete těžko něco vyčítat.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

rounen

Češi obecně o filmech moc nepřemýšlejí. Alespoň někteří. Švagrová šla kdysi do kina na Posledního skotského krále v domnění, že jde o nějakou pohádku. 😁

na příspěvěk reagoval rounen, kamigava

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Kobain

to aj ja fakt som cakal nieco extra na konci a nic jedine + je za toma hardyho v tom lietadle ma to bavilo 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Lacike

To je to o cem jsem psal, ze Češi ani neznaji jak to bylo se situaci u Dunkirku.. Pak ani nevi o cem je film a co vlastne viděli.. Jakoze mi je to jedno, jen píšu ze je lepsi o tom neco vědět a pak se podivat na film.. Nepsal jsem kazdy film, ale tento je na to vhodný.. Takze tak

na příspěvěk reagoval Ištván87

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Kobain

Tam jde o invazi, Nolan skocil rovnou do nejakyho uryvku z valky u Dunkirku.. Hodne fandu si přečetlo nez slo do kina, o cem je vlastne Dunkirk, at uz z wikipedie apod. Ale nejlepe kdyz znas oc tam šlo, a pak se vlastne podivat na film.. 

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

mzss1

To se stane, je to normální. Také občas měním i nahoru. Kolikrát i o více *. Lidi si to moc neuvědomují, ale hodně záleží i na náladě, ta hraje taky velkou roli.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Pilda17

To chápu, u mě se moc názory nemění, spíš se naopak stává, že mi nějaké filmy po časem baví víc... :)  Třeba Nolanovu trilogii Batmana, líbila se mi, ale dal jsem slabé 4* a po čase jsem si to natolik oblíbil, že jsem přehodnotil názor na max a mám doma celou kolekci. :))))

na příspěvěk reagoval Pilda17

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Lacike

Ano je to tvůj názor, neberu ti ho. Já byl v IMAXU poprvé, tak jsem udělaný ještě teď, skoro po půl roce.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

mzss1

Zhruba 80% filmů časem měním. Po několika zhlédnutí se názory mění. Aby si udržel 5* film, musí být pecka i podruhé. Třeba bude i Dunkerk, kdo ví. To zjistím časem. Jen si myslím, že Dunkerk doma nebude to pravé, takže si prozatím pár let zapamatuji ten zážitek z IMAX.

na příspěvěk reagoval mzss1

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Pilda17

Verim, ze v Imaxe by som sa nezacal nudit po deviatich minutach ale az po dvadsiatich a potom by mi zacalo vadit, ze to nema pribeh.

na příspěvěk reagoval Pilda17

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Pilda17

Když jsem se tě ptal krátce po premiéře, povídal si mi, že s hodnocením určitě nepůjdeš níže. :P Ale to si šel i z filmu TO. Nerejpu, jen mě zajímá názor na tvé sledování filmů. Já si vždy rozmyslím koment a čekám někdy i 2-3 dny. :)

na příspěvěk reagoval Pilda17

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Lacike

Ne já přiznávám, že Dunkerk vidět z pohodlí domova na mé nekvalitní tv, tak takové nadšení nebude. Ten IMAX udělal dost, s velkou pravděpodobností až se podívám příště, nebude to takové a s hodnocením půjdu níže.

na příspěvěk reagoval mzss1, Lacike

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Já to viděl v kině a i tak mě to moc neuchvátilo, včera jsem si to stáhl a viděl to podruhé a můj názor se nemění. Špatný film to rozhodně není, má to svůj Nolanovskej styl, natočené je to co se týče akce, lodí, letadel apod prvotřídně, ale víc bych v tom nehledal, děj, postavy atd - to mi chybí, prostě to není tak pojato, aby mi to sedlo. Přesto lepší 3* - solidní nadprůměr u mě. :)

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Přichází den, kdy se každoročně obracíme na nejoblíbenější uživatele, aby se nám svěřili se svými topkami 3 filmů (a případně 3 seriálů) uplynulého roku. Od loňska je navíc doplňují i vybraní… (více)

Tenet je Nolanův druhý nejdražší film

Tenet je Nolanův druhý nejdražší film

11.01.2020

Nadcházející špionážní thriller Christophera Nolana Tenet bude režisérovým druhým nejdražším filmem vůbec. Film, jenž se bude zabývat manipulací časem, má podle serveru Variety (a následně potvrzeno… (více)

Jaký dostal Nolan rozpočet?

Jaký dostal Nolan rozpočet?

23.06.2019

Režisér Christopher Nolan se za poslední roky vypracoval do pozice, kdy je vlastně úplně jedno, co se rozhodne natočit, domovské studio Warner Bros. mu na to totiž dá takový rozpočet, jaký si řekne,… (více)

90. Oscary - výsledky

90. Oscary - výsledky

05.03.2018

Výroční 90. ceny americké akademie znají své vítěze. Nejprestižnější ocenění a díky tomu také „nejoblíbenější chlapík Hollywoodu“ se předával v Dolby Theatre, jak už je tomu dlouhou dobu zvykem.… (více)

Reklama

Reklama