Epizody(7)

unitedfan

Až na pár zaškobrtnutí brilantní a skvěle vygradovaný seriál. Ve finále všechno do sebe krásně zapadlo a ukázalo se, jak jsou osudy jednotlivých protagonistek propojené. Herecké výkony naprosto perfektní. Těším se na druhou sérii. ()

BStone

Vydařená sonda do života zazobaných rodin, která dokáže udeřit nejeden hřebíček na hlavičku a taky umí trefně ukázat co s lidmi může udělat nadbytek všeho. 75% ()

MarqueeMoon

OBSAHUJE SPOILERY: Shailene Woodley znásilní muž. Porodí dieťa a chce začať odznova niekde inde. Napríklad v mestečku Monterrey. Spozná kamošky Reese Whiterspoon a Nicole Kidman. Neviem ako skoro, ale myslím, že veľmi (a iste to tak malo veľa ľudí pri sledovaní tohto seriálu) mi napadlo, že ten zlý násilník, ktorý znásilnil Shailene Woodley je vlastne týrajúci manžel Nicole Kidman. Vravel som si a dúfal som, že tak úbohú zápletku alá mexická telenovela to mať nebude, no žiaľ naplnilo sa to. Celkovo miestami nudné, často málo uveriteľné a tvári sa to viac, než čo to v skutočnosti je. Uznávam aj klady seriálu ako herecké výkony najmä Nicole Kidman, niekedy dobré dialógy a poukazovanie na dôležité témy a s tým súvisiace niektore dobré napísané postavy, plus prostredie a scenéria.. ale pre mňa je to málo, skutočne nechápem ako môže mať toto dielo tak vysoké hodnotenia. Veľmi preceňované, no stále slabý nadpriemer. ()

Forrestovi

Výborně herecky obsazený seriál! Toť poznámka č. 1. Skvěle vystavěné psychologie postav! Toť poznámka č. 2. Skvěle sestříhané! Toť poznámka č. 3. Nahlédnutí do americké vyšší třídy je pro mě odstrašujícím příkladem, kde a jak bych přesně žít nechtěla. Toť poznámka č. 4. Skvělá hudba! Toť poznámka č. 5. Hltala jsem jednotlivé epizody i navzdory faktu, že mi dlouhou dobu nebyla sympatická ani jedna z hlavních postav! Toť poznámka č. 6. Skvěle našlápnuto na 2. sérii (udržet takové tajemství v okruhu 5-ti žen – nemožné)! Toť poznámka č. 7. ()