Žít si svůj sen (S01E03) (epizoda)

Living the Dream

USA, 2017, 52 min

Mam pocit, ze pot omhle dile my Kidman naslapnuto na Emmy(12.3.2017)

Disney na ledě versus narozeninová party s kouzelníkem. A na válku je zaděláno. Pětice žen řeší své konflikty s muži, bývalými partnery, dětmi a především mezi sebou navzájem, protože všechny jsou individuality a nechtějí být vláčené životem. Od první epizody víme o avizované vraždě. Od první epizody víme, že děti v mnohém kopírují ten zmatený svět dospělých. Od první epizody víme, že stejnojmenná předloha Liane Moriarty je velmi trefná a že podle ní zkušený scénárista David E. Kelly napsal výborné dialogy. Od první epizody víme a oceňujeme, že hlavní postavy jsou velmi přesně prokreslené. A já pevně věřím, že mě to bude bavit i nadále.(10.12.2017)

Kolem třetího dílu už si pohrávám s myšlenkou, že si udělám v budoucnu čas i na předlohu Liane Moriarty. A začínám si být jistá, že televizní drama Nicole zcela jistě neškodí. Však ona věděla, proč show i spoluprodukovat.(28.8.2017)

Kromě zlepšení trochu větší ponor do postav, završila třetí epizodu moje srdcovka https://www.youtube.com/watch?v=n2MtEsrcTTs.(24.3.2017)

Fajn, je definitivně rozhodnuto, tento seriál je dobrý. S každým dílem mi tvůrci nabízejí možnost lépe a lépe poznat jednotlivé postavy a vžít se tak do děje. Samotného mě překvapuje, jak mě zaujal příběh pojednávající povětšinou o ženách v domácnosti, o jejich vztazích a dětech, ale stalo se.(6.9.2017)