• castor
  ***

  Režisérka Andrea Arnold (došla si už pro tři Ceny poroty na festivalu v Cannes) dokáže emoce vtlačit do uvěřitelných mezí, udrží v divákovi při každé příležitosti jemné napětí a potvrzuje, že patří k tomu nejzajímavějšímu, co mohou Britové z ženských autorek nabídnout. Tak jako Jean-Marc Vallée ve svém vyprávění nemoralizuje, jednání hrdinů nehodnotí a snaží se zůstat vcelku objektivní, neboť se snaží měřit oběma stranám stejně. Psychoterapeutka pokládá nepříjemné otázky a zdá se, že Madeleine si v téhle partnerské rovnici úplně nevěří. Renatina dcera se bojí, že svět čeká zkáza, ale hlavně má zmatek v hlavě kvůli svým povedeným rodičům. Jane se otevírá nové známosti a Perryho matka dál slídí. Ale jinak nic extra dějového nebo zajímavého. Laura Dern palec nahoru.(30.6.2019)

 • LachtanShows
  *****

  Okey, tak po téhle epizodě posílám bez váhání Big Little Lies mezi moje favoritní seriály. Další týden čekání bude krutá daň za tak perfektní scénář a herecké výkony.(25.6.2019)

 • KR4T4S
  ****

  Jestli první série patřila hlavně Kidman, druhá je ve znamení Laury Dern. Hltám každou scénu s ní.(25.6.2019)

 • micle21
  ***

  Já nevím, mně ty ženské přijdou čím dál tim více nesympatické a jsem na straně jejich chlapů. Hlavně Adam Scott je výbornej.(1.7.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace