Myšák Stuart Little

Stuart Little

Myšiak Stuart Little

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Německo, 1999, 84 min

Vtipné, zábavné, rodinné, možná trochu kýčovité a někde přehnané, ale účel to splnilo bez pochyby! Zaujmout každého, hlavně nejmenší! Kdo se na malého myšáka podíval, tak myslím, že většina z Vás, by se chtěla dostat do Stuartovo kůže a prožít dobrodružství, která nabídl! Jinak musím upozornit na Hugh Laurieho, který zde vypadá velice komicky, ale svojí nenáročnou roli zvládl.(10.11.2009)

Myš z dětskýho domova , mladej doktor House a záporák z ,, Jako kočky a psi. " Tak by se zřejmě dal s dnešním nadhledem hodnotit tento film - vzhledem k tomu že ale v době vzniku tohoto filmu žádný z výšše zmiňovaných titulů v kině nebyl musím říci že jsem se skvěle bavil. Michael J.Fox v češtině Dejdar...prostě tenhle film byl parádní.(25.5.2011)

Videl som to niekedy v roku 2002 a všimol som si v jednej polohororovej scéne istý shyamalanov tradičný trademarkový strašiaci prvok, keďže je spoluautor scenára. V tej dobe som sa ešte aj celkom slušne pobavil a považoval to za slušnú, nikomu neškodiacu rodinnú zábavu. Na tom sa časom asi nič nezmenilo. Overovať si to ale nepotrebujem.(24.3.2013)

Jistě znáte tu situaci, kdy máte starostí plno, nechcete se ničím příliš zatěžovat a spíše oddechovat? Tak tento film, stejně jako jeho pokračování, jsou tu přesně pro vás. Je jedno, který díl si vyberete. Mimochodem, s odstupem času je pro mě zajímavé zde vidět představitele prince Jiřího z Černé zmije - Hugha Laurieho.(27.1.2009)

Film, ktorý nemá umeleckú hodnotu a film pri ktorom sa nebudete skvele baviť. Ale zároveň film, ktorý je milým prekvapením, ktoré vás vráti do detských čias. Zaujímavé spracovanie, tuším toto bol prvý animák o myšiach (dnes je zaujímavé spracovávať podobné filmy) a musím uznať, že na rok 99 fakt namakaný film. 65%.(25.3.2013)

• - Jenny McCarthy byla nabídnuta hlavní role, ale herečka odmítla. (D3VIL)

• - Když Stuart hraje na kytaru, jeho "kachní" chůze se velmi podobá té Martyho McFlye z Návratu do budoucnosti (1985). Stuarta daboval Michael J. Fox, který ztvárnil také postavu McFlye. (D3VIL)

• - První den jde Myšák spát v modrém pyžamu, ale probouzí se v červeném. (Mr.Hudson)