poster

Myšák Stuart Little

 • USA

  Stuart Little

 • Německo

  Stuart Little

 • Slovensko

  Myšiak Stuart Little

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Německo, 1999, 84 min

 • Peytl
  **

  Dr.House a nablblá mouse, ostatně jako celá Malá rodina. Já trpěl, má milovaná bedna trpěla, trpělo i křeslo, na kterém jsem prdelí poskakoval s přáním brzkého konce...kupodivu i syn, ač oslaben angínou, měl tendenci zmizet a plazil se přes práh z obýváku vstříc dešti....výborná alternativa, bude moudrý po otci, krásný už je.(21.9.2013)

 • kaylin
  ***

  Takový prvoplánově hezký rodinný film, který má k dispozici zajímavé herce, ale hlavně na svou dobu velmi dobrou trikovou stránku. Stuart i v roce 1999 vypadá, jako kdyby byl skutečný, i když je pravda, že je přece jen až moc roztomilý. Shyamalan napsal scénář, kterým nikoho nechtěl urazit, jsou zde silné emotivní scény a jako rodinný film to stále funguje. Přese všechno, kočky mám pořád rád.(14.5.2014)

 • Greg25
  ***

  Je to nereálné, ale pokud to budete brát jako pohádku pro vykouzlení úsměvu na rtech, tak to není zase tak špatné....... Jako malá jsem tuhle pohádku zbožňovala a i když jsem z toho věku dávno vyrostla, tak ocením zejména Hugha Laurieho coby otce malého George. :-) Jinak uznávám, že je to nereálné a ani scénář nedosahuje vysokých kvalit. Ale co, je to natočeno pro určitou věkovou skupinu a té se to určitě líbí (nebo alespoň líbilo, jako kdysi mě).(27.3.2007)

 • Estrellita
  *

  Jestli existuje dementní rodinný film, je to tohle. Jasně, vizuálně asi v pořádku a nápad neohraný, ale... ALE! Jak proboha mohli normálně smýšlející rodiče přinést domů myš jako svého syna? Proč si prostě nevybrali některého z chlapců, aby měl jejich pravý syn normálního bráchu a všechno bylo bez problémů? Panebože, tolikrát jsem si klepala na čelo... Tady mě můj oblíbený režisér (coby scénárista) opravdu zklamal. Pitomost na entou!(11.4.2013)

 • zodiak217
  ***

  Zaujímavé na tú dobu skúsiť to s umelým myšiakom v hlavnej úlohe v celovečernej snímke a postaviť k nemu ako kolegov skutočných hercov. Určite to bol prelomový film, lebo dnes sú už takéto javy bežné. Celkom som sa pobavil aj keď som bol ešte vtedy dieťa a neviem, či by ma to aj teraz tak chytilo. Určite nemám nič proti takejto produkcií a hlavne detský diváci si prídu na svoje. Ale sranda musí byť a filmy sa musia točiť pre všetky vekové skupiny je to na každom individuálne čo sa mu páči a čo nie. Mňa to až tak neoslovilo, ale rozhodne to nie je zlá snímka.(4.10.2010)

 • - Dva detektivové se jmenují Allan a Sherman podle slavného komediálního zpěváka Allana Shermana. (D3VIL)

 • - První den jde Myšák spát v modrém pyžamu, ale probouzí se v červeném. (Mr.Hudson)

 • - Scéna s klavírom Heart and Souls vyšla len pre ABC TV. Na slovenských či českých DVD nosičoch by sme ju hľadali márne. (dees45)