Myšák Stuart Little

Stuart Little

Myšiak Stuart Little

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Německo, 1999, 84 min

Soundtrack Alan Silvestri: 1. I Need To Know - R Angels [3:53] ,2. The Two Of Us - S Club 7 [3:34] ,3. You're Where I Belong - Trisha Yearwood [4:17] ,4. If You Can't Rock Me - Brian Setzer Orchestra [2:40] ,5. 1+1=2 - Lou Bega [4:03] ,6. He Rules - 702 [3:04] ,7. Home - Brian McKnight [4:22] ,8. Walking Tall - Lyle Lovett [3:16] ,9. Lucky Day - Matt Goss [4:03] ,10. Mouse In The House - Colby O'Donis [4:34] ,11. As Long As I Can Dream - Debelah Morgan [4:29] ,12. The Boat Race - Alan Silvestri [5:12] ,13. I'm Gonna Miss You - Alan Silvestri [4:43] ,14. You're Where I Belong (Soul Solution Remix) - Trisha Yearwood [4:04],(16.5.2011)

Myš z dětskýho domova , mladej doktor House a záporák z ,, Jako kočky a psi. " Tak by se zřejmě dal s dnešním nadhledem hodnotit tento film - vzhledem k tomu že ale v době vzniku tohoto filmu žádný z výšše zmiňovaných titulů v kině nebyl musím říci že jsem se skvěle bavil. Michael J.Fox v češtině Dejdar...prostě tenhle film byl parádní.(25.5.2011)

Nápad s tímhle filmem byl dobrý. Sice se mi moc nelíbí, když filmaři kombinují herce a animaci, ale tady to udělali docela dobře a s citem. Děj je sice takový nic moc, ale pro děti je to ideální pohádka, hezká, která neurazí. Ti starší si tenhle film asi neoblíbí. Skvělý je ale dabing Dejdara, to se musí nechat.(9.6.2014)

Ďalší z mojich obľúbených filmov. Viem, že je to detinská záležitosť, ale mňa tieto detinské záležitosti proste strašne berú. Myšiak Stuart je veľmi roztomilý a hneď si získal moje sympatie. Nápad vložiť animovanú postavičku do hraného filmu ma vie strašne očariť a aj vďaka tomu mi tento film prirástol k srdcu. Aj ostatné postavy sú veľmi sympatické a veľmi ma dojíma vzťah rodiny Littlovcov k Stuartovi. ...Nemám tomuto filmu čo vytknúť, ja sa tých presladených rodinných komédií nikdy nenasýtim :-)(5.10.2011)

Neuvěřitelně průměrný dětský film s násilně pateticky naroubovanou zápletkou. Všechno se točí kolem mluvící myši sirotkovi, jenž se však přesto dostane do lidské rodiny. Následuje sled více či méně otřepaných vtipů a ubrečných frází s morálním podtextem mající za cíl předvést digitálně zdařilého Stuarta a pak hlavně dojmout. Příběh průhledný jako sklo nezachrání ani sympatický kocour Snížek (málo prostoru) a už vůbec ne lidské postavy jednající přesně podle Disneyho rovnice... Pokud o to přijdete nemusíte truchlit.(29.9.2005)

• - Scéna s klavírom Heart and Souls vyšla len pre ABC TV. Na slovenských či českých DVD nosičoch by sme ju hľadali márne. (dees45)

• - Když Stuart hraje na kytaru, jeho "kachní" chůze se velmi podobá té Martyho McFlye z Návratu do budoucnosti (1985). Stuarta daboval Michael J. Fox, který ztvárnil také postavu McFlye. (D3VIL)

• - Jenny McCarthy byla nabídnuta hlavní role, ale herečka odmítla. (D3VIL)