Reklama

Reklama

Riker je v šoku, když zjistí, že se Picard na lodi vydává za žoldáka. (SkyShowtime)

Recenze (6)

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trochu ťažkopádne sa rozbiehajúca zápletka dvojepizódy, ktorej prvý diel nevyznieva dvakrát vierohodne - od všetkých postáv, ale je pekne akčná a hosťujúci Richard Lynch je kvalitným záporákom. ()

PKD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jeden z těch lepších 2dílů s démonickým Ríšou Lynchem, který se sice chová jako Beran, ale je to Baran:) a Robin Curtisovou, které tahle Vulkánka sluší mnohem více, než ta z ST III a IV.;-) Vítané oživení v podobě faktu, že Picard je členem posádky zcela jiné lodi a pěkný provocateur) a Enterprise velí konečně (The best of Both Worlds nyní nepočítám) Riker.;-) Plus za Kámen z Golu. Vždy mě zajímaly díly, kde se probíral starověk Vulkánu či Kronosu. ()

Reklama

noriaki 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skvělá kriminální / dobrodružná / thrillerová epizoda s několika nepředvídatelnými zvraty a netradičním prostředím. Při sledování Star Treku občas zapomínám, že členové Hvězdné flotily jsou nejlepší z nejlepších. Špičkoví odborníci podrobující se přísným pravidlům a neustálému sebeovládání. Je osvěžující se sem tam podívat i do nižších pater společnosti. Jen to nesmí zdegenerovat jako v Picardovi. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama