poster

Ghost Rider

 • USA

  Ghost Rider

 • Slovensko

  Ghost Rider

Akční / Thriller / Horor / Fantasy

USA / Austrálie, 2007, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  Četl jsem, že to byl sen Nicolase Cage hrát ve filmu jeho nejoblíbenějšího komiksového hrdinu, motorkáře a dost na to pekelnýho hráče, který se s ničím nepáře. Ghost Rider je na první pohled zajímavý protihráč krvežíznivým nepřátelům, ale také je to nic moc vizuálně zpracovaná postavička, jenž si ale Nicolas vychutnává jak nejlíp může, proč by také ne. Je vidět, že to není myšleno nějak vážně a tak se dal dohromady s dalším komiksovým šílencem M. S. Johnsonem a nakonec vznikl tento masokombinát, smíchanina všehomožného, jen ne ničeho nového, co se ale vcelku dobře sleduje a o to líp hodnotí. Ne Nicolas Cage není herecky na suchu, točí co ho baví a je to na druhou stranu velice dobře, že se nebojí jít do něčeho o čem předem ví, že nemá šanci dostat se na vrchol oblíbenosti. --- Bez strachu se nedá žít.(29.8.2007)

 • movie
  ****

  Jeeee, to se to vážně nikomu nelíbí? Přece takové ty comixy většinou jsou. Má to nádech béčka a lacinosti a nechybí tomu trocha komedie, lásky i heroismu. Mark Steven Johnson tohle dobře zapracoval už do DAREDIVALA, ale GHOST RIDER je ještě o malý stupínek dál. Samozřejmě, chybí tomu technická preciznost a vyšperkovaný scénář SPIDERMANA apod., ale co byste vlastně chtěli, vždyť se koukáte na film o chlapíkovi co se mění v dvoumetrového hořícího kostlivce na motorce. A potud všechno dobrý ...(13.3.2007)

 • Tetsuo
  *

  Když už to skoro začíná být legrace, velmi campy a velmi cheesy, tak se to vždy zvrhne zpátky do špatného velkorozpočtového comicsu. Kdyby to vzniklo v 80. letech a stálo tak 20 milionů a hrál tam Bruce Campbell, tak by mě to bavilo upřímně. Takhle se guilty pleasure úsměv vyloudil jen přes zkřivěně kyselý úsměšek.(25.12.2007)

 • genetique
  ****

  Na 'Ridera' som sa tešil porovnateľne ako na 'Transformers', no po zmietnutí kritikou, svetovým aj tuzemským hodnotením som sa rohodol nevyhodiť za kvalitné kino pol môjho týždenného vreckového a teraz toho ľutujem. Ľútosť síce obchádza také aspekty akými sú herecká vyspelosť, scenáristická logickosť a zhmotnenosť postáv, no to mi v tomto zábavnom kúsku, ktorý predviedol Cage a spol. viac-menej neprekážalo. Sklamaný som bol viac z nijak zvlášť prevedených súbojov a ukrutne trápnou, no musím povedať doslova debilnou lebkou, ktorá je to prvé, čo si na 'ohnivákovi' divák všimne. Každopádne som bol ale prekvapivo spokojný a budem rovnako ak sa pokračovanie rozbehne. Cage na to kažodpádne ešte má a na svoj vek vyzerá bohovo akčne. 80%.(10.11.2007)

 • Superpero
  **

  Stupidní blbost s shitovníma efektama a nejdebilnějšíma bitkama co jsem kdy viděl. Všichni ti přisluhovači ďábla choděj na ghost ridera po jednom a pak jen stojej nic nedělaj a čekaj, až on je spoutá bičem... Cage je sice docela dobrej, ale jakmile se z něj stane kostra jde to totálně do hajzlu. Jediný klad je hezká Eva Mendes a fakt, že na konci Cage krosí ďábla brokovnicí.(26.8.2007)

 • - Nicolas Cage posiloval tři hodiny denně, aby v polonahé scéně vypadal jako superhrdina. V některých recenzích se pak dočetl, že svaly jsou digitální. (Siriuss)

 • - Ve scéně, kdy Ghost Rider (Nicolas Cage) odjíždí z policejní stanice, je možné si všimnout, že z poničeného neonového nápisu garage zbývají jen poslední dvě slabiky rage, což v překladu znamená vztek. A právě ten hlavní postava ve scéně pociťuje. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Ve scéně v čase 1:28:48, kdy Johny (Nicolas Cage) jede do svého bytu, aby zachránil Roxane (Eva Mendes), má v záběru celou dobu sešláplou spojku a podle zvuku motoru neřadí, přesto stále jede. (Marrty3)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace