poster

Ghost Rider

 • USA

  Ghost Rider

 • Slovensko

  Ghost Rider

Akční / Thriller / Horor / Fantasy

USA / Austrálie, 2007, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheDarKnig
  **

  ne a ne, Nicholas hraje tak bídně, že jsem se ho bál více, než těch pekelníků. Ještě že je většinu času a hlavně akce pixelový a s hořící lebkou. Tak aspon nemůže uplatnovat svoje smrtící pohledy. Ten kovboj se mi zamlouval mnohem víc. Absolutně do pekla poslána komiksovka s tak zajimavými kořeny. Ještě, že se to jakž takž dá považovat za Guilty Pleasure a ty scény s kostlivákem a úvodní a závěrečný monolog byly dostatečně pekelné..(18.10.2008)

 • Arx
  ***

  Ano. Určitě sem si od filmového Ghost Ridera sliboval víc. Nicméně musim připustit, že jsem se u filmu celkem dobře bavil. Myslím že většina diváků půjde z kina s dobrým pocitem. Před vchodem ale vypněte mozek. Na Ghost Ridera se jen a jen dobře kouká...... Nakonec mu dávám tři hvězdičky, které si určitě podle mě film zaslouží...(2.3.2007)

 • balone
  *

  Tak jak jsem se na to těšil, tak jsem byl i zklamán. Další komiksák ve filmu, který má skvělého hrdinu a dopadne takto. Nicolas Cage nebyl zrovna nejlepší volba pana režiséra a příběh? Pořád na stejné brdo, že jim to někdo žere se divim. Pořád se mi tam však líbily nějaké efekty a tak nemůžu dát přímo odpad.(14.10.2009)

 • petero
  **

  Mark Steven Johnson ma tentoraz až tak nepotešil ako v prípade Daredevila. Ghost Rider je podobne ako Ultraviolet preefektovaný a pozerať sa na súboje dvoch digitálnych postáv postráda potrebné grády a charizmu hercov. Celé je to nejaké divné, nemastné neslané a nedotiahnuté. Namiesto očakávaného krvavého hororu som dostal rozprávkový žvást.(5.3.2007)

 • 3DD!3
  **

  Mark Steven Johnson je přímo neskutečný babral. Zmršil snad všechno z čeho se dalo vykřesat napětí a temnota komiksu. Jediné co křesal on, byli vtípky, některé přiznávám byli někdy dobré, ale většina spíš ne. Cage si roli užil, jen co je pravda a jeho přehrávání (muselo to být úmyslné jinak si to nedovedu vysvětlit) je místy i zábavné. Triky se moc nepovedly. Na to, že se na nich pracovalo přesčas je to vlastně docela žalostné. Většina démonů vypadá digitálně až běda a sám Ghost Rider má občas velké rezervy. Je tu sice pár "must see" věcí (ghostrideří motorka a kůň jedoucí bok po boku), které se povedly, ale na to jaký potenciál GR měl je to moc špatné.(22.8.2007)

 • - Cageův příčesek si každý den vyžádal tříhodinovou aplikaci. (imro)

 • - V záběrech, kdy se Nicolas Cage promění v Ghost Ridera, museli tvůrci vizuálních triků odstranit Cageovu hlavu a na ramena mu umístit hořící lebku. Jelikož ale nemohl použít oči ani ústa pro projev emocí, rozhodl se režisér vyjádřit jeho duševní stav pomocí zbarvení plamenů: když se rozvášní, plameny se rozpálí doběla, když zesmutní, plameny se naopak utlumí a zmodrají. (Pumiiix)

 • - Carter Slade (Sam Eliott) řiká Johnnymu (Nicolas Cage), že Blackheart (Wes Bentley) nemůže vstoupit na posvěcenou půdu, ten ale v kostele vyslýchal a poté zabil kněze. (GreatestFan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace