poster

Ghost Rider

 • USA

  Ghost Rider

 • Slovensko

  Ghost Rider

Akční / Thriller / Horor / Fantasy

USA / Austrálie, 2007, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $110miliónovTržby USA $115,802,596Tržby Celosvetovo $228,738,393Tržby za predaj DVD v USA $110,282,775 //počet predaných kusov 5,222,755/videl v kine:40%/(27.3.2007)

 • Hitman_47
  ****

  Ono je škoda, že je to spíš komedie...Ghost Rider by mohl být o dost lepší, kdyby byl stylizován jako horrorová akční jízda. Co se týče Cage tak jeho výkon je holt hodně závislý na celkem hloupém komediálním scénáři, proto hlavně v první půlce se pořád snaží být neuvěřitelně vtipný....ve chvílích, kdy o to nikdo neusiloval, tak mu to celkem šlo. Určitě je to zprasení předlohy, ale jelikož jsem z předlohy viděl všehovšudy jeden sešit, tak mě to až tak moc střeva netrhá ;) Já se nenudil a scény s Ghost Riderem samotným byly natočeny celkem dost zručně...ostatně, já byl jeden z těch, kterým se i trailer líbil. Ovšem kdyby se náhodou točilo pokračování, tak bych to pro jistotu nechal na někom jiném, než na MSJ. Přeci jenom...Ghost Riderovi očividně PG-13 a komediální přístup moc nesluší.(17.9.2007)

 • Lima
  ***

  Tož děcka, pozorte!! Ghost Rider - ideální na takové to "domááácííí žvýýkááááníííí", nejlépe popkornu s mozkem v režimu ´switch off ´. Bezbolestně odsýpající hovadinka, s komicky přehrávajícím Cageem (který film od filmu pracuje na své možné budoucí pověsti "hereckého Eda Wooda"), s příjemnými ženskými vnady Evy Mandes a roztomilou komiksovou stylizací, přičemž srandovní hořící lebajzna Johnnyho Blaze je ještě víc cool, než Cageův pracně přilepený příčesek a to už je co říct. Škoda jen, že hlavní záporák Blackheart je totální nula, která by nenahnala strach ani mému vyplašenému křečkovi a ještě větší škoda toho naprosto zhovadilého finále, které svojí kvalitou klesá někde na dno céčkového bahna do sousedství ´Power Rangers´. Ale co, těsné 3 hvězdičky, ať nežeru. Johnsonův film je sice v silné konkurenci jednou z nejslabších komisovek, ale určitě zářezem do mých guilty-pleasure trofejí :o) A "náhradní pytel" jsem k tomu nepotřeboval!!!(31.5.2007)

 • viperblade
  ***

  Trailer jsem viděl v kině a řekl jsem si : "To by mohlo být super!" Pak jsem to viděl na DVD. Jsem rád, že jsem ušetřil nějaký ty prachy a nešel do kina. Byla by to škoda... zklamání, hlavně Nicolasi, máš takové role zapotřebí?(26.6.2007)

 • genetique
  ****

  Na 'Ridera' som sa tešil porovnateľne ako na 'Transformers', no po zmietnutí kritikou, svetovým aj tuzemským hodnotením som sa rohodol nevyhodiť za kvalitné kino pol môjho týždenného vreckového a teraz toho ľutujem. Ľútosť síce obchádza také aspekty akými sú herecká vyspelosť, scenáristická logickosť a zhmotnenosť postáv, no to mi v tomto zábavnom kúsku, ktorý predviedol Cage a spol. viac-menej neprekážalo. Sklamaný som bol viac z nijak zvlášť prevedených súbojov a ukrutne trápnou, no musím povedať doslova debilnou lebkou, ktorá je to prvé, čo si na 'ohnivákovi' divák všimne. Každopádne som bol ale prekvapivo spokojný a budem rovnako ak sa pokračovanie rozbehne. Cage na to kažodpádne ešte má a na svoj vek vyzerá bohovo akčne. 80%.(10.11.2007)

 • - Film obsahuje více i méně zjevné westernové odkazy. Např. čtyřlístek démonů kráčejících po nádraží má připomenout Tenkrát na Západě. (xjane)

 • - Film původně vznikal jako temná nepřípustná podívaná. (Siriuss)

 • - Žena, kterou Johnny (Nicolas Cage) po proměně zachránil, v popisu zachránce uvedla, že měl "super chopperaL, jenže Johnny za ní skočil ze střechy a ona utekla, takže choppera nemohla vidět. (GreatestFan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace