Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Evženův a Bohoušův sen proměnit místní rybník v atraktivní turistickou lokalitu se začíná naplňovat. Bude se stavět a materiál se zatím vezme z kravína. U rybníka vznikne rybářská bašta s ohništěm, návštěvníci budou chytat kapry a hned si je mohou upéct. Všem vesničanům pomáhá Balabán, Fuchsová se o něj stará, nosí mu dietní jídlo. Evžen zuří. V té době si Evženova rodina začíná budovat u dědy v podkroví nové místnosti. Ve vesnici se proslýchá, že si na to kradou materiál, určený na areál u rybníka. (Česká televize)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (7)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zápletka volně navazuje na druhý díl, kdy v tomto případě dojde na realizaci termínu "výhledově". Tahanice ohledně cihel a plnění kvartátů už jsou asi trochu mimo mojí generaci, ale co už, s tím už musím počítat :D. Díl nabere větší grády hlavně v druhé půlce, kdy už je stavba hotová, a příjede televize se svou reportáží. Zde bych navázal na komentář uživatele topi80, a přitakal mu v tom, že kdybych byl rybář, tak bych asi raději zvolil poklidnou atmosféru osamělého rybníka, jako byla ta v 2. díle, než ohlušující atmosféru, která spíše připomíná klasickou pláž. ()

topi80

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

SPOJLER: Zápletka kolem toho, kterak Bohouš "zachránil" Evžena od paní Dáši, načež Evžen musel sledovat, jak strašně moc by trpěl (minimálně stejně jako nový nápadník v podání Ilji Prachaře) byla vtipná. Ovšem, je tu nějaký rybář, který by vyrazil do toho slavného Kapřína? Já rybář nejsem, ale to bych asi raději seděl celý den s prutem u potoka, o kterém vím, že v něm žádné ryby nejsou. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (4)

  • Když Mrázek (Josef Větrovec) přeje Bohoušovi (Josef Kemr) ke svátku, tak ten odpoví, že toho dne je Bohuslavy a on jako Bohuslav to slaví až za čtyři neděle. Ve skutečnosti je toto rozmezí přibližně šest týdnů, jelikož Bohuslava má svátek 7. července a Bohuslav 22. srpna. (VN85)
  • Když Evžen Huml (Jiří Sovák) dává interview, zmíní při tom příhodu s kaprem z epizody Kapr (1975). (SONY_)

Reklama

Reklama