Dokud nás smrt nerozdělí

• USA The In-Laws (více)

Dva nastávající tchánové Steve Tobias (Michael Douglas) a Jerry Peyser (Albert Brooks) se poprvé setkávají na předsvatební oslavě svých ratolestí. Dr. Jerry Peyser má každou činnost naplánovanou tak, aby ze svého života vyloučil stres. Naproti tomu odvážný Steve Tobias pracuje jako agent CIA a jeho denní náplní je vyhýbání se kulkám, kradení tryskáčů a vyjednávání s mezinárodními pašeráky drog. Jeho životní styl příliš neprospívá vztahům s rodinnými příslušníky, ex-manželkou Judy (Candice Bergen) a synem -ženichem Markem (Ryan Reynolds). A nyní narušuje i přípravy na svatbu. Jerrymu začíná být jasné, že pečlivě naplánovaná svatba jeho dcery Melissy (Lindsay Sloane) je ohrožena. Čím více se Jerry zaplétá se Stevem, tím více nabývá na doslovnosti fráze dokud nás smrt nerozdělí. A než Jerry stačí svatbu zrušit, ocitají se jejich děti v nebezpečí a Jerry spolu se Stevem na dobrodružné cestě. Steve stojí před nejtěžším úkolem svého života. Musí zachránit svět a zároveň oženit syna.

Pod režijním vedením Andrewa Fleminga (Švédská trojka, Čarodějky) vznikla svižná akční komedie, ve které nechybí vtip ani napětí. Snímku vévodí hvězdné herecké obsazení v čele s Michaelem Douglasem (Základní instinkt, Traffic: Nadvláda gangů) a Albertem Brooksem (Cena za něžnost, Zakázané ovoce). (oficiální text distributora)

Yardie

Kdo bude poslední u letadla, nese 170 miliónů dolarů pře celnici. :-D Bylo to tak mezi 3-4 hvězdy. Velice dobrý pohodový film. Natočen neskutečně lehce a s obrovským nadhledem. Michael by fantastický, celý film v podstatě ležel na něm a těch jeho připomínek a průpovídek jsem se nemohl nabažit. Je vidět, že si toen film opravud užil. Opravdu vynikající odpočinkový film, u kterého se dobře pobavíte a odpočinete si. Howgh! ()

Zombi

Krásně pohodová a ulítlá komedie s bezvadným duem Douglas x Brooks a ještě lepším Davidem Suchetem, který si svého teplého mafiána který nesnáší homosexuály naprosto vychutnal. Tempo je zběsilé, takže když se vyskytne slabší chvilka, ani si jí nestihnete všimnout, navíc je tu příjemná hudba a obvyklé sladké záložistosti okolo svatby jsou hodně utlumeny, případně rozmetány vodou. ()

mira007

Americká komediální blbina o nastávajících tchánech, kteří řeší svatbu svých ratolestí, přičemž ten, kterého hraje Michael Douglas je špiónem alá James Bond křížený supermanem. Jednohubka, která přijde a zmizí, ale jediné co mi zůstalo v hlavě byly scény s Davidem Suchetem, který hrál padoucha maestro famoso.a bylo to to nejzábavnější. ()

ac3r

Hercule Poirot jako buzna a zase si tady z toho všichni můžou kaknout:-) Osobně mi teda v te roli neseděl vůbec. Bez Douglase bych se na to ani nedival a opět perfektní, Brooks mi ze začátku do role moc neseděl, ale nakonec si to sedlo. Příjemná oddychovka, dal bych i 3,5. ()

hell_boy

Po dlouhé době komedie, co mě opravdu pobavila. Skvělá ústřední dvojice, několik parádních scén a velká kopa zábavy. ()

werus

Tak buď jsem při sledování byla v opravdu dobrém rozmaru nebo je to dost velká sranda. Miachel Douglas jako muž poznamenaný životem agenta CIA bojuje s tatínkem budoucí snachy proti zlu a bezpráví. Vtipnost tomu dodáva to, že tatínek snachy je takovej typickej ňouma, co se bojí létání, výšek a kdoví čeho všeho.. Zkrátka přesný opak agenta Douglese. Jejich slovní přestřelky jsou ale velmi dobře napsané a o hlášky v tomhle filmu není nouze. Hlavně neřešte přehaný děj, absurdní scény a berte to jako komedioparodioakčňák, který se snaží vás pobavit. A občas budete muset překousnout nějakou tu romantiku. Trojku Douglas - Brooks - Suchet by mě v životě nenapadlo obsadit do komedie (navíc Sucheta v takovéto roli!), ale světe div se, hezky se na to kouká, dobře se to poslouchá. Stejně jako Kratasedf bych řekla - 3hv. málo, 4 moc. Tím jak mě to zaujalo, tím jak mě to pobavilo, jsou to jednoznačné 4, ale na druhou stranu, jednou mi to vidět stačilo. Ale budiž, těch opravdu vtipných komedií neni moc, takže 4. ()

Jaroslaf

Perfektní Douglas (jako vždycky), slušnej přicmrndávač Albert Brookes, (i když na jeho roli by mi mnohem víc seděl Billy Crystal) Perfektní HUDBA!!!( Zazní tu mimojiné průvodní průvodní song ze hry Mafie 1) a celý je to fajn špiónsky propletená komedie. Mám ten film rád. ()

Elyon

Příjemná ujetá komedie, která by chtěla ale o trošku víc vtipu a o špetku více akce. Také mě docela mrzelo, že ve filmu dostal málo prostoru úžasně roztomilý David Suchet.:) ()

Hapretor

Zabaví, neurazí. M. Douglas patří mezi hereckou špičku, takže to nemohlo dopadnout bídně. Sem tam povedený fór. Bylo vidět, že scénáristi se dost snažili. D. Suchet byl velké překvapení - to byla ale ujetá role - zhostil se jí však s grácií. U mě dobrý. ()

Empire

Návrat klasické dobré komedie, skvělé herecké výkony (zvláště David Suchet, který odsunul Poirota a stal se.... ()

raelz

Kdyby film končil ve chvíli, kdy vlna dopadne na místo svadby, byly by ty čtyři daleko jistější. Tento film je svižný a nenuceně vtipný a opravdu až na závěrečnou přeslazenost se mi nikdy neježily chlupy na krku z nějakých stupidit jak to bývá u podobných filmů. ()

Kingjiri

Trailer mě moc nezaujal a tak jsem se na tohle koukal hlavně proto, že tu hraje Michael Douglas a říkal si, že to asi žádná kravina nebude. "Sebekriticky" musím přiznat, že můj odhad byl správný, protože jde o vcelku příjemnou akční komedii, kde jde sice o svatbu ratolestí, ale přesto v ní moc romantiky není. Díky akční složce navíc děj pěkně ubíhá a je tu pár dobrých hlášek. Potěšil mě začátek natáčený v Praze, jen škoda, že se děj zde odehrával v noci a nemohly tak vyniknout krásy Prahy. Jen nechápu, proč dali tvůrci českým policejním autům zvuk sirén z Německa, to jim ty naše tak vadily?:) No, možná taky chtěli dát Němci vědět, že se na vzniku tohohle snímku podíleli, protože to byla asi jediná jejich stopa v celém filmu. Ale zpět k hodnocení - sympatická a lehce nadprůměrná komediálně akční podívaná za tři silnější hvězdy. ()

dakarin

... bláznivá komedie, rychle se střídající scény, dialogy porůznu zplácané ... no, když řekneme zplácanina celému dílu, tak to možná trefíme nejlépe :-( ()

Katcat

S čistým svědomím hlásím 4 hvězdy. Já mam ráda tenhle typ komedií, byť mam radši, když trpí Majkl, tak tady kombinace Myšáka a Alberta je k sežrání. Hrozně dobře zahrané tyto dvě hlavní role mi zavřely hubu v komentování debila Reynoldse... Výjimečně relativně vtipná ééémerická komedie) ()