Špičkový agent protidrogové jednotky Sean Vetter provede s parťákem Demetriem Hicksem razii v mexické Tijuaně, aby zatknul bosse drogového kartelu Mena Lucera. V krvavé přestřelce se sice mafiánovi podaří uprchnout, ale Sean ho pronásleduje a nakonec zatkne. Po úspěšné akci se vrací domů k manželce Stacey. Místo zatčeného Lucera okamžitě převezme gangster, který si svou krutostí vysloužil přezdívku Diablo. Lucero je odsouzen na doživotí a žádá svého pobočníka Matea Santose o službu. Krátce poté vnikne do Seanova domu zabiják, který střílí na pár ležící v posteli. Stacey je zabita, Sean těžce zraněn. Od překupníka Monroea se dozví, že za vraždami stojí Diablo. Mateo Santos mezitím organizuje převoz Lucerovy rodiny do bezpečí. Manželka i malý syn zahynou při explozi auta, v němž byla nastražena bomba. Nešťastný Lucero zavolá Seanovi a radí mu, jak má dostat jeho nelítostného nástupce. S Hicksem se vydávají za obchodníky s drogami a chtějí od dealera Joea koupit kokain. Když přebírají zboží, Sean zjistí, že muž, jenž ho přivezl, je jedním z vrahů, kteří vnikli do jeho domu. Vrhne se na něj, a vyvolá tak přestřelku mezi policisty a zločinci. Kvůli zpackané akci, která stála život tři policisty, je Sean odvolán. Pronásledování Diabla se ale nehodlá vzdát. Dokáže dotáhnout pomstu do zdárného konce? (TV Nova)

WinstonS odpad!

Laciné béčko, u kterého jsem málem usnul. A to těch pět piv, co jsem v sobě měl, fakt nehrály roli :-) Diesel prostě není herec. A pokud ho navíc scénář nutí k něčemu jinému, než běhání, skákání, střílení a troušení rádoby drsných hlášek, je totálně ztracený. P. S. Myslel jsem si, že nikdo nemůže klesnout hlouběji než Steven Seagal. Ale může. ()

Honny2

Nemůžu říct, že je to špatný film, ale určitě můžu tvrdit, že je neuvěřitelně tuctový. Kdyby se mi tak nelíbila filmová tematika pomsty a to jakej tu byl Diesel psychouš, dal bych jen jednu hvězdu. ()

Puol

Film hlavne o tom ako sa Vin Diesel zahráva so svojou sľubne naštartovanou kariérou. Tuctový akčňák, ktorý som mal problém dopozerať dokonca. ()

DHDV

Hodnotím to jako jeden z lepších filmů kde hraje Diesel. Film, ve které opravdu hrál a předvedl, že není herec jen s jedním výrazem. 4+ ()

Heroine

Tak to fakt nemusím. Drogový dealeři, hodní poldové, jejich zavražděné manželky, to je téma které mne až obtěžuje. Celý film neměl ani jeden originální nápad, a scénář nemastnej neslanej. Nakonec se filmařům ani nepodařilo ve mne vzbudit soucit s hlavním hrdinou, protože jsme jeho ženu, jako diváci, naprosto neznali. Tím vznikl pro diváka film o ničem. Jedna hvězdička jen za Diesela, a za jeho svaly. ()

helloween93

Scénáristé byli zřejmě také na kokainu, když ten scénář psali...Film jako takový vyloženě zlý nebyl, sice Diesel je neherec, ale akce je obstojná, bohužel hlavní problém tkví v hloupém scénáři, který přeskakuje ze scény do scény bez nějaké větší logičnosti...2* ()

MickeyStuma

Snímek používá známou šablonu o ztrátě nejbližšího a následné mstě, což bohužel zapříčiňuje velmi častou předvídatelnost děje. Akční scény však rozhodně stojí za to. Vin Diesel v roli drsného poldy Seana Vettera je na akční postavu výrazný a přesvědčivý. Akční tempo i s dramatickými momenty se drží po celou stopáž a tak v podstatě není nudného místa. Snímek se sice dá řadit mezi námětově stereotypní, ale natočeno je to dobře. ()

Besyn

V tomhle filmu je všechno tristně průměrné až podprůměrné.A drsňák Vin Diesel to skutečně sám zachránit nemůže. ()

fraktal

Skvělý titulky, slušná hudba, mizerný scénář. Oddechovka na půl oka. Na druhou stranu - díky snaze o serióznost z toho nečiší trapnost (narozdíl od mnoha filmů podobné úrovně). ()

Ondr@932

Dobrý akčňák se skvělým Vin Dieselem ! První půl hodinka sice taková nesouměrná a unuděná, ale poté se z toho vyklubal celkem dobrý film. Víckrát bych ho sice asi nemusel vidět, ale jinak to byla slušná podívaná. Vin Diesel odvedl skvělý výkon! 55% ()

Lenka0064

Je-li příběh o ničem a bylo-li takových natočeno snad tisíc, pojďme film nečím obohatit. Dost bylo Segala. Dosaďme do něj negry s bouchačkama a řetězama na krku. A povede je drsňák se srdcem na pravém místě - Vin Diesel! Joo! Nová éra akčních filmů začíná :-/ Alespoň, že je na co se dívat. A tím nemyslím děj ;-) ()

E lan

Lehce podprůměrný film s koženým Vin Dieselem, trošku zmateným dějem a pár slušnými scénami. Nic zvláštního, nič špatnýho, prostě jen takový tuctový akčňák... ()