Špičkový agent protidrogové jednotky Sean Vetter provede s parťákem Demetriem Hicksem razii v mexické Tijuaně, aby zatknul bosse drogového kartelu Mena Lucera. V krvavé přestřelce se sice mafiánovi podaří uprchnout, ale Sean ho pronásleduje a nakonec zatkne. Po úspěšné akci se vrací domů k manželce Stacey. Místo zatčeného Lucera okamžitě převezme gangster, který si svou krutostí vysloužil přezdívku Diablo. Lucero je odsouzen na doživotí a žádá svého pobočníka Matea Santose o službu. Krátce poté vnikne do Seanova domu zabiják, který střílí na pár ležící v posteli. Stacey je zabita, Sean těžce zraněn. Od překupníka Monroea se dozví, že za vraždami stojí Diablo. Mateo Santos mezitím organizuje převoz Lucerovy rodiny do bezpečí. Manželka i malý syn zahynou při explozi auta, v němž byla nastražena bomba. Nešťastný Lucero zavolá Seanovi a radí mu, jak má dostat jeho nelítostného nástupce. S Hicksem se vydávají za obchodníky s drogami a chtějí od dealera Joea koupit kokain. Když přebírají zboží, Sean zjistí, že muž, jenž ho přivezl, je jedním z vrahů, kteří vnikli do jeho domu. Vrhne se na něj, a vyvolá tak přestřelku mezi policisty a zločinci. Kvůli zpackané akci, která stála život tři policisty, je Sean odvolán. Pronásledování Diabla se ale nehodlá vzdát. Dokáže dotáhnout pomstu do zdárného konce? (TV Nova)

Peroon666

Film o uplně vyjebaném a nevyrovnaném čurákovi....já jsem mu ke konci fakt už ani nefandil....takové pičoviny, jakože fízl bez odznaku doporučí převoz hlavního drogotvora do jiné věznice, to už jsou jen takové třešničky na dortíčku.....takový by nezvládli ani pejsek a kočička.... ()

Caesarion

Diesel a všichni ty gangstas s černými sníženými auty co mají lesklé ráfky sou v poho. Drsný keci sou taky v poho. No a to ,že tady nikdo neni mentál a ta střílečka co začne Diesel tim rozbijenim toho chlapa co mu zabil starou to na ty **** dotláčí ()

luukaas

F. Gary Fray, tohle bohužel nezvládl. Film sám o sobě nabízí docela slušný scénář ve stylu akčních osmdesátých let. Bohužel v tomto snímku chybí úplně všechno co lze požadovat za akční. Vin Diesel se presentuje jako by nikdy nestál před kamerou, spousty nesmyslných dialogů a nedotažených akčních scén. No čekal jsem trochu zajímavější jízdu, takhle to je velice křečovité a místy se to ztrácí v trapnosti. Dvě hvězdičky jenom kvůli tomu, že tam hraje Vin Diesel. ()

Pe4Ce22

Pozor Spoilery: .. už v prvních desti mintách po tom co mu zabijou ženu si říkám .. bože ať to zase není další z těch filmů, kde se polda mstí za to že mu zabili ženu ..... a ono to nakonec bylo ještě horší než jsem myslel. Nedrsné, trapné, nelogické a hlavně nudné. ()

Rathe

Ano, je pravda, že by to mohlo být trochu svižnější, ale jinak se mi to poměrně líbilo. Ty přestřelky tomu dodaly občas trochu šťávy. Sice je příběh o pomstychtivém policistovi vůči drogovému kartelu docela ohraný, ale zde nepůsobil tak špatně. A k tomu Vin Diesel je podle mě nadprůměrný herec. ()

cartyci

Segala mi to vôbec nepripomínalo ako je tu mnoho krát spomenuté.Minimálne je to preto ,že sa Vin nebije až tak mnoho krát skorej strieľa.V celku zhliadnuteľný film s veľmi dobrím koncom. ()

mdf

Hodně průměrná krimi o drogové mafii.V jednom revíru začíná operovat nový překupník Diablo,který všechny konkurenty kosí,zabití manželky a následná pomsta,ale akční efekt se někam vytrácí. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Zabil jsi mojí ženu? Tak mluv ty jeden zmrde... Odpověz do prdele!" Další z těch filmů, kde se polda mstí za to že mu zabili ženu... Tady se mstí Vin Diesel drogové mafii. Žádnej zázrak, ale podprůměrná střílečka. - 40%. ()

andy60

Musím říct, že jsem to čekal horší. Filmů na tohle téma "zabil si mi rodinu, teď se budu mstít" jsem viděl nespočet, a tenhle patří do toho průměru, který nevybočuje ani nahoru, ani dolu. Diesel se tu pokouší i hrát, což se mu úplně nedaří, ale je to určitě lepší, než v XXX. ()

Johny203

Ako keby to chcelo byť detektívnym thrillerom a akčným filmom ale nedarí sa ani jedno a zamýšľať sa nad tým tiež netreba ale pri vypnutej hlave to je celom fajn a Diesel tu vyzerá jediný krát drsne. ()