Tom a Jerry: Film

• USA Tom and Jerry: The Movie (více)

TOM a JERRY, slavný kočko-myší tým ztratil díky neustálým honičkám svůj domov a oba naši hrdinové se ocitli na ulici. Tam potkali nové přátele a také ROBYN, malou ztracenou holčičku, která hledá svého tatínka. Tom s Jerrym jí přeochotně nabídnou pomoc a hrdinsky se pouštějí do pátrání až jsou polapeni strašnou Robyninou tetou pí. FÍKOVOU a jejím úlisným právníkem. Ocitají se ve zvířecím vězení, kde vládne potrhlý doktor JABLÍČKO. Samozřejmě že Tom s Jerrym naplánují grandiózní útěk, při kterém osvobodí své nové zvířecí přátele - psa BROKA a blechu FRANKIEHO. Společně s Robynou se potom vydávají na divokou cestu plnou napětí a dobrodružství, jaké jste nikdy neviděli. (oficiální text distributora)

IllIlIlIIl

Kdoby neznal Toma a Jerryho...Opět klasická honička kočky s myší, avšak zde se musí uznat, že starší díly jsou zábavnější. ()

Streeper

Tuhle pohádku jsem milovala jako malá, ráda jsem se dívala i na seriál Toma a Jerryho a když jsem si ve videopůjčovně půjčila film s Tomem a Jerrym, tak jsem byla nadšená. Má to záporné postavy, hlavní postavu holčičku, se kterou sympatizujeme a samozřejmě i dva tentokrát mluvící kamarády Toma a Jerryho a pár chytlavých písniček. Teď už mě to tolik nebavilo jako v dětství, ale ráda jsem si to připomněla. ()

Hans.

To se s původními krátkými animákami vůbec nedá srovnávat, nejhorší pasáže nastanou, když do toho ještě začnou zpívat... ()

Mr.Floyd

Keby ide o hraný film a skutočných hercov, povedal by som, že Tom a Jerry dostali dramatickejšiu podobu. Je to ako keby Chaplin presedlal z krátkych grotesiek na vážnejšie, ale miestami stále vtipné filmy. Bohužiaľ, Tom a Jerry nie sú Charlie Chaplin a nevedia dokonale uhrať skoro 90-minútový film s (na ich pomery) neskutočne dlhými dialógmi. ()

HiddenDragon

Kdyz ted v dospelosti koukam na grotesky s T&J, casto se sam sebe ptam, cemu jsem se na tom vlastne jako dite smal :) Jsou to jen pady na drzku, rany zleva zprava, honicky a pak zase dokola. Celoveceraky pak byvaji nekdy velka nuda, protoze zkratka nekolikaminutova groteska jako dlouhy film nema sanci a zalezi, zda se podari teto dvojici vymyslet aspon jakys takys pribeh. Tady se to celkem povedlo a i kdyz to neni zadna pecka, je to pohodove pokoukani, na ktere se muze mrknout s ditetem i dospely a nebude celou dobu zivat. Tomova panicka se stehuje a "diky" svym neplecham ani on ani Jerry nestihnou odjezd a skonci na ulici. Potkavaji psa Broka a posleze i holcicku Robyn, ktera utika z domova od sve zle tety, pani Fikove. Ta ji jen vyuziva jako prostredek k penezum z pozustalosti po jejim otci. T&J vsak zjisti, jak se veci ve skutecnosti maji, a rozhodnou se Robyn pomoct. Do hry se jeste priplete zaludny profesor Jablicko, slizky pravnik a hlavne Ferdinand, spravne obtloustly pes na koleckach, a na komplikace je tudiz zadelano. Cele je to stylem ala Disney - je tu hodne pisnicek (kazda postava ma nejakou) a kupodivu nejsou otravne. Jenom holt v dabingu je ten preklad takovy kostrbaty, aby se to rymovalo a zaroven to pokud mozno davalo smysl. Tuhle se to povedlo lepe, onde min. Osobne bych radsi titulky, ale na DVD nejsou. Kazdopadne se jedna o takovy akuratni, prumerny animak, ktery neoslni, ale urcite neurazi (jenom musite skousnout, ze je tu Tom jaksi "mladsi", takove vzhledem trochu kote). ()

Paity

Animované záležitosti jako Kačeři, Mickey Mouse nebo Tom a Jerry by se neměly prznit celovečerním zpracováním. Naopak velice krásnou atmosféru příjemné pohádky dělá právě tak "krátkometrážnost", kdy se vždy řeší jen jeden problém/soupeř a příběh tak není zatěžován zbytečnostmi. ()

dezert

Ultrazklamání. Nechat Toma a Jerryho mluvit a udělat z nich vedlejší postavy je fakt nápad! Čtyři vtipy na 81 minut, zato spousta zbytečnejch pecek a pouček až na půdu. Fuck na to. ()

Pedro

Jediné, co má tenhle film společného s geniálními groteskami, jsou právě postavičky Toma a Jerryho. Jinak poměrně nudná záležitost, kterou jsem viděl jako dítě asi před dvanácti lety, a jediné, na co si ve spojitosti s ní vzpomínám, je, že jsem jí byl dost zklamaný. ()

Ondra603

Jako dítě jsem tenhle biják viděl nespočet krát. Divím se, že to naše VHSko přežilo. Miloval jsem je. Ikdyž to ztrácí to kouzlo, které měly krátké seriály, pořád je to Tom a Jerry. ()

Joeey

Tento film má možná dobrý příběh, ale podle mě je trochu smutný, což je u Toma a Jerryho trochu nezvyk... Krátké epizody s Tomem a Jerrym jsou úžasně zábavné, ale film toto nesplnil, nebo možná šel jiným směrem... ()

Carthorias odpad!

Nemohu dát jinak, za takový film by se mělo vraždit. Tvrdím, že navzdory té otřepané písničce, Jery a Tom nejsou kámoši jak hrom. Jakby taky mohli být, vždyť je to kocour a myš, propánakrále! Tenhle film si z toho ale asi nic nedělá, stejně tak z toho faktu, že Tom a Jerry nemluví, nemluvili a nikdy by mluvit neměli. Představte si takového Buster Keatona, jak ze sebe sype otřepané vtipy kalibru Suchánka a Genzera a máte alespoň matnou představu o tom, jak dehonestující a ničemný tento film je. ()