Tom a Jerry: Film

• USA Tom and Jerry: The Movie (více)

TOM a JERRY, slavný kočko-myší tým ztratil díky neustálým honičkám svůj domov a oba naši hrdinové se ocitli na ulici. Tam potkali nové přátele a také ROBYN, malou ztracenou holčičku, která hledá svého tatínka. Tom s Jerrym jí přeochotně nabídnou pomoc a hrdinsky se pouštějí do pátrání až jsou polapeni strašnou Robyninou tetou pí. FÍKOVOU a jejím úlisným právníkem. Ocitají se ve zvířecím vězení, kde vládne potrhlý doktor JABLÍČKO. Samozřejmě že Tom s Jerrym naplánují grandiózní útěk, při kterém osvobodí své nové zvířecí přátele - psa BROKA a blechu FRANKIEHO. Společně s Robynou se potom vydávají na divokou cestu plnou napětí a dobrodružství, jaké jste nikdy neviděli. (oficiální text distributora)

AloeB

Jako malej jsem to žral. Naivně dětský příběh se má také líbit dětem, že ano. A že to neumírá, potvrzuje i to, že bráška se u toho bavil víc, než když jsem mu pouštěl třeba Anděl Páně II. Tak proč to zahazovat pro nějaké nepodstatné hlouposti? ()

IvonaK

Nemám ráda Toma a Jerryho, ale film byl hodně dojemný že když jsem byla malá, tak jsem na konci i brečela. ()

bubu25

Keď bola dcéra malá tak to išlo u nás v jednom kuse. Tá pesnička na záver mi bude znieť v ušiach asi do smrti: sme kámoši v dobrom i zlom... ()

Budisovie

Ako malý som chodieval často do kina a tento filmík mi utkvel v pamäti :). Vtedy sa mi zdal dobrý a rád si naň spomeniem :). ()

maverick080

Filmové spracovanie obľúbenej rozprávky dvoch hrdinov, ktorých ľudia milujú je fajn nápad, ale na druhu stranu sa mi toto vôbec nepáčilo, ani trochu.. strašne blbý príbeh ktorý jednoducho nezaujal ()

blondboss

Toma a Jerryho milujem už od detstva, preto mám na túto dvojicu proste slabosť a môže vyjsť hocičo a v akejkoľvek forme, asi vždy ma to bude baviť. Tu je nutné priznať, že 7-minútové nadupané epizódky môžu byť len ťažko kvalitatívne rovnako obsiahnuté aj v celovečernom snímku, a tento fakt je tu dosť cítiť. Priveľa songov, primálo gagov a akcie a celkovo už to, že Tom a Jerry rozprávali ma jemne iritovalo. Každopádne za mňa jasné tri hviezdy a aj napriek istým negatívam som sa bavil. 60 % ()

tubera

Od krátkých vtipných příběhů z mého dětství se to liší tím, že to není moc vtipné. Ale byl to hezký film, to se mu musí nechat ()

Loki137

Bylo jen otázkou času než něco takového vznikne a tento seriál měl rozhodně navíc. Navíc jsem i jako 10letý fandil Tomovi a docela me mrzí že toho prcka ani jednou nerozsápal, protože si to ta krysa už fakt zasloužila! 50% ()

kishi_SO

mne osobne Tom a Jerry s dialogmi moc nesadli! Proste sila zvyku ked na to cumite nejake tie roky iba za sprievodu hudby a roznych zvukov toto Vas moc nepotesi. A este neuveritelne vela az by som povedal velmo nezdravo spevu. Takze nic moc. ()

LeniRo

Hodnoťte si to jak nízko chcete, ale já dávám jasně za čtyři, Tom a Jerry byla moje srdcovka a jako malá jsem tendle film zbožňovala :) ()

LencaN

Sem tam to vtipné bylo. Ale jinak to bylo víceméně legrací o ničem. Aspoň že se Tom a Jerry rozmluvili, jinak by to bylo asi ještě horší. Jako zábava pro děti to je asi super. Vymysleli jim příběh, kdy se musí skamarádit, aby společně pomohli malé holčičce, kterou utiskuje její vychytralá teta. Budu muset někdy zase mrknout na nějaký krátký díl, abych mohla porovnat obsah epizod oproti tomuhle filmu. Neurazilo to, ale ani neoslnilo. Škoda, že se Tom a Jerry nedočkají opravdu kvalitního nadupaného zpracování, abychom na ně mohli jít do kina stejně jako se chodilo na Hledá se Nemo, Ledové království a další. Byla by to taková pocta téhle fenomenální dvojce. ()