Bonnie a Clyde

Arthur Penn

Burnett Guffey

Warren Beatty

Dede Allen

Aha tak ted uz vim kde se inspirovali Takovi normalni zabijaci oldschol kvalitka na legendarni tema je to sice mozna amoralni ale temhle hrdinum nejde nefandit jenom skoda slabsiho scenare borec zbali frajerku pojd zacnem vykradat banky dalsi se pridaj vsechno je to zkratka moc povrchne a jednoduse podany ale je to pekelna zabava ktera potesi uz od uvodniho humorneho prepadeni banky ve ktere nejsou penize az po tragicke finale(30.1.2013)

Řekl bych, dosti překvapující dílko, realistické, zpracované trochu po "pekinpešsku"...(10.12.2006)

Zločin nikdy dřív nebyl tak sexy. 95% Zajímavé komentáře: Visáč, genetique, Pacco, vincent, GodComplex, TotalFilm(16.7.2008)

Bonnie a Clyde, to je příběh za všechny prachy. Romeo a Julie v „gangsta“ hávu. Jenže nic takového se v Pennově podání nenalézá. Místo psychologie a motivace postav jsou tu jen nelogické skoky v chování (Loupíme, chceš taky? Jasný!). Namísto osudové lásky a vzájemné jiskřivé chemie je to one woman show Faye Dunaway, která zastiňuje Clyda Warrena Beattyho takovým způsobem, až je bolestně jasné, že by se bez něj film vlastně i obešel. Navíc ta všudypřítomná „buranská“ nadsázka to v mých očích v mnoha scénách pohřbívá. Nevadí, že tam je. Vadí, že se s ní nepracuje s citem. Vrcholem je pak scéna přestřelky Barrowova gangu s policií a okolo zmateně pobíhající Blanche se sekáčkem. To je u mě synonymum největší možné filmové trapnosti. Naštěstí zbytek šlape, má to šmrnc a především tu již vychvalovanou Faye, která to drží Beattymu navzdory.(21.12.2009)

• flanker.27

Nikdy jsem nenalezl zalíbení ve velebení gangsterů a vrahů coby hrdinů.(1.12.2005)

• - Podľa historických faktov schytal Clyde 27 zásahov, Bonnie dvojnásobný počet. (marlon)

• - Díky tomuto snímku je Warren Beatty považován za předchůdce “nové hollywoodské generace”, do které patří filmaři jako Francis Ford Coppola, Steven Spielberg, George Lucas a Martin Scorsese. (džanik)

• - Najviac si na svoje prišiel majiteľ závodu na výrobu baretiek vo francúzskom mestečku Pau, kde sa týždenná výroba zvýšila z 1 500 kusov na 20 000. (marlon)