Pokémon: Mewtwo vrací úder – Vývoj

• Japonsko Pokemon the Movie: Mewtwo Strikes Back Evolution (více)

Ash, Misty a Brock přijmou pozvání od záhadného trenéra a setkají se tak s uměle vytvořeným pokémonem Mewtwoem, který už se nemůže dočkat prvního souboje. (Netflix)

Likan7

Vůbec nechápu smysl tohohle remaku. Příběhově byl sice i originál o poznání slabší než seriál, ale alespoň tu byla ta klasická animace, která dělá Pokémony Pokémony. Tohle je prostě jen doslovná předělávka, která nenabízí vůbec nic navíc. A k tomu je ta animace naprosto odporná, že i tenhle "novej" Pikachu se nějakými emocemi na klasického vůbec nechytá. Jestli tohle mělo nalákat novou generaci na starý seriál, respektive filmy, tak potěš koště koho tohle napadlo. ()

LordArthas

Český dabing potěší, ale poté co je Brock bratr Misty, o čem v originále není ani slovo. Tak jsem byl nucen toto utrpení utnout. Jinak mnohem detailnější, poupravene scény a jedna z nejlepších scén má ještě díky této animaci větší hloubku. Výborný ❤️ ()

soukyd33

Pozor! Je to remake, takže měním hodnocení. Je zde špatný dabing, který nedává moc smysl. Doporučuji všem, co viděli původní seriál. Hvězdiček 2 ()